Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

misspoem ilaçlar derken bu tedavi sürecinde kullandığımız fostimon ovitrell gibi ilaçlarmı ayrıca yardımın için teşekkür ederim...

birde şunu sormak istiyorum size belki bi fikriniz vardır...ben doktorumla konuşssam hiç aşılama yaptırmadan direk tüp bebek denesem olurmu acaba doktorum ne der bu duruma böyle yaptıran varmı aranızda.

evet canım, fostimon ovitrelle veya puregon artık ne verirse doktorumuz ama tüpbebekte sanırım biraz daha farklı 1500 falan tutuyomuş ilaçlar.direk tüpbebeğe geçme konusunu konuş tolga beyle bilmiyorum ne der.

merhaba arkadaşlar, burdaki yorumlar üzerine tolga beye gitmekistiyortum ben de. 2 hafta sonra şeker yüklemem var. hastane muayene ücreti ve özel muayene ücreti nekadar.bilgi verirseniz sevinirim

merhaba arkadaşlar, burdaki yorumlar üzerine tolga beye gitmekistiyortum ben de. 2 hafta sonra şeker yüklemem var. hastane muayene ücreti ve özel muayene ücreti nekadar.bilgi verirseniz sevinirim

zeynep hanım hastanede ücret değişiyor.eğer tahlil filan yoksa muayne 35 tl gibi tahlillerle değişiyo tabi.özel muaynehanesinde 180 tl muayne.ayrıntılı ultrason ile muayne ise 250 tl.

Tolga beye tüp bebek yaptırıpda hamile kalan varmı.herkes memnun ama.tüp bebk tedavisi farklı sonuçda.lütfen cvb verinnn.yeni başladım bende.tolga beye çok güvendik.ama nette pek bi yorum yok.

Tolga beye tüp bebek yaptırıpda hamile kalan varmı.herkes memnun ama.tüp bebk tedavisi farklı sonuçda.lütfen cvb verinnn.yeni başladım bende.tolga beye çok güvendik.ama nette pek bi yorum yok.

canım ben tedavideyim normal yollarla olsun diye çabalıyoruz sanırım önümüzdeki aylarda geçeceğiz tüp bebeğe daha geçmedik tüp bebeğe sen tedavinin hangi aşamasındasın

tolga beyin tedavisi sonucunda aşılama ve tüp bebekle hamile kalan varsa yardımcı olursaanız çok sevinirizzz

Arkadaşlar merhabalar...bende 13 haftalık hamileyim...tolga beyi burdan duydum..herkes çok iyi olduğunu söylemiş anladığım kadarıyla zaman zaman özellikle son zmanlarda aşırı yoğunluktan dolayı bazen yeteri kadar ilgilenmiyor ve sizi unutuyor galiba verdiği ilaçları önceden ne dediğini falan....ama doktorluğu ve doğumu iyi demişsiniz hepiniz...tüp bebek bölümüne geçme olayı doğrumudur yani artık hastanede normal gebelere bakmayacakmmı??Ama tüp bebek bölümüne geçsede bizlerin doğumuna giremeye devam edecek mi???
Akay hastanesinin ve özel muayenesinin en güncel fiyatları nedir arkadaşlar???muayenede de daha iyimi ilgileniyor...muayenede tahlil verirse akayda mı yaptırıyorsunuz???Akay hastanesinin doğum fiyatlerı hakkında bilginiz varmı???
Bi de ayrıntılı ultrason nedir??4b ultrosonmu demek istiyorsunuz onu anlamadım....Tolga bey ayrıntılıyı yalnızca muayenesinde mi çekiyor...
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun...ben yeni tayin oldum Ankaraya ve gerçekten güvenebileceğim bi doktora sizler gibi ihtiyacım var...

Arkadaşlar merhabalar...bende 13 haftalık hamileyim...tolga beyi burdan duydum..herkes çok iyi olduğunu söylemiş anladığım kadarıyla zaman zaman özellikle son zmanlarda aşırı yoğunluktan dolayı bazen yeteri kadar ilgilenmiyor ve sizi unutuyor galiba verdiği ilaçları önceden ne dediğini falan....ama doktorluğu ve doğumu iyi demişsiniz hepiniz...tüp bebek bölümüne geçme olayı doğrumudur yani artık hastanede normal gebelere bakmayacakmmı??Ama tüp bebek bölümüne geçsede bizlerin doğumuna giremeye devam edecek mi???
Akay hastanesinin ve özel muayenesinin en güncel fiyatları nedir arkadaşlar???muayenede de daha iyimi ilgileniyor...muayenede tahlil verirse akayda mı yaptırıyorsunuz???Akay hastanesinin doğum fiyatlerı hakkında bilginiz varmı???
Bi de ayrıntılı ultrason nedir??4b ultrosonmu demek istiyorsunuz onu anlamadım....Tolga bey ayrıntılıyı yalnızca muayenesinde mi çekiyor...
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun...ben yeni tayin oldum Ankaraya ve gerçekten güvenebileceğim bi doktora sizler gibi ihtiyacım var...

1-unuttuğu ve verdiği ilaçları hatırlamadığı (ki ben hep muayenehaneye gidiyorum)ve yeteri kadar ilgilenmediği konusunda sana katılıyorum.
2-muayene ücreti 180 tl
3-tahlilleri akayda yaptırıyosun ben hep orada yatırıyorum
4-henüz gebe değili ayrıntılı ultrasonu bilmiyorum
5-evet tüp bebek bölümüne geçeceği doğru hastanede hiç muayene olmadım ama yerine başka bir doktar bakıyormuş sanırım

Ayrıntılı ultrason gebeliğin belirli bir haftasında yapılan detaylı bir inceleme(ben 23. haftada yaptırmıştım) Bu ultrason incelemesinde kalbinden, iç organlarına, ellerine parmaklarına vb. tüm organlara bakılıyor. Bu sebeple diğer muayenelerden uzun sürüyor. Dışarıdaözel olarak sadece ayrıntılı ultrason yapan doktorlar var ki Ankara'da çok ünlü birkaç isim ve bunlar 300-700 arasında ücret alıyorlar diye duymuştum. Tolga Bey kendi muayenehanesinde bu detayda bir inceleme yapıyor ben de kendisine güvendiğimden dışarıya gitmeye gerek görmedim. (250 tl)
Bu arada hastanede muayene yapmıyor artık, tüp bebek merkezinde çalışıyor sadece. Bana kendisi de doğuma gireceğini söylemişti, randevu alırken hastanedekiler de aynı şeyi söylediler.
Yarın ilk kez onun yerine gelen Coşkun Bey ile randevum var, bakalım nasıl olacak..

arkadaşlar tetanoz aşısı olan varmı aranızda.tolga bey bundan hiç bahsetmedi. birkaç kişiden duydum olanlar varmış 2 doz.24 ve 28.haftalarda olunuyormuş.bana böyle birşey söylenmedi hiç

her adet günümden sonra doktora gitmekten ,ağlama krizlerine girmekten, ben ağlarken eşimide ağlatmaktan, artık etrafımdakilerin bebek yokmu sorularına cevap vermekten nefrett ediyorum:KK43:evet olmuyor ,sorun bende demek istiyorum ama diyemiyorum...ama şu konuda okadar şanslıyımki dünyanın en şanslı kadınıyım , bu kadar mükemmel güzellikte bir kalbi olan adamla evliyim ...ben ağlarken ağlayan ben gülerken gülen...ya hiç olmazsa dediğimde sen sağlıklısın ya sen hep benim yanımda olda boşver olmasın diyen ,kendini üzme bak etrafına olsa bi dert olmasa bi dert diyen allah herşeyin hayırlısı versin hayırsız olacaksa istemem diyen (bu arada deli gibi çocuk seven kocam)olmazsa ya ya beni bırakırsan dediğimde saçmalama ölene kadar beraberiz biz diyen,sana bunu yapