Akıl almak istiyorum

Pamuklara sarıp sarmalanır, ne boşanması deli misin?

Beğendiği bir kıza mi yazdı ben mi yanlış okudum adam maddi manevi yalancı
Doğru okudun şöyle detaylı anlatacağım önce 80 bin borcunu öğrendim o ara aöf sınavına çalışıyordum dedim ki sınavlar bitene kadar saf ayağına yat sonra kızlarını al evi terk et o ara telefonunu kurcalarken tiktoktan kızı beğeniyor likelıyor falan sonra instadan da istek atıyor kız farkında bile değil o istek 1 hafta boyunca cevapsız kalınca bende eşimin hayalini gerçekleştirip o kızın hesabı gibi fake hesap açıp 2 günlük işletiyorum gayet kıza güzel yürüyor daha sonra muhabbet açılınca senin olduğunu biliyordum falan dedi de yalan bence… baktığında etraftakiler aldattığı kişi sensin diye yumuşatıyor ama ilk adımı atan yürüyen bir kızdan etkilenen o yaniii

Valla bacim sen aklı başında birine benziyorsun kendini çok iyi ifade ediyosun bu adamla hiç ömür çürütme bak maddi manevi emin ol daha güzel bı hayatın olur.Bu yaptıkları son olmayacak emin ol biran önce hayatını kur çocuklarınla önüne bak

Çok güzel yazdın bacım kararsızım diyorumda ne çok şey var önümde görmek istemediğim kılıf bulduğum aslında doğru tek

Kızın hesabıymış gibi fake hesap açıp eşinizle konuşmak mı? Dizi mi çekiyorsunuz, ne saçma şey...

Üslubunuz garip geldi. Sizin eşinize karşı var olan duygularınız fazla mantıklı. Sınav bitene kadar ses çıkarmamak sonra evi terk ederim diye plan yapmak... Daha önce yaşandığı için normal de karşılamışsınız. Boşanılır mı diye soruyorsunuz bir de.

Genel kanı kumarbazlar değişmez. Eninde sonunda boşanırsınız zaten ama burda aldatma da var. Aldatma varsa boşanayım mı diye sormanızın bir mantığı var mı? Sizin için sorun değilse görmezden gelin.

Türk erkekleri/ toplumu sanaldan kızı beğenme vs aldatmaktam asla saymıyor bende somut delil için dizi sahnesi çektim.
“Mantık” tespiti tamamen doğru
Öğrenci bir anne olduğumdan sosyal medyadan kalma “hocam, bacım” hitapları kullanırım.
Yıllardır aldatan aldatılan evde büyüyünce bünyem alışmış plan yaparak idealleri bekleyip öyle evi terk ettim yoksa sımav
Türk toplumu sanaldan hiçbir hareketi aldatma olarak görmüyor bende somutlaştırdım.
Öğrenci anne olduğumdan sosyal medyada öğrencilerle konuşurken ağzımda “hocam” kelimesi kaldı…
Mantık çok doğru tespit
Aldatılan bir evde büyüdüğüm için midem baya genişledi normali, sınırı nedir bilmiyorum aldatmakta- sınavdan önce evi terk etsem olan sınavıma olacaktı bende 1 hafta bir şey yokmuş gibi yaptım.

Önce biraz yavaşla öyle yaz, severek evlendik ilk çocuğumuz öyle doğdu ikincisi çok süpriz. Sakın kınama başına gelir(benimgeldi) biri dese ki 25 yaşında 2 çocuk annesi olacaksın deseler inanmazdım. Kariyer olmadan asla ama hayat tamda büyük lokma yediğin yerden vuruyor ve iyi ki evlatlarım diyorum konu doğurmam değil başlığı öyle açmadım!!!!!!!

Ben de öğrenci bir anneydim hâlâ öyle sayılırım ama hiç tanımadığım insanlara hocam, bacım demiyorum. Bunun öğrenci olmakla alakası yok bence. Her neyse... Sadece garip geldiği için belirtmek istedim.

Aile durumunuza üzüldüm. Ama yaşadıklarınız hiç normal değil. Sosyal medyadan kız beğenmek, yazmak vs bunlar normal şeyler değil. Kumar da öyle. Bu kadar soğukkanlıysanız kendinizi sağlama almadan boşanmayın. Evi terk etmek mantıklı değil bence. Delil toplayın ve mümkünse önce bir işe girin. Hem neden siz evi terk edeceksiniz ki... O gitsin evden.

İyi bir baba olabilir ama sadakat evlilik için temel bir taş. Aynı şeyi siz yapsanız kan dökülürdü.

Konu tamda doğurman farkında bile değilsiniz. Çocuklardan dolayı adamı bırakıp gide diyorsunuz, gidemeyecek siniz de.

Hocama takılmayın kullanırım ben öyle, siz-biz resmiyetini kurumlarda kullanırım bir tek. Yorumlarınız mantıklı hakkımda hayırlı olan adımı atayım o zaman amin

A

nnemin yaptığını yapmam

Kendinizi Annenizle kıyaslamayın. Onun hayatıyla sizinki bambaşka. Annenizin okuyup kariyer yapma fırsatı belki yoktu, ama sizinki olduğu halde kumarbaz, gözü dışarıda olan adam ile evlenmek ve ona çocuk yapmak için her şeyi elimizin tersiyle itmişsiniz. İş işten geçince de atama derdine düştünüz. Bu yüzden kendinizi annenizden daha yüksek değerlere sahipmiş gibi kandırmayın. Buradan bakınca öyle görünmüyor çünkü.

Size sayfalarca yazmak ahmaklık olur bana. Bilmeden yargılanmaz, yazılı olmayan kuraldır bu! Daha da yazmayın sayfama

Size çok kötü bir haberim var. Çocuklarını düşünmeden cart curt kredi çeken, sanalda ona buna takip isteği atan biri iyi baba ve iyi eş olamaz. Bunlar 1 kere olmuş olsa bile. Her insan hata yapar ama bunlar hata değil. Adam bile isteye like atmış yetmemiş istek atmış. Siz bence biraz daha gözünüzü açın delil arayın bi avukatla görüşün. Çatır çatır da boşayın. Ömür boyu ne için olduğu belirsiz borçlara mı katlanacaksınız. Üstelik aldatmaya meyilli biri için. Bu arada fırsatı olsa net aldatır bence. Maaşını biraz da çocuklarına ve size nafaka ödemek için kullansın gerekirse kredi çeksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…