Akıntım var korkuyorum

benim bu sabah hic bulantim olmadi

mrb kızlar nasılsınız bakim ben hala aynı sol tarafım hareket edince batıyo gibi biraz iş yaptım bugün dinlene dinlene oda. bi yandan pazartesi kan testi yaptırayım diye düşündüm çarşambayı bekleyemicem heral eşimde acele etme bekleyelim diyor bilmiyorum meraktan çatlıyorum yaaa bide çıkmassa diye korkuyorumda bu ayda hayal kırıklına ugramak istemiyorum off :84:

mrb. ne olsun heyecanla bi kaç gün geçsin diye bekliyz. ben pazartesi idrarı yaparm. adet olmazsam haftaiçi kan yaptırayım.

dediğin gibi korkuda var. ama olsun herşeyde bi hayır vardır. umutsuzluğa düşmeyelim

ay hadi hayırlısı bakim inş hamişsindir bizede haber et merakla bekliyorum gezinirken başka sayfada bişe okudum karbonatla evde test yapıyorlarmış pilastik bir kaba çiş yapıyormuşun üstüne karbonat dökecekmişin biraz kabarıp köpük köpük olursa var dibe çökerse yokmuş bide göbeginden aşşagı kahverengi çizgi oluyormuş bende var çizgi ama bilmiyorum artık :87:

inşallah canım. ımarım sende hamilsndir.

karbonat zaten sıvıyla temas edince kabarmaz mı ki? bilmiyorum ki duymamıştım hiç

kahverengi çizgi nerde olurmuş tam olarak

inşallah canım. ımarım sende hamilsndir.

karbonat zaten sıvıyla temas edince kabarmaz mı ki? bilmiyorum ki duymamıştım hiç

kahverengi çizgi nerde olurmuş tam olarak

hamiş olanlar denemiş kabarıyomuş hamiş olmayanada denetmişler kabarmıyomuş çizgide göbek deliginden aşşagı dogru oluyor

ayyy adamı çatlatırsınız çabuk yazın..peki bu karbonat olayını en erken ne zaman yapabiliriz? :))))) benim adetim 14,09 : ( daha var ama sabredemiyor insan işte..
Bu arada 12 eylülde tatile çıkıcaz,, bende 14 eylülde adet olucam yani adet olursam, çalışmalar sonuç vermezse gitti benim tatil : (((((((

meryem yaptım ben. kabardıııı ))))))))

acaba aslı var mıdır? kesin hamile olmadığını bilen biri de deneseydi. farklı oluyo mu olmuyo mu anlardık

emel normalde bugün yarın adet olmam lazım. sen de dene bakalım

karbonat ile ilgili teste guvenmeyin. yine forumda biri esine de yaptirmis, onunki de kabarmis

kabarmadı mıııı? ben su da da denedim biraz kabardı ama benimkine yetişemezdi:84:

sen sağlıklı besleniyosn heralde, ben kola falan içmiştim belki ondan kabard

ben fazla kola içmiyorum ara sıra işte ne duysam hemen deneyesim geliyor meraktan ne var sanki eczaneden aldıklarımızda hemencik çıksa merakta kalmak öle bişe yapsalar süper olurdu varya bu kadar beklemezdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…