Akıntım var korkuyorum

gözün aydın canım aramıza hoşgeldin bi an önce beta hcg testi yaptır bence hayırlı haberlerini bekliyoruz idrar testinin yanılma payı az tam kırmızı çizgimi canım..

Son düzenleme:
oh oh bu aldığım en güzel haber oldu bak aklım hep sendeydi tatlm. Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin. ben bekledim biraz dr.a gitmeyi. 9 martta baslıcam dr kontrollerine ilkinden deneyimli olduğumdan vitaminlere yiyeceklere falan dikkat ettim. bakalım inş cuma günü hem keseyi hem bebişi hem de kalp atıslarını alabiliriz. Yalnız acaip şekilde mide bulantılarım var. ben de careyi sürekli bişiler atıstırmakta buldum gecmiyo baska türlü :) hadi bakalım tatlıslarım inşaAllah cuma günü güzel haberler verebilirim size. hepinizi çok öptüm Allah'a emanet olun:KK49:49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

amin canım inşallah hayırlısı olur, çok teşekkür ederim, kaçıncı hafta oldu senin canım? bende bulantı falan yok şimdi. arada bi kasık ağrılarım oluyo o kadar. bizide haberdar et inşallah güzel haberlerinden. aeo . görüşürüz

amin canım inşallah hayırlısı olur, çok teşekkür ederim, kaçıncı hafta oldu senin canım? bende bulantı falan yok şimdi. arada bi kasık ağrılarım oluyo o kadar. bizide haberdar et inşallah güzel haberlerinden. aeo . görüşürüz

tatlısım benim ( kendi hesaplarıma göre ) 6. haftaya girdiğim zaman ( 5hafta 3 gnlk gibi ) basladı bulantılarım. yalnız ilki kadar şiddetli değil şuan için. bakalım ya cuma günü gelsin 9 mart gelsin bir an önce gideyim dr.a göreyim istiyorum bebişimi...

senin kasık ağrıları olması normal canım. benim ilk bebişte 1 hafta sanki regl olcakmısım gibi ağrı çekmiştim. bunda ise sanki kürtaj sonrasındaki ağrılar gibi oluyor. onu da arastırdım düşük yapan diğer arkadaslardan falan. sebebi kesenin olusumu ve büyümesinin ağrısıymıs. resmen diyorum yani bebiş burda kesesi olusuyor diye :) bakalım hayırlısı olsun. yalnız ben kimseye söylemedim aileden olsun 2 arkadasım dısında hiç bir arkadasıma söylemedim. ne olur ne olmaz dillenmesin :nazar: değmesin :emir_bebek:me diye :) hadi bakalım hayırlısı olsun. ben yine haberdar edicem sizi. sizden de hayırlı haberler bekliyorum... Allah'a emanet olun. çok öptüm :KK54::KK54::KK54::KK54:

mrb kızlar bugün belimde hafiften agrılar oldu cuma günü çatlama iğnesi yapıldı.cuma ve cumartesi ilişkiye girdik tuttumu acaba bebiş bugün 5 gün acaba rahme mi yerleşiyor kızlar?adet tarihim haftaya perşembe kendimi hamiş gibi hissediyorum piskolojikmi bilmiyorum :KK43:doktorda bu aydan ümütli bakim bol bol dua edin bana kızlar hamişlerin duası çabuk kabul olur :)):emir_bebek::KK49:

mrb kızlar bugün belimde hafiften agrılar oldu cuma günü çatlama iğnesi yapıldı.cuma ve cumartesi ilişkiye girdik tuttumu acaba bebiş bugün 5 gün acaba rahme mi yerleşiyor kızlar?adet tarihim haftaya perşembe kendimi hamiş gibi hissediyorum piskolojikmi bilmiyorum :KK43:doktorda bu aydan ümütli bakim bol bol dua edin bana kızlar hamişlerin duası çabuk kabul olur :)):emir_bebek::KK49:

canım hamile değilim ama (inşALLAH olur artık) umarım bebeğin seninledir... :KK49: sende dualarına kat bizi... :KK49:

günaydın kızlar... nerelerdesiniz heheeey ne zamandır yazan çizen yok yolunda gitmeyen birşey yok değil mi ?

bugün ben ilk dr kontrolüme gidicem bakalım çok heyecanlıyım. dualarınızı eksik eylemeyin emi.

herkese hayırlı cumalar olsun.:KK49::nazar:

kuzum günaydın nerelerdesin unuttun bizi yahu :KK43:

canim, ben normal adet olmayi bekliyorum iste, hala olmadim kurtajdan sonra...olsam da calismalara ciddi olarak baslasam diyorum:KK5:
esas haberler sizde, nasil gidior hamilelik, bugunku gorusme nasil gecti, duydun mu bakalim kalp atislarini?:emir_bebek:
teacher'dan da ses cikmiyor...
meryem, asilamalarin esnasinda kafani hep baska seylerle mesgul et ki stres sonucu etkilemesin...

