AkınTı

Kizlar Biraz önce Kapi çaldi Mng Kargodan Gelmiş Bi Adam Görünce şaşirdim Ben Bişey Sipariş Etmedim Dedim Adimi Söyleyince Benim Dedim Sonra Ne Göreyim Geçen Kizlar Baby Starin 2 Tane Numune Gönderdiğini Falan Yazdilar Bende Oraya Kayit Oldum Ama Baya Oldu şimdi Getirdiler 2 Tane Numune Bebek Bezi Anam Bunlar Küçücükler Daha Bez Almamiştim

cumarteside beni iş yerinden aradılar...adres teyit etmek için...ama daha bişi gelmedi:1no2:

Evet Canim 2 Adet Yollamişlar.ben Daha Bebek Bezi Almadim Bende Aslinda Ya Molfix Yada Pirimayi Düşünüyorum Erken Diye Almamiştim Ama Alicam Bu Hafta Benim Oğluşumunda Bezleri Hazirda Bulunsun

kızlar yaa benim akıntı haricinde bide bugün itibariyle rahim icimde kaşıntı var iltihapmı kapmış olabilir napıcam ben yaa ???:uhm::çok üzgünüm:

canım eğer kaşıntı artı minik peynir kesiği şeklinde partiküller de varsa mantar enfeksiyonu olabilir bi doktora git bence.
hamilelik süresince ne yazık ki hem mantar hemde idrar yolu enfeksiyonları çoook sık rastlanıyor..

çook geçmiş olsun

cnm geçmiş olsun bence de doktora git .. ihmal etme , idrar yolu enfeksiyonu bende de var bir türlü geçmiyor.. azalıyor ama bitmiyor , nüksetmemesi içn bol su içmem lazım ama nerde...

haftaya doktora gidicem napıyım şimdilik bol su tüketiyim u2rem canım sagol ama yeni başladı kaşıntılar mantar degildir inş dedigin gibi peynir kesigi gibi bişi yok şimdilik off buda gelicekti başıma inş. fazla sürmeden gecer..

kızlar yaa benim akıntı haricinde bide bugün itibariyle rahim icimde kaşıntı var iltihapmı kapmış olabilir napıcam ben yaa ???:uhm::çok üzgünüm:

CANIM HER ZAMAN MANTAR OLMAYA BİLİR CANINI SIKMA NEDE OLSA HER AY BİR İKİ KEZ DOKTORLARDAYIZ SORARSIN O Bİ ÇARESİNE BAKAR TAMAM CANIM

X