Akıntım var korkuyorum

merhaba tatlım. aynı sekilde ovülasyon almadım ama hesapladım benim regl dönemim tam 28 gün olduğundan. bakalım inşaAllah bu ay ümitliyim :) darısı tüm isteyenlerin başına olsun

canim benim, insallah ruyan gercek olur, burda hep birlikte ciglik atariz

merhaba arkadaslar nasılsınız ? uzun zamandır yazamıyordum. dilerim bu ay anne olabiliriz ve sanırm ben size bu ay güzel haberler vericem ama bakam hayırlısı cok kocaman öptüm kendinize dikkat edin

inşallah yaaa. valla hayırlı haberler vermek kadar burda hayırlı haber okumakta insanı mutlu ediyo. inşşallah hayırlı haberler verir ve alırız. mutlaka paylaşalım birbirimizle.

mrb kızlar nasılsınız,neler yapıyorsunuz bakimayy inş bu ay hepimiz çıglık atarak hayırlı haberleri alırız ve veririz inşallah amin.......kızlar folik asitlerinizi içiyormusunuz bakim.ay bir türlü den gelemedik beklenmeyen adet tarihleriniz nezaman benimki ekim 11:97:inş 9 ay boyuncada hiç gelmezler

Son düzenleme:

folik asit kulanmıyorum cnmm doktora hiç gitmedim hamilelik için bu 3. ayımız denememizde.. bakalım bi kaç ay daha olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum:) bu arada benimde adet tarihim ayın 12 si:) bakalım umaırm hamileyizdir:)

mrb meryem. benim misafirler gitti artık grşrz bol bol.
inşallah canım bu ay hayrlı olurhepimiz için.
folik asit içiyorum ben.
benim bat 4 ekim.
az kaldı heyecanlanıyo insan yaaa
inşallah hayrlısı olur.
ama çok istiyorum ya bebeğim olsun umarım regl olmayız

anlaşılan beraber başlamışız çalışmalara minikgelin.
gerçi biz temmuz ve ağustosda en verimli günlerde beraber olamadk eşimle. tatildi. farlı yerde bulunmamız gerekiyodu. ben kendimi bu ay başlamış sayıyorum. bu arada sen kaç yıllık evlisin

cnmmm eşimle ben çalışıyoruz ondan akşam pilimiz bitmiş geliyoruz bizde çok veirmli deiliz inan.. ilk ay ölesinee hadi bebek yapalım oldukk o ayı aslında saymıyorum.. gecen ayda ben her ilişkiden sonra hemen tuvalete gidiyordum ardındanda duş alıyordum ondan işe yaramadı diyorum.. bu ayda tam ovulasyon günümde girdikk tabi benim hesaplarımla ovulasyon günü oluyor test yapmadım.. tuvalete gitmedim banyo yapmadan yattım falan bakalım .. 1 er gün ara ile ilişkkiye giremiyoruz çalışınca sürekli gücüm kalmıyor valla tavuk gibi erkenden uyuyorum.. bu hafta sonu çalışmalar baya hızlıydı olursa olur yoksa diger günler çok az olması:)
sneinde regl ne çok az kalmışşşş güzel haberlerle gel inş:)

valla arkadasım ben cocuk konusunu fazla da ertelemek istemiyorum dünya işlerine dalıp... bu yüzden zaten cabalarım. hayatımın bana bir hediyesi benim de hayata hediyem olacak bir parcam olsun artık

valla arkadasım ben cocuk konusunu fazla da ertelemek istemiyorum dünya işlerine dalıp... bu yüzden zaten cabalarım. hayatımın bana bir hediyesi benim de hayata hediyem olacak bir parcam olsun artık

valla cnm ben evlendigim gün dedimki ilk sene istemiyorum 1 sene gez toz yapcam.. neyse o 1 sene geçti tam bebek yapcam derken işe girdim.. allahtan işim rahatttt ondan dert etmiyorum.. bide artık başbaşa eşinle nereye kdr evinde farklı bi ses istiyorsun .. arkadaşlarımın çocukları oldu hep yani nsl desem insan zamanı gelince istiyormuş onu anladım:)tabi istemeyle olmuyor bakalım ben istiycem rabbim istiycekmi:)

hakkımızda hayırlısı olsun inşaAllah. bakalım dilerim hepimizin gönlüne göre olur bebişlerimiz... ve dediğine sonuna kadar katılıyorum cevremde yaşıtlarımı görünce daha bir istiyorum. eve neşe lazım .)

sorma vallaaa arkadaşlarımın bebeklerine kıyafet almaktan iflas etcem artık benim olsunda ona alayım demi ama:) bak kanım kaynadı böle derken

kızlar bat ları liste yapalım mı
herkes koplayalıp kendini eklesin listeye

teachercnn 4 ekim
meryem 11 ekim
minikgelin 12 ekim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…