akmayan göz kalemi

Hmmm güzel reklam

Ben çok duydum hatta araştırdım ama bu kalem organik ise akmaması imkansiz.Birde rimel tavsiyesi verin kızlar kirpik dökmeyen

Mac pro longwear eye
Ama şöyle bişey var kendisi 115 lira. Biri uygun fiyatlı önersin lütfen.

avon'un smokey eye göz kalemini aldım gri, kahverengi ve siyah olanlarını.
memnunum. ben akmayan göz kaleminin varlığına inanmıyorum artık. o kadar marka kullandım, hepsi boş. göz altımızın yağ dokusundan kaynaklı hepsi akıyor yani. Avon mac'e göre daha iyi. mac çok akıyor ya dakikasında. ya da benim gözüme etkisi öyle oldu. bir de acayip kalıcı, yüzümü temizliyorum asla geçmiyor, o da eksi oldu.

kendi yöntemimi söylüyorum: kalem çekiyorum, altına hemen fırça yardımıyla pat pat far sürüyorum. o tutuyor baya.

Merhaba kızlar ben de bu konuda aşırı dertliydim ne paralar döktüm göz kalemlerine.Çünkü eyeliner çok özenli görüntü veriyo her zaman bunu istemediğim için arada göz kalemi kullanıyorum.Ve size tavsiye edebileceğim en uygun fiyatlı ve gerçekten akmayan göz kalemi beaulis asansörlü siyah göz kalemidir.Kaçıncısını aldım bilmiyorum annemle birlikte hunharca kullanıyoruz.Annemin göz kapağı,cildi çok yağlıdır abdest vs.aldığında bile akmadı gözünden.Yine de isterseniz araştırın internetten.Görkem Karman da çok önermiş sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…