Akıntım var korkuyorum

arkadaşım rabbim önce hayırlısını versin bebek konusunda çok isteklisin ama kendini bu kadar kaptırma sonra hüsrana uğrarsın gebelik testi yaptın mı ya da bi yap istersen inşaallah hayırlısıyla hamile kalır bu duyguyu doyasıya yaşayasın rabbim sana hayırlı bir evlat nasip etsin inşaallah

akıntı bana göre gebelik belirtisi değil o yüzden umutlanmayım
ben 4 yıldır gebe kalamadım ve yaşamadığım belirti kalmadı.
birgün gerçekten hamile kalacağım belirtim yok diye inanmıcam diye korkuyorum
şaka bi yanada benim çarşamba adet günüm sadece belim ağrıyor başka hiçbir adet belirtim yok akıntımda bitti
şişkinliğim bile yok hayırlısı artık.

teachercnn arkadaşımın adeti biteli 3,4 gün oluyor bittinden beri akıntım var diyor canım yani gebelik olmadını biliiyoruz inş bu ay tutarız çalışma süresindeyiz daha ikimizde

kızlar bugün belim agrıyor:97: yaa dün kızımla markete gittimizde sepete oturması için kızımı kaldırdım kasıgım sancıdı bugün bel agrısı çekiyorum

slm kızlar
benim bugün adet günüm henüz olmadım ve hiçbir belirtimde yok normalde ne olurdu gögüslerim şişerdi sızlardı
kasığım batardı belim ağrırdı ve vajinamın üstünde şişlik olurdu.
ama şuan hiçbiri yok ara ara akıntım çoğalıyor ateşler içindeyim ayaklarım üşüyor ama vucudum çok sıcak halsizim sanki şiddetli bi hastalık beni bekliyor gibi bi halim var.
bu durumda olupta hamile olduğunu öğrenen varmı?

kızlar az önce test yaptım.inanamıyoruuuuum hamileyim dakikalarca tuvaletten çıkamadan aptal aptal teste baktım allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin hepimiz için..

kızlar az önce test yaptım.inanamıyoruuuuum hamileyim dakikalarca tuvaletten çıkamadan aptal aptal teste baktım allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin hepimiz için..

canım çok sevindim hayırlı olsun. inş hayırlısıyla kucana alırsın bebişini ayy inanılmaz sevindim kızz teyze oluyozbizede dua et bol bol hamişlerin duası kabul olur

Son düzenleme:
meryemcim az önce toptan bi dua ettim tüm isteyenler en yakın zamanda 2. çizgiye kavuşsun diye ama yine ederim canım.allahım kimseyi aratmasın.en yakın zamanda göreceksiniz 2. çizgiyi.

meryemcim az önce toptan bi dua ettim tüm isteyenler en yakın zamanda 2. çizgiye kavuşsun diye ama yine ederim canım.allahım kimseyi aratmasın.en yakın zamanda göreceksiniz 2. çizgiyi.

saol canım benim inş görürüz bizde 2.çizgiyi en kısa zamanda ALLAHIM kimsenin kucanı boş koymasın inş amin.......

saol canım inş bizde en en kısa zamanda görürüz 2. çizgi inşş

tebrikler dilacım Allah sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsinpeki belirtilerini yazarmısın bide bizlere dua edermisin

çook guzel bı haber.. ALLah kucagına almayı da nasıp etsın ınsallahh.. darısı bızlerın basınaa... ahh ahh bızde gorseydık ıkıncı cızgılerı

tebrikler dilacım Allah sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsinpeki belirtilerini yazarmısın bide bizlere dua edermisin

tabi canım tabiki dua ederim ettim de zaten yinede ederim canım ben burdada paylaşıyordum 18 ağustostu ilk adet günüm geçen ay.işte batım ise 18 eylül dü.battan 1 hafta 10 gün önce kasıklarımda özellikle sağ kasığımda batmalar oluyodu.adet belirtisi gibi değil ama değişik.ya üşüttüm diyodum yada belirti. birazda göğüs uçlarım hafif acıyodu ama dokunulmıycak gibi değil. bunun dışında hiç bi belirtim olmadı.en belirgin kasık batmaları oldu

çook guzel bı haber.. ALLah kucagına almayı da nasıp etsın ınsallahh.. darısı bızlerın basınaa... ahh ahh bızde gorseydık ıkıncı cızgılerı

canım çoook teşekkür ederim.allah tüm isteyenlere bu duyguyu çok bekletmeden yaşatsın amiiiiiiiiiinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…