akciğer kanser şüphesi

babama anastezi vermeden yapmışlardı yani hafif sersemlemişti sadece uyumadı yani

geçmiş olsun öncelikle yeni gördüm yazınızı bilaç yerde sıçrama var gibi anladım ben dr gösterdiniz mi nasıl bi tedavi planı çizdi
Evet gösterdik pet sonucuna göre 4.evre gibi duruyor kemik ve akciğer zarına metastazlı tam tanı için biyopsiyi bekleyelim dedi başkente gittik bronkoskopi sonuç vermez boşuna beklemeyin dedi başkentte iğne biyopsi yaptırdık pazartesiye falan çıkar sonuç büyük ihtimalle sizin babanız nasıl oldu

büyük hücreli mi küçük hücreli mi bu bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_8280.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 42
sonuç çıktımı sizin türü neymiş
babam ışın alıyor şimdi hergün 10 gün aldı bi 10 yada 15 gün daha alacak sonra immünoterapi uyumlu çıktı %80 onu alcak 1 sene bakalım hala tedavi devam ediyor babam çok yoruldu artık sıkıldı ne zaman bitecek bu deyip duruyor

Kızlar selam. Annemde de akciğerde kitle görüldü. Cuma günü PET çekimine girdi. Zaman durdu sanki. Çok korkuyoruz. Kötü şeyler duyacağız diye. Geçmişte ailede hiç bu kötü hastalığı geçiren yok. Nasıl bir süreç bu, neyin içindeyiz biz, nasıl geçecek ?

Benim annem de akciger kanseri ilk kemoterapisini 18 temmuz da aldi ikincisi 8 agustos ta alicak. Kucuk hucre disi adenokarsinom. Sadece akcigerde ve cevresindeki iki lenfinde cikti. Çok korkuyorum. Babam 6 ay önce pihti atmasi sonucu felc oldu ve 6 ay icinde vefat etti. Simdi annem boyle. Ne yapicam bilmiyorum. Annem icin guclu olmak zorundayim yanima aldim tedavisi icin. Çok zor bi surec. Allah sifa versin tum hastalara.

büyük hücreli mi küçük hücreli mi bu bakar mısınız
küçük hücreli dışı karsinom biyopsiyi göre tabi tam tanı patoloji sonucu çıkıyor babamın da küçük hücreli dışı karsinom çıkmıştı patoloji sonucu bi alt türünü de gösteriyor skuamöz hücreli çıkmıştı

Küçük hücreli dışı adenokarsinom dedi 3b evre. Bizim tümör kalbe çok yakın olduğu için ışın doktoru Işın veremeyeceğini riskli olduğunu söyledi immünoterapi için devlete dava açmanız falan lazım çok uzun sürer dedi doktor bizi klinik çalışmaya dahil etti. Hem kemoterapi hem akıllı ilaç alıyor şimdi bende çok korkuyorum ters giden bişeler olacak diye kızlar ilave kullandığınız bir şeyler var mı ya doktor falan bize internetten duyduklarınızı kullanmayın dedi ama ben fayda sağlayacağımızı düşünüyorum. Tanı almadan önceki süreçte biz ballı ısırgan tohumu karışımı yapmıştık. İnternetten kozalak şurubu aldık bide çörek otu yağı almıştık. İlave olarak acı kayısı çekirdeği başladık ama doktor uyarınca babam biraz çekindi şu an sadece kayısı çekirdeği yiyor. Ben balı sormuştum güvenilirse yiyebilir demişti doktor bu arada.

Çok geçmiş olsun son durum nedir

Çok geçmiş olsun son durumu nasıl kemo çok etkiliyor mu

babamında 3b küçük hücreli dışı skuamöz türü biz sadece propolis tablet kullandık kemoterapi alırken dahi kullanılabilen tek takviye propolis
biz tablet olanlardan yüksek doz kullandık dr komtrolünde tabi hala devam ediyor ama öyle aktarlarda satılan propolislerden değil yurt dışından geliyor istgrmda dr hakan çiftçi var onun vidyolarını izleyin isterseniz alıp kullanırsınız birde bol su yürüyüş ve triflo aleti çalılıyor babam başkada birşey vermiyoruz
herkesten duyduğunuz yapmayın bencede çünkü hastalık yok hasta var herkesin bünyesi farklı iyice araştırın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…