benimde ilk hamilelik belirtim beyaz sümüksü bir akıntıydı....
şimdi ise 4 aylık bi kızım var..yani hamilelik belirtisi olabilir..fakat gününün geçmesini beklemek en doğrusu bi tahmin yapmak için çok erken...
umarım beklediğine değer...

kızlar mrb. doktor 2 hafta sonra gel demişti. bi hafta bitti işte. bir haftam kaldı. bakalım hayırlısı olur inşallah. beklemedeyim yani anlayacağınız. şekerlik sen ne yaptın, duydun mu kalp atışlarını.

kızlar pek nete girmiyorum. çünkü hep uyuyorum ya. acayip uyku v yorgunluk var, malum çalışıyorum da. valla zor oluyo böyl. 8 gibi uyuyor 7 gibi kalkıyorum :KK1:

sizden ne haber, ne var ne yok

Teacherrrrrrrr hamileymissin :)))) cok sevindim cnm Allah saglikla kucağında almayı nasip etsin darısı bize:)
Ben bu ay hiç gebelik optiğine gelmedim arada baktım kafa dinliyorum rejim yapıyorum onla oyalanıyorum 6 kiloya yakın verdim bile:) hiç hesap kitap yapmadık tahmini ovulasyon zamanında 3 kez iliski oldu zaten bu ayda ondan başka yapmadık artık iliskiden soguduk .. Umudum hiç yok normalde belki hamileyimdir derim ama demiyorum artık... Bu aydan sonra doktora gitcez ama sanki benim hiç cocuğum olmayacak hissindeyim sürekli ... Öyle iste Rabbim hepimize hayırlı olanı nasip etsin:)

kızlar mrb. doktor 2 hafta sonra gel demişti. bi hafta bitti işte. bir haftam kaldı. bakalım hayırlısı olur inşallah. beklemedeyim yani anlayacağınız. şekerlik sen ne yaptın, duydun mu kalp atışlarını.

kızlar pek nete girmiyorum. çünkü hep uyuyorum ya. acayip uyku v yorgunluk var, malum çalışıyorum da. valla zor oluyo böyl. 8 gibi uyuyor 7 gibi kalkıyorum :KK1:

sizden ne haber, ne var ne yok
siniftayken hep oturarak dersi yurut, ayakta durma, ilk uc ay cok onemli...

Teacherrrrrrrr hamileymissin :)))) cok sevindim cnm Allah saglikla kucağında almayı nasip etsin darısı bize:)
Ben bu ay hiç gebelik optiğine gelmedim arada baktım kafa dinliyorum rejim yapıyorum onla oyalanıyorum 6 kiloya yakın verdim bile:) hiç hesap kitap yapmadık tahmini ovulasyon zamanında 3 kez iliski oldu zaten bu ayda ondan başka yapmadık artık iliskiden soguduk .. Umudum hiç yok normalde belki hamileyimdir derim ama demiyorum artık... Bu aydan sonra doktora gitcez ama sanki benim hiç cocuğum olmayacak hissindeyim sürekli ... Öyle iste Rabbim hepimize hayırlı olanı nasip etsin:)

ben tr de olsam denerdim asilamayi ikinci gebelik icin, ama bulundugum yerde cok pahali ole seyler...sonucta o da dogal yontem, maddi olarak kulfeti olmayacaksa bu aydan sonra deneyin canim, ne kaybedeceksiniz ki?

Son düzenleme:
Cemrecik cnm bu ay bizim 8. Ayımız denemede cok yoruldum esım doktora gitmekten utanıyor ondan bukdr ay bekledik... Ama bu ayda olmassa gitcez inan cinselliği seven ben ayalarca yapmazsak aramam o derece soğudum ... Doktor ins kötü bsy söylemez cok korkuyorum ... Aşılamayı 9. Ayda yapmaz herAlde ama yinede gittiğimde aşılamayı istiycem bende.. Gercekten suanda hamile olmak icin neler verirdim bı bilsen :KK43:

