Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

Merhabalar, ben de bu forumu takip ederekten Tolga Bey'e yönelenlerdenim. 24.haftada orta seviyede sorunlu bir hamilelik geçiriyorum. Ben de tolga bey'den hem çok memnunum hem de bazı eleştirilere çok katılıyorum. İlk olarak bence kendisinin en süper özelliği insana güven vermesi. Ultrason muayenesi yaparken size çok net bilgi aktarıyor, bu da önemli detayları kaçırmadığını size gösteriyor. Sizi belki tanımıyor, bir önceki muayenede hangi ilacı verip hangi şikayetiniz olduğunu hatırlamıyor ama siz hamilelik haftanızı, şikayetinizi, durumunuzu anlattığınızda işini çok iyi bilmesinden dolayı yapılacak en iyi şeyi yaptığını hissediyorsunuz. Muayeneden sonra rahatlamış oluyorsunuz. Bu sebeple onunla devam etmeyi seçiyorum.
Fakat ben de hastaneden neredeyse 2 ay sonrasında gün alabilmekten , doktora her zaman ulaşamamaktan çok şikayetçiyim. Muayenehaneye gitmek hem maddi sıkıntı hem de tahlilleri yaptırmak için dolanıp durmanız ayrı bir dert. Bazen çok acil bir durum olsa ne yaparım nereye giderim diye tereddütüm oluyor. Banu hanım'ın da tüp bebek tarafına alınması kötü oldu, bu dertlerimizde bizim hemen ulaşabileceğimiz bizi bilgilendirieecek birine ihtiyacımız var.
Ayrıca yine de doktorun ilgisiz görünmesinin ardında "şımarıklık" olmadığı kanısındayım.. Tolga Bey'le konuşunca bunu hissediyorum. Sorun çok fazla işi olması ve herkese gücü yettiğince bakmaya çalışması. Psikolojimiz önem sıralamasında biraz geriye atılıyor belki de..
Şu anda yapılacak en iyi şey doktorun iyi taraflarının bize yetip yetmediğine karar vermek heralde...

evet insana güven veriyo doğru ama bence şuda önemli bir sorun (Sizi belki tanımıyor, bir önceki muayenede hangi ilacı verip hangi şikayetiniz olduğunu hatırlamıyor ama siz hamilelik haftanızı, şikayetinizi, durumunuzu )bence bunları bilmesi gerekir diye düşünüyorum önceki mesajımda da dediğim gibi güvenmekten başka çaremiz yok

Arkadaşalr bu arada tolga beye aşılama ve tüp bebek yaptıran varmı ücretleri ne kadar acaba bilgi verirseniz sevinirm

mrb diyabetli gebelik taikbi yapan kadın doğumcu tanıdığınız varmıııııı,istanbul avrupa yakasında yaşıyorum

Teşekkür ederim Esra Hanım.O bebekler bana Allah'ın 35 yaş armağanıydılar.Eğer tekrar kısmet olursa hemen paylaşacağım :)
Dört gözle güzel haberi bekliyorum

canım benim de senin haftalarında başlamıştı su sorunum,giderek azalıyordu ve suyum bitti denilecek halde doğum yaptım ama için çok rahat olsun,Tolga bey olmasa çook daha erken yapardım doğumu..
30.haftayı görsek yeter,ah bir 35 olsa diyorduk,36.haftayı gördü kızım :) ama her dediğini harfiyen uyguladım..kan sulandırıcı iğnenin faydasını görürsün..Allahın izniyle benimki kadar susuz değilsindir de 40.haftayı görürsün inşallah..
hiç moralini bozma,bol su iç ve sol yanına yat..Tolga bey ne derse yap lütfen..
sağlıkla gelsin kuzucuğun..

bu tarz eleştirilere bayılıyorum,olumsuz görüşlerini de doğru sınırlarda yazabilmek :) teşekkürler bonbonşekerim:)

aramıza hoşgeldin:)
dakika bir gol bir oldu ama hadi neyse
face grubumuza da bekleriz
güzel kuzucuklarımızın fotoğraflarını gör teyzesi:)
sağlıkla gelsin yavrun..
mrb diyabetli gebelik taikbi yapan kadın doğumcu tanıdığınız varmıııııı,istanbul avrupa yakasında yaşıyorum

canım buna uygun başlıklarda sorsan daha faydalı olur,biz Ankaradayız ve Tolga Ecemiş'ten başka doktor tanımayız
sağlıklar diliyorum,sağlıkla kavuş bebişine..

canım benim de senin haftalarında başlamıştı su sorunum,giderek azalıyordu ve suyum bitti denilecek halde doğum yaptım ama için çok rahat olsun,Tolga bey olmasa çook daha erken yapardım doğumu..
30.haftayı görsek yeter,ah bir 35 olsa diyorduk,36.haftayı gördü kızım :) ama her dediğini harfiyen uyguladım..kan sulandırıcı iğnenin faydasını görürsün..Allahın izniyle benimki kadar susuz değilsindir de 40.haftayı görürsün inşallah..
hiç moralini bozma,bol su iç ve sol yanına yat..Tolga bey ne derse yap lütfen..
sağlıkla gelsin kuzucuğun..

esrahanım umarım söylediğinz gibi olacak.dünden beri yaşamıyorum sanki.bilgisayarın başında araştırıp duruyorum.çok kritik demedi önlemimizi alalım beğenmedim dinleneceksin dedi tolga bey.ayrıca yakın bir tarihte vermedi muayne için tekrar 1 ay sonra gidicem ozaman bakarız tekrar dedi.
acil olsaydı daha sık vevrdi dimi kontrolü.acaba haftaya filan gitsemmi tekrar

canım benim,hiç canını sıkacak birşey yok,acil olsa sık kontrole çağırırdı ve açıkça söylerdi Tolga bey..
internetteki bilgiler her zaman sağlıklı olmuyor,o bilgilere bakarsan benim kızım şuan kollarımda olmazdı..
Allaha binlerce şükürler olsun ki sağlıkla kavuştum yavruma,9 aylık olmak üzere..
hatta küvez falan ihtiyacı olmadı yavrumun..sona doğru ciğer geliştirici iğne de vermişti Tolga bey..
yani uzman ellerdesin,yapılacak her şeyi yapar..

benim suyum hep kritikti,kızımın boynuna iki kat kordon dolanmıştı..oo benden iyi durumdasın yani,için daha da rahat olsun:)
pozitif düşünce ve duanın gücü tartışılmaz,sağlıkla doğum yapacağına yürekten inan,olumsuzluklara kulaklarını tıka ve doktorumuzu dinle..
kurabiyem bile o susuzlukta 36 hafta durabildiyse ve 3260gr doğduysa senin bebişin de kızımın rekorunu kıracak,içime öyle doğuyor:))

çok evham yapmak istersen,yaz buraya,sana pozitif enerji verelim:13:

inşallah teşekkür ederim moral veriyorsun bana.sağlıkla alıcam kızımı kucağıma allahın izniyle.
evham yapınca yazıcam:))yine pozitif enerjinizi bekliyorumm

kızlar ben sayenizde tolga ecemiş ile tanıştım va 19 ocak ta bir kızışım oldu akay astanesinde. bu foruma ve katılanlara teşekkür ederim yölendirmeleri ve yorumları çok doğru. imdi ise istanbul da avrupa yakasında iyi hatta çok iyi bir doktor arıyorum inşallah bu konuda da çözüm bulabilirim. akaya gidin temiz ilgili çalışamları olan harika bir doğum ekibi olan hastane ama bir sorun olduğunu daha sonra anladım. 4b 4lük olamıyor her ye ancak sğlık da ihmale gelmez. bende tiroit rahatsızlığı var ve doğumda bebeğe tsh testinin yapılması gerekiyormuş ancak bu gözden kaçmış. akay hastanesi çocuk doktoru çok yoğun ve herşeyle ilgilenen biri galiba. ankaradaki anneler başka çocuk doktoru bulabilirler.

herkese merhaba
uzun araştırmalarım ve bu topikdeki yorumları gördükten sonra tolga beye gidenlerdenim ben de.Tam 9 ay boyunca sorunsuz ve çok rahat bir hamilelik geçirdim kendisi sayesinde.Şuan oğlum 1 aylık,ve hamileliğimde olmadığı gibi doğumumda da,doğum sonrası süreçte de hiçbir sorun yaşamadım çok şükür.Kendisinden çok memnun kaldık doktorumuzun.Ama son zamanlarda yoğunluktan ötürü biz de kolayca ulaşamama,hastanede muayene randevusunda yer bulamama gibi sorunlar yaşadık.ilk zamanlar Banu hanım aracılığıyla kendisine çok rahat ulaşabiliyorduk,fakat ben son zamanlarda muayehanesindeki Fikriye hanım aracılığla kendisine kolaylıkla ulaşabildim.Sorunlar olduğunu ben de kabul ediyorum fakat bu sorunların kendisinden kaynaklanmadığına,hatta onun da bundan şikayetçi olduğuna inanıyorum.1 ay sonra doğum sonrası kontrolümüz var,muayehanesinden randevumuzu aldık,kendisinin yine güler yüzle bizi karşılayacağına eminim..

slm, aşılama 700 tüp bebek 3500 lira ilaçlar hariç

slm, aşılama 700 tüp bebek 3500 lira ilaçlar hariç

pardon yanlış oldu , 3500 değil 3000 lira

misspoem ilaçlar derken bu tedavi sürecinde kullandığımız fostimon ovitrell gibi ilaçlarmı ayrıca yardımın için teşekkür ederim...

birde şunu sormak istiyorum size belki bi fikriniz vardır...ben doktorumla konuşssam hiç aşılama yaptırmadan direk tüp bebek denesem olurmu acaba doktorum ne der bu duruma böyle yaptıran varmı aranızda.

merhaba haftaya şeker yüklemesi için hastaneye gideceğim.aç mı olmak gerekiyor.neler yapılıyor kaç dk sürüyor.sanırım 4 kez kan alınıyormuş 1 er saat aralıkla bunu herkese mi yapıyorlar yoksa şekeri yüksek çıkanlaramı? birde bana tolga bey randevu almana gerek yok dedi.ne tahliller istediğini yazdı ama ben gitmişken ultrasona da girmek istiyorum beklerken daha önce söylemiştim suyum az diye.normal ultrasonda doktor bunu görebilir dimi.tabi tolga bey olmayacakmış coşkun beyle tanışacağız bakalım

benim de 1 hafta fln sonra var şeker yüklemem. aç olmak gerekmiyor ilkinde. az karbonhidratlı bir kahvaltı yeterli olur diyorlar genelde. ilk testte veriler yüksek çıkarsa, sonra 2.yükleme dedğin gibi oluyor.
doktor müsaitse mutlaka bakar bence, durumunu anlatırsan.
ben de tanışmadım coşkun beyle henüz, sen anlatırsın =)...

ozaman bayılmayacak kadar atıştırıp gitmek gerek.sevindim.nasıl dayanacağım diyordum.evimde etimesgutta.anlatırım tabi
bakalım geçer not alabilecekmi

arkadaşalr bişi danışmak istiyorum bilen varsa yardımcı olabilirmi bu ay bende kist oluşmuştu doktorum doğum kontrol hapı yasmin verdi göğüslerimde acayip bi sızlama ve ağrı var davul gibi şiştiler dokunamıyorum bile normalmi bu acaba doğum kontrol ilçalrı yaparmı adetime daha çok var.zaten adet olunca tolga beye gidicem yeniden fostimonumu kullanıp.

bana hemşire aç olman gerekiyor demişti.gece on iki den sonra hiç bir şey yeme,su bile içme demişti.bir saat arayla iki defa kan aldılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…