akıntım çok katılaştı ne olur yardım

yade06

annesinin miniki yusufum
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
475
20
kızlar bildiğiniz gibi geçen hafta sertleşme nedeniyle acile gitmiştim çatı muaynesi faln yapılmıştı onun ardından 2 gün kahverengi akıntım olmuştu katı bir şekilde...ayrıca bebek için akciğer gelişimi için iğne falan olmuştum. çarşamba yine gittim doktora sancı falan çıkmadı doktorum iyi dedi ama dünden bu yana akıntım fazlalaştı rengi hafif kahverengi ve çok katı olmaya başladı doktorumuda arayamadım ne olur bilen varsa yardım etsin. doktor da sadece ultrasyondan baktı. bebek gelişimi ufak dediii

canım ya akıntım evet devam ediyor katılaştı baya bir. galiba doğum yaklaşıyor dua edelimde byarama denk gelmesin.. doktorum yok bayramda allah yüzümüze baksın..

benimde akıntım sarı ve sümük gibi olmaya başladı....
acaba bu da bi doğum belirtisi mi??
tıkaç mı inceliyo ki???

ya bendende dün beyaz sümük gibi koyu kıvamlı hatta ondan daha koyu kokusuz akıntı geldi neye işaret acaba:uhm:

kızlar benım de1 haftadan beri akıntılarım koyulaştı dr sordum dogum habercisiymiş :1shok:benim şafak2 bugun ögleden sonra akıntılarım dahada çogaldı sancıyla birlikte rengi koyulaştı 4-5 saatten beri sancı çekiyorum -tatlicadiarzu-herhalde mik kızım geliyor:ecrin_bebek:sizde ihmal edtmeyin

koyulaştı derken rengı ne renk oluyor kızlar? sarı renkmı oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…