Akdeniz -Ege tatil önerisi

uykusuzbiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
15
11
38
Merhaba arkadaşlar,
Temmuz ayında ailecek bir haftalik bir tatil yapmak istiyoruz. Daha önce hiç gitmedigimiz ve çok gitmek istediğiniz Antalya Muğla tarafına gitmeyi istiyoruz. (Çok memnun kalınan farklı yerleri de değerlendirebiliriz) Bu bölgede tatil yapmış veya yasayanlar öneride bulunabilir mi. Ultra her şey dahil, denizi çocukla (ilkokul çocuğu) kullanıma çok uygun, rahatça dinlenebilecegimiz bir otel önerisi. Uygulama ve Google da çok fazla seçenekler var o nedenle secemedim. Sizlerden birebir geri dönüş alırsam daha güvenilir eleme yapabilirim diye düşünüyorum. (Fiyat bandı maksimum 40 bin)
Zahmet edip yazan herkese çok teşekkürler 🙏

Fiyat aralığını bilmiyorum ama Martı resort düşünebilirsiniz. Biz hemen yanındaki Martı La Perla’ya gitmiştik orası +16. İçmeler harika bir yer gerçekten

Günlüğü 40bin anladım ben. Haftalık 40 bin nasıl olabilir ki? Ben Fethiye Liberty Lykia öneriyorum. Yani bir otel bu kadar mı güzel bu kadar mı çocuk dostu olabilir? Kesinlikle çok memnun kalırsınız.

Merhaba arkadaşlar,
Temmuz ayında ailecek bir haftalik bir tatil yapmak istiyoruz. Daha önce hiç gitmedigimiz ve çok gitmek istediğiniz Antalya Muğla tarafına gitmeyi istiyoruz. (Çok memnun kalınan farklı yerleri de değerlendirebiliriz) Bu bölgede tatil yapmış veya yasayanlar öneride bulunabilir mi. Ultra her şey dahil, denizi çocukla (ilkokul çocuğu) kullanıma çok uygun, rahatça dinlenebilecegimiz bir otel önerisi. Uygulama ve Google da çok fazla seçenekler var o nedenle secemedim. Sizlerden birebir geri dönüş alırsam daha güvenilir eleme yapabilirim diye düşünüyorum. (Fiyat bandı maksimum 40 bin)
Eğer arabanızla gidecekseniz denize yürüme mesafesinde veya arabayla gidiş gelişin kolay olacağı daha ucuz bir otel / pansiyon araştırırsanız daha iyi olur.

Bencede şuan otellerın genelı dolu
Artı bır hafta ıcın o fıyatlara mumkun degıl
Kucuk butık bıyer olabılır oradada hersey dahıl olmayabılır
Bunun ıcın onceden yer ayırtmak gerekırdı
Erken rezarvasyonla belkı 4 gece o fıyata kalınabılınırdı

Merhaba arkadaşlar,
40 bin bütçe çok az ama ultra herşey dahil için

Sanırım konu sahibinin piyasadan haberi yok. Her şey dâhil 1 hafta tatil nasıl 40 bin tutsun sizin kulağınıza mümkün geliyor mu?

40 bine ev kiralıyor insanlar büyükşehirlerde. Siz üstüne yeme içme havuz deniz keyfi istiyorsunuz
Ketçap mayonez de olsun mu derler size.

kızlar abartmayın yahu.
Denize sıfır olmazsa 5 gece falan olsun derseniz daha ucuza bile bulunabilir ets ye girdim baktım şimdi Antalya da düşükten sıraladım ağustos için çıkıyor bir şeyler. He kötüdür iyidir bilemem ama maksat çocuk havuzda oynasın ben 1 hafta yemek yapmayayım yatayımsa olabilir.
Ama ben bütçem kısıtlı olsa denize sıfır apart bungalov tarzı yerler tercih eder makarnayı dayardım çocuğa bir hafta 😂😂

X