Göz Makyajı Akmayan dağlmayan bir kalem

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nergiz73

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2013
5
1
Merhaba arkadaşlar, şu yaşıma adar bir türlü akmayan dağılmayan bir göz kalemi bulamadım Flormar dan tutun dior a kadar kullanmadığım marka kalmadı... Bana önerebileceğiniz bir marka varmı??

emily göz kalemleri çok güzel ben çoook memnunum akma dağılma asla yapmıyor hatta yıkasan bile çıkmıyor

Merhaba arkadaşlar, şu yaşıma adar bir türlü akmayan dağılmayan bir göz kalemi bulamadım Flormar dan tutun dior a kadar kullanmadığım marka kalmadı... Bana önerebileceğiniz bir marka varmı??

oriflame kajal göz kalemi soğan doğrayıp gözünden yaş gelsede akmıyor o derece canım memnunum ben ...

Avon super shock jel göz kalemini kullanıyorum ve sadece göz makyajı temizleyicisiyle çıkarabiliyorum. Akma falan kesinlikle olmuyor, ki benim gözüm hassastır, sulanır hemen. Tavsiye ederim

eğer göz kalemini alt kirpik diplerine uyguluyorsanız,ucu keçeli dipleynir lardan kullanın.kolay kolay akma yapmaz.kulak pamugu ve makyaj temizleyiciyi mutlaka yanınızda tutun.sürerken yaptıgınız hataları bununla rahatca temizleyebiilirsiniz.ben dipleyner kullanmaya başladıgımdan beri akma sorunum bitti.

Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…