Akıntım var korkuyorum

Ya şimdi moral bozmak istemem ama çok kaptırma diye yazıyorum certain bi kere beni yanılttı.

Edit. resme baktım da şimdi beni yanılttığı zaman çizgi böyle belirgin değildi.Bakalım inşallah göbüşündedir bebişin:)

Son düzenleme:

cnm bu vitaminleri gebelikten 2 ay önce mi alınıyor yoksa gebelikten sonramı anlamadım? bır yerde gebelikten once okudumda o yuzden soruyorum

hocam var mi bi haber?:44:

canım cuma günü zaten görevli izinliyim.habire görevler, toplantılar okul çok aksadı. o yüzden asmak da istemiyorum zavallı çocukların derslerini, haklarına girmek istemiyorum. hazır izinliyken giderim artık cuma günü hastaneye dedim.

tecrübeli arkadaşlardan edindiğim bilgiye göre adeti bi kaç gün geçince gidince daha iyi oluyomuş. bende az daha sabredeyim dedim. zor oluyo beklemek ama az daha sıkıcam dişimi.

7 8 ay bekledik bir iki gün daha bekleyelim tevekkülle

mrb kızlar kız şekerlik bizi teyzemi yapıyorsun bakim hayırlı olsun çok sevindim canım darısı bizlere inş:)teachern bence sende bizi teyze yapıyorsun inş.bir test daha yap koyulaşır o çizgi haberlerini bekliyorum heycanla :))

canim onceki test gercek pozitifse zaten simdi yapacagin idrar testi ile koyulasmistir..

meryem, nerelerdesin, hic sesin cikmiyor, giremiyor musun nete?

kızlar gittim bugün doktora veeeee keseyi gördük. hayırlısıyla iki hafta sonra kalp atışlarını duycz inş.

çok güzel bi duygu. inş Allah tüm isteyenlere yaşatır bu duyguyu

meryemcim sen nerelerdesin. uzun zaman oldu görüşemedik. nsılsın neler yapıyosun

kızlar gittim bugün doktora veeeee keseyi gördük. hayırlısıyla iki hafta sonra kalp atışlarını duycz inş.

canimmm, cok tebrik ediyorum seni...kasim anneleri topigini takil, cok faydali oluyor...

meryemcim sen nerelerdesin. uzun zaman oldu görüşemedik. nsılsın neler yapıyosun

Napim canımya ocak ayında kızımda gittiğim doktora gittim bilgisi süper ilaç verdi 2 ay kullandım bal fındık karışımındanda yedim bugün kontrole gittim 2 yumurtam oluşmuş 2 hap verdi birde çatlama iğnesi verdi iğneyi yaptırdım pazartesi geri gel bi bakalım dedi bana bol bol dua edin kızlar inş bu ay bebişim gelir.bu arada çok sevindim canım hamişsin gözün aydın ALLAH inş hayırlısıyla kucana almayı nasip etsin canım . mart ayı hepmize şanslı ve bebişli gelir inş güzel haberler veririz

Allah razı olsun kızlar. inşallah hayırlısıyla allah kucağımıza almayı da nasip eder. meryemcim inşallah senin tedavide cvp verir.

bu arada bu ay olmasından ben şunu anladım ki hiç bişey düşünmemek gerekiyormuş ilişki esnasında gebeliğe dair.

ben ve eşim bu ay tedaviye gideli diye düşündük. o yüzden ben hiç yumurtlama günü hesap falan yapmadım.

her zamankinden farklı olarak hep sırt üstü yatarken bu aya bi sağıma bi soluma yattım.

herşeyin hayırlısı olsun inşallah

oh oh bu aldığım en güzel haber oldu bak aklım hep sendeydi tatlm. Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin. ben bekledim biraz dr.a gitmeyi. 9 martta baslıcam dr kontrollerine ilkinden deneyimli olduğumdan vitaminlere yiyeceklere falan dikkat ettim. bakalım inş cuma günü hem keseyi hem bebişi hem de kalp atıslarını alabiliriz. Yalnız acaip şekilde mide bulantılarım var. ben de careyi sürekli bişiler atıstırmakta buldum gecmiyo baska türlü :) hadi bakalım tatlıslarım inşaAllah cuma günü güzel haberler verebilirim size. hepinizi çok öptüm Allah'a emanet olun49:

darısı tüm anne olmayı isteyenlerin başına inşaAllah canlarım yahu :) yüce rabbim bana bu duyguyu bir kez daha yaşamayı nasip eyledi. dilerim bu sefer de bebişimi kaybetmem ve sağlıkla huzurla kucağımıza almak nasip olur. dualarınızı bekliyorum tatlışlarım... çok öptümmmm

testiniz erken gebelik testimiydi.?
bu arada hayırlı olsun .saglıkla kucağınıza alırsınız inşallah

ben hamile kalmadan öncede sarı bi akıntım oldu hayırlısı günün geçsin test yaparsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…