Aklım almıyorrrrr ??? almıyorrr!! lütfen linki tıklarmısınızz??

Tatlım neolur üzülüp sitres yapma,Yüce Rabbimden asla ama asla ümit kesilmez,arkadaşların da dediği gibi belki vakti henüz gelmemiştir.Sen gene tedavilerinizi bitkisel takviye tedavileri falan takip et, devam et, yılma sakın.Bir de bence en en önemli iksir dua.

güzelim bak sende keçiboynuzu kürünü denesene mesela benim eşimde çok şükür hiç bir sorun yok ben soğan suyu içiorum die onada keç,boynuzu yapıorum her içen yararını görmüş bişey kaybetmezsiniz...

Canım teşekkürler aktardan aldığım ,3 tane ürün var onları kullandıktan sonra keçiboynuzuna başlatcamm..aldığım ürünlerde arı sütü,tirubulus ve kabak çekirdeği yağıı ...2 aya sonuç verir dediler bakalımmm kısmett

Tatlım neolur üzülüp sitres yapma,Yüce Rabbimden asla ama asla ümit kesilmez,arkadaşların da dediği gibi belki vakti henüz gelmemiştir.Sen gene tedavilerinizi bitkisel takviye tedavileri falan takip et, devam et, yılma sakın.Bir de bence en en önemli iksir dua.

Valla her yola başvuruyoruzz bakalım ne olcak sonumuzzzz..ben yılcxam bebeişmi gelcek bilememmmm

X