Aklım almıyorrrrr ??? almıyorrr!! lütfen linki tıklarmısınızz??

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
45
.......................
bu linkte normal spermlerin canlı mikroskop altındakii görüntüsü var..ama eşimde 1 tane bile yokk ya ??:çok üzgünüm:valla nette tesadüfen budum ve kendimi tutamadım ağladım,kurban olduğum allahım bi tanecik bile versen olmazmı yaaa ???Allahım affetttt:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:

canım moralini bozmaa..meniden sperm bulamazlarsa küçük bi işlemle eşinin yumurtalıklarına bakıyolarr..çoüğunluklada buluyolarr..bi onları araştırınn..tıp acayip ileri bu konulardaa..inşallah bebişine kavuşursun

Son düzenleyen: Moderatör:
canım biz mikrotese işlemi yaptırdık zatne yanii eşimin testisleri açıldı ve mikroskobik tese uygulandı,yani üretim noktasına kadar bakıldıı..benimde anlamadığım buu,,yani orda bile 1 tane dahiolsa nasılbulamıyorlarr..bizim tek çaremiz Kök hücre yöntemiii..bunu biliyoruzda amagel görkibeklemek ne kadar acıııı:çok üzgünüm:

ne denir ki böyle bir durumda allahım yardımcınız olsun...
inşallah biran önce sağlıkla ve hayırlısıyla bebeğne kavuşursun:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim üzme sakın canını imtihan dünyasında yaşıyoruz.. Rabbim inşallah en yakın zamanda mucizesini qerçekleştirir ve size bi tane hayırlı sağlıklı bir bebiş nasip eder.. çok dua et.. duaların ve mucizelerin sahibi olan allah dualarını kabul eder inşallah canım..

ne denir ki böyle bir durumda allahım yardımcınız olsun...
inşallah biran önce sağlıkla ve hayırlısıyla bebeğne kavuşursun:Saruboceq::Saruboceq:

AMİNNNN ..valla bende diyecek söz bulamıyorumm Allahın işine karışamayız ama halaaa hayretler içerisindeyim..

Üzülmemek elde değilll ama insan kendini bişeyler bulup oylaıyo yada telkin ediyoo işteee..Derdimden büyük allah var ne diyim yar ve yardımcımız olsunnn

Allah isteyince herşey olur canım,biz kullar ne istedik de elimiz boş döndük yaradanın huzurundan,canım,Allah dileğini verir inş.

canım çok üzüldüm. derdini veren Allah dermanını da verir. ümidini kesme hiçbir zaman.
valla bu sitedemiydi, yoksa başka bir yerdemi okumuştum tam hatırlayamadım.
o bayanın da eşinde hiç sperm bulamamışlardı. sonra bu bitkisel bişeyler yapıyor, yani işte keçiboynuzu kürleri, çakşır otları, aktarlara özel bitkisel kürler falan yaptırıyor sonra ikinci mikrotese de eşinde canlı sperm bulunmuş ve hamile kalmıştı sanırım. seni boş yere umutlandırmak istemem ama sen de deneyebilirsin, denemekten bişey çıkmaz. Allah yardımcınız olsun canım.

teşekkürler canımmm..bende deniyorum alıp yediriyorum eşime ..geçenlerde cemre ürünlerinden 3 ürün aldım ve şuan onu kullanıyor 2 aya sonuç verceğini söledi aldığım şahıss...bakalımm duyduklarımmı sırayla denetmeye çalışıyorummm

anlamadığım eşinde canlı spermi yok arkadaşım

hayır canım hiiiç sperm hücresi yok yaniii normalde meni sıvısı varrr ama menide sperm hücresi yok ..canlı ,cansız hiçbişey yok benim anlamadığımda bu zatenn..cansız bile olsa onada razıydı dr lar en azından üretimmin olduğunu anlayacaklar ama o da yoook..ama herşey normal;genetik testleri,hormonal testlerrrr...anlamıyoruz nedenn ??nedenn??

canım benim inş.bi mucize gerçekleşir,çok zor dururmun ama isyan etmemeye çalış.
Allah yardımcın olsun..

güzelim bak sende keçiboynuzu kürünü denesene mesela benim eşimde çok şükür hiç bir sorun yok ben soğan suyu içiorum die onada keç,boynuzu yapıorum her içen yararını görmüş bişey kaybetmezsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…