Akıntım var korkuyorum

kızlar bat ları liste yapalım mı
herkes koplayalıp kendini eklesin listeye

teachercnn 4 ekim
meryem 11 ekim
minikgelin 12 ekim

bu tablo güzel olmuş:) umarım hamile diyede yazarsın ileriki günlerde isimleirmizin karşısına:)
bu arada kızlar adet belirtileriniz başladı mı.

ben daha belirtileri düşünmek istemiyorum gecen ay çok ümiitlenmiştimmm

sekerlik, cok dogru tespit yapmissin. insan monotonlasiyor cok fazla, konusacak bir sey kalmiyor. asiri rutin oldu bizim hayat.

hakkımızda hayırlısı olsun kızlar teachercnn,sekelik,mustu az kaldı adetinize:18: hayırlı haberlerinizi bekliyorum bu aydan umutluyum bakim inş.birbirimize bu kadar dua ediyoruz birimizden birinin duası tutarda hepimiz hamiş kalmışızdır inşallah amin..........kendinize iyi bakın üşütmeyin sakın burda 2,3 gündür akşamları yagmur yagıyor gece gündüzde biraz serinledi ayamda çorapla dolaşıyorum biraz hassas benim bünye hemen üşütüyorum anlıyorum hemen çorap giyorum ayama.kızlar gecede tuhaf bişe oldu yata girdim uyuyacaktım sol tarafımda düşük yapmadan önceki gün gibi aynı yerde bebişimi hissetmiştim.gecede aynı şeyi hissettim yumurlama gününlerimdeyim ondandır diye düşünmeye çalışıyorum ama aynı yerde aynı şeyi hissedince heycanlandım ALLAHIM nolur bu ay hepimiz hamileyiz haberlerini ver YARABBİM amin.....

teachercnn 4 ekim
meryem 11 ekim
minikgelin 12 ekim
cemrecik 17 ekim
şekerlik 4ekim
mustu 4 ekim
umaygülay 3 ekim

teachercnn 4 ekim
meryem 11 ekim
minikgelin 12 ekim
cemrecik 17 ekim
şekerlik 4ekim
mustu 4 ekim
umaygülay 3 ekim

ay kızlar biriniz hamile olun lütfen moral olsun digerlerimize:)ben herşeyi hamilelik belirtisi olark görüyorum artık ondan düşünmemeye çalışıyorum 2 hafta cabuk geçsin:)

ay kızlar biriniz hamile olun lütfen moral olsun digerlerimize:)ben herşeyi hamilelik belirtisi olark görüyorum artık ondan düşünmemeye çalışıyorum 2 hafta cabuk geçsin:)

inşallah canım ya.inşallah ALLAH gönlümüze göre verir.

bugün öğrencilerimden biri geldi öğretmenim siz hamile misiniz dedi. hayır kızım nerden çıkardın kim söyledi dedim. öğretmenim zelihanın annesi demişti dedi.

çocuğa böyle diyorum ama hadi hayr olsun, kadına malum mu olmuş acaba çalışmalara başladığımız anlamadım ki. hiç kimsylede konuşmadım oysa.çok şaşırdım

hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun inşallah

ay hadi hayırlısııııııııııııııııııı inşş olursun:)
bşy sorcam benim idrar yolu enfeksiyonum var.. kondomla korunmayı bıraktıktan sonra oldu bu 3 ay içinde ikinci oluşu çok maffedyor beni.. ilk oldugunda arkadaşım ebe monurol şase diye bi ilaç var onu al gebelere veriyouz yan etkisi yok dedii ama benim içim rahat deil.. almadanda duramıyorum neyapsam karar veremedim ya

geçmş olsun canım. bence kötüysen eğer ve zaten hamilelikte bekliyosun. git kan testi yap. zaten orda gebelik varsa çıkar.adeti beklemene gerek yok. inşallah bu ihtimal olmaz ama eğer gebelk yoksa tedavini olursun rahat rahat

hadi hayırlısı bakim canım inş hamişsindir:81:kimi insanın 6cı hissi kuvvetli olur hisseder bilir belirtiler varmı

cnm gebelik anca olurs abu hafta sonu denemelerimde olur yani kan testinde falan henuz çıkmaz:)
ebe arkadaşıma güveniyorum aslında ama yinede sorayım dedim az önce baktımda hamileler kulanıyormuşş.. bakalım bugunde içmemeye çalışcam bol su işe yararmışş yarında geçmesse alırım...valla 3 aydır hamile kalırım diye saç boyama,lazer ,ilaç içme işkence haline döndü:)

minikgelin geçmiş olsun canım. tehachernn dedi gibi kötüysen git bi kanın test falan yaptır canım tedavi ol enfeksiyonda etkiler hamiş kalmanı hem.

inşallah yaa. kasıklarım ve sırtım ağırıyo o kadar. inşşallah o da adetime az kaldı için değildir.yoksa çok üzülürüm yinee

ay az kaldı demi adetine 1 haftacık var inş hamilesindir ya artık insan pskolojik olarak çok etkileniyor herşeyi hamilemiyim diye yoruyorum mesela gögüs uçlarım kaşınıyor hemen hamilemiyim dedimm deliriyorum sanırım:)

minikgelin geçmiş olsun canım. tehachernn dedi gibi kötüysen git bi kanın test falan yaptır canım tedavi ol enfeksiyonda etkiler hamiş kalmanı hem.

of ya bugun bi arkadaş daha dedi bunu bak şimdi üzüldümm.. enfeksiyon iltihap bebek olmasını engellermiş..şuanda niyeyse moralim sıfırlandı

sormayın ya her belirtiyi artık acaba ondan mı diye düşünmeden edemiyosun. düşünmeyecem diyosun ama olmuyo.inşallah en kısa zamanda hepimize nasip olurda bizde rahatlarız.

hayırlısıyla inşallah olur bu ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…