Akıntı hamilelik belirtileri midir

Tirem

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2023
95
29
21
Kızlar normalden fazla akıntım oldu kokulu vs değil bazen beyaz renkli bazen su gibi şeffaf akıntı bugünde regl günüm daha olmadım şeffaf akıntım var su gibi bebek bekliyoruz sormak istedim

Kızlar normalden fazla akıntım oldu kokulu vs değil bazen beyaz renkli bazen su gibi şeffaf akıntı bugünde regl günüm daha olmadım şeffaf akıntım var su gibi bebek bekliyoruz sormak istedim
test yap bence cıkar

İnanir misiniz bende test yaptim pozitif cikti hemen kan vermeye gittim sonuc beklerken kanamam geldi o kadar yikici bi durum ki ben de sizin gibi testlerden uzak durmaya calisiyorum travma oldu

İnanir misiniz bende test yaptim pozitif cikti hemen kan vermeye gittim sonuc beklerken kanamam geldi o kadar yikici bi durum ki ben de sizin gibi testlerden uzak durmaya calisiyorum travma oldu
Evet 2 defa başıma gelince korkuyorum artık kanaman olduysa nasıl testin pozitif çıktı onu anlamadım

Bir şey dicem benim de adetim 6 gün var ve şeffaf akıntım var. Progesterona bakıldı 2 gün önce, bu ay yumurtlamışım. öyle dendi. Yani yumurtlama akıntısı değil bu. Ben de meraktayım.

Kan verecek misin bugünn? ben heyecan yaptım resmen :)
Eşime sürpriz yapmak istiyorum açıkçası oda evde test almaya zor bela gitti kan vermeye pazartesi gidebilirim anca inşallah sende yaşarsın aşkım benim bende çok bekledim anlıyorum seni

Eşime sürpriz yapmak istiyorum açıkçası oda evde test almaya zor bela gitti kan vermeye pazartesi gidebilirim anca inşallah sende yaşarsın aşkım benim bende çok bekledim anlıyorum seni
Yaa teşekkür ederim. 5,6 güne belli olur inşallah vardır.

Day’s doctor testleri sayesinde. Hemde 3 testte yalanci pozitif. Bir kere de artimed le aynisini yasamistim asla kullanmayin

Merhaba oncelikle hayirli olsun cokkk mutlu oldum sizin adinizaaa sizinde su akintiniz olmus ben de yumurtlamalarimi degerlendirdim bugun 6. Gunum ve su akintim geldi birden bikac kere sizin nasil oldu paylasirsaniz cok sevinirim ilk defa boyle bisey yasadim sizi gorunce umutlandim acikcasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…