Cemrecik cnm bu ay bizim 8. Ayımız denemede cok yoruldum esım doktora gitmekten utanıyor ondan bukdr ay bekledik... Ama bu ayda olmassa gitcez inan cinselliği seven ben ayalarca yapmazsak aramam o derece soğudum ... Doktor ins kötü bsy söylemez cok korkuyorum ... Aşılamayı 9. Ayda yapmaz herAlde ama yinede gittiğimde aşılamayı istiycem bende.. Gercekten suanda hamile olmak icin neler verirdim bı bilsen :KK43:

minik gelin güzel arkadaşımmm Allahımmm sanada hayırlısıyla tez zamanda bebiş nasip etsin inşallahhh kendine çok iyi bak:KK49:

arkadaşlar hepinize günaydın ben 1,5 yıllık evliyim ve ilk günden beri bebek istiyorduk.ilk aylar vajinusmus sorunumuzu aştık 6 . aya kadar kendimiz denedik olmadı dr ye gittik tüm kontroller yapıldı bende sürekli sancılı adet ve ağrılı cinsel ilişki sorunu hep var.Özel bir hastanenin çok tatlı kadın doğum uzmanı;benle 4 ay kadar ilgilendi klomen ve çatlatma iğneleri ile devam ettik ama yumurtalardan bağzıları çatlamadığı için 1 ay hep doğum kontrol hapları ile ara vermek zorunda kaldık,kistler çatlasın diye.Muyane esnasın da ultrason aleti usg bile canımı çok yaktığı için bu tatlı dr bayan kibarca, isterseniz sizi başka bir dr ye yönlendiriyim diyerek bizi bir tüp bebek merkezine yönlendirdi.Kibar bir bey olan drm önce gerekli incelemeleri yaptı hsg yani rahim filmi de çekti(tabi anestezi altında).Ve hemen tüp bebek diye atlamadı en az 3 ay yumurta geliştirme ve çatlatma iğneleri ile deneyelim dedi.Ben mırın kırın da olsa kabul ettim.Malum sabırsızız.Yine klasik olarak bazı yumuratlar çatlamadı 1ay ara genera(doğum kontrol hapı)sonra tekrar yumurtlama ilaçları derken aylar geldi geçti.Son normal yola deneme işleminde,çatlatma iğnesinden bir kaç gün sonra dr tekrar usg ile baktı ve yumuratalardan 2.si çatlamış.2si çatlamamış ve 28 mm olmuş artık çatlamaz dedi.adetin 2. gün gelmemi ve tüp bebek programı yapmamızı ,Adet olmassam 5gün geçince gelmemi söyledi.dr min yüzünde çatlamayan yumurtacıklarımın vermiş oduğu can sıkntısı vardı.Sonuç ta adetime 6 gün kala eczaneden aldığım testle kan testi yaptım.Silik de olsa 2.çizgi vardı ama çok ümitlenmemek için verilen hormanlardandır diyerek pozitif kabul etmedim.ama miğdemde bulantı değilde hafif kalkma ağrı iştahsızlık.göğüslerde ağrı sol tarafımda batma ve kramplar hissettim hatta adetime bir iki gün kala tıpkı adet olacakmışım gibi alt bölge baskı ağrı yanma oldum olacağım hissi vardı.aha adet oldum diyerek lovaboya fırlıyordum ama hiç bi şey yok.Öyle akıntı falanda yok. Zaten çok kurur bir bayanımdır.akşam üzeri minnacık koyu süt kıvamında sadece 1 kere akıntım oldu ben iyice kendimi hamileliğe hazırlıyordum ama bir yandan da hayal kırıklığına uğramak istemiyordum.Ayın 10 da gece yatağa girdiğimde zorda olsa uykuya daldım.00:45 de tekrar uyandım merakdan ölüyordum uyu sabah kalkar test yaparsın dedim ama ne mümkün merakdan sağa dön sola dön bir süre sonra kalkıp test yaptım ayın 11 saat 01:11 geçe hamilelik testi sonucum pozitifdi biraz silikti ama idrarda yapılmış bir testi ve pozitif ti hemen eşimi uyandırdım gördüğüm şeye emin olmak istiyordum hayatım şuna 1 bak dedim yaa uyuyorum gecenin bir yarısı dedi ,ben ısrar edince kalktı ve neye bakacağım dedi testi gösterdim 2. çizgi varmı ben mi hayal kuruyorum dedi var dedi.Çok güzel birduygu idi ve merakımın gitmesine rağmen buseferde mutlulukdan sabaha kadar sırıtık bir şekilde tavanı seyrettim:)eşim se bir şükür namazı kılıp horlayarak uykusuna devam etti.Eşler işTe.Biraz uzun oldu ama ilk yazımdı hoş görün taze ve sıcak sıcak ilk belirtileri size söyleyim dedim keza ben aylarca ilk belirti yazılarını okuyup durdum bu mutlu sonu allah hepinize nasip etsin inşallah.

az önce hamilelik serüvenimi uzun uzun yazmındım ama giriş yapmadınız uyarısının azizliğine üğradım oysa yamıştım kısaca özet yazayım.!.5 yıllıkevliyim ve ilk günden beni çocuk istiyoruz.&.aydan sonra özel bir hastanee tedaviye başaldık çatlatma iğnelerine rağmen çatlatma sorunum olduğu dr beni tüp bebek merkezine yönlendirdi.Amamrkezdeki drm hemen tüp bebek değil yumurtlama ve çatlatma iğneleri ile 3 ay denelim dedi hsg çekti herşey normal dedi 3 ay denedik ama bu 3 ay 7 ay sürdü çünkü çatlatma iğnelerine rağmen yumurtaların tamamı çatlamadığı kiste dönüşüyordu.Bu yüzden 1 ay genere doğum kontrol hapı kullanıyordum her ay adet belirtileri olan hamilelik belirtilerini hissettim ama hep adetim beklediğim günde geldi malesef.Son 3 demememizde 4 yumuratadan 2.çatlamış 2si yine çatlamamıştı drmin morali bozuldu tabi:)Son kontrolden sonra bana adetin 2.günü gelin tüp bebek proğramı yapalım dedi.Akabinde ümitsiz bir şekilde ekledi adet başlamazsa 5 gün sonra gelin test yapalım dedi.Drnin ümitsizliği benide ümitsiz etmişti ama içimden bir ses de hamilesin diyordu 7 gün kala eczaneden3 liraya aldığım idrar testi ile kan testi baktım merak işte.Bu arada gögüslerim adetime 11 gün kala ağrımaya başlamıştı çok halsizdim ve uyumak istiyordum.Testin sonucu çok çok silik bir ikinci çizgi kullandığım horman ilaçlarındandır dedim ayın 11 saat1:11 de uyuyamyaıp yaptığım test sonucunda öğren dim ki hamileyim adet olmam gerek gün yani.Belirtilere gelince aşırı yorgunluk baş ağrısı uyuma hissi sol kasığımda batma çook çook ayak üşümesi,en önemlisi de bu ay hamileyim hissi her aykinden faklı idi.Allah herkese nasip etsin bu duyguyu

minik gelin güzel arkadaşımmm Allahımmm sanada hayırlısıyla tez zamanda bebiş nasip etsin inşallahhh kendine çok iyi bak:KK49:
amin cnm bnm aminnn inşşş çok istiyorum ilk aylarda elbet olur diyip sallamıyordum ama artık olmuyor herşeyi deniyorum.. düzenli ilişki 1 gün arayla ,2 gün arayla ,hergün... heray farklı bşy denedim kürler içtim yapmadıgım şey kalmadı.. doktor iniş hiç bi sorun yok der bu ay garip şekilde korkuyorum:KK43:senin bebişte kocaman olmuş maşallah:)alahım saglıkla kucagına almayı nasiğp etsin cnm bnmmmmm:)

az önce hamilelik serüvenimi uzun uzun yazmındım ama giriş yapmadınız uyarısının azizliğine üğradım oysa yamıştım kısaca özet yazayım.!.5 yıllıkevliyim ve ilk günden beni çocuk istiyoruz.&.aydan sonra özel bir hastanee tedaviye başaldık çatlatma iğnelerine rağmen çatlatma sorunum olduğu dr beni tüp bebek merkezine yönlendirdi.Amamrkezdeki drm hemen tüp bebek değil yumurtlama ve çatlatma iğneleri ile 3 ay denelim dedi hsg çekti herşey normal dedi 3 ay denedik ama bu 3 ay 7 ay sürdü çünkü çatlatma iğnelerine rağmen yumurtaların tamamı çatlamadığı kiste dönüşüyordu.Bu yüzden 1 ay genere doğum kontrol hapı kullanıyordum her ay adet belirtileri olan hamilelik belirtilerini hissettim ama hep adetim beklediğim günde geldi malesef.Son 3 demememizde 4 yumuratadan 2.çatlamış 2si yine çatlamamıştı drmin morali bozuldu tabi:)Son kontrolden sonra bana adetin 2.günü gelin tüp bebek proğramı yapalım dedi.Akabinde ümitsiz bir şekilde ekledi adet başlamazsa 5 gün sonra gelin test yapalım dedi.Drnin ümitsizliği benide ümitsiz etmişti ama içimden bir ses de hamilesin diyordu 7 gün kala eczaneden3 liraya aldığım idrar testi ile kan testi baktım merak işte.Bu arada gögüslerim adetime 11 gün kala ağrımaya başlamıştı çok halsizdim ve uyumak istiyordum.Testin sonucu çok çok silik bir ikinci çizgi kullandığım horman ilaçlarındandır dedim ayın 11 saat1:11 de uyuyamyaıp yaptığım test sonucunda öğren dim ki hamileyim adet olmam gerek gün yani.Belirtilere gelince aşırı yorgunluk baş ağrısı uyuma hissi sol kasığımda batma çook çook ayak üşümesi,en önemlisi de bu ay hamileyim hissi her aykinden faklı idi.Allah herkese nasip etsin bu duyguyu
uzun bi hikayeninn sonunda hamile kaldıgına sevindim cnm okdr emek boşuna çıkmamışşş allahım nasip etmiş.. dikat et kendinede bebeginede:) çok kıymetli oluyordur deilmi:=)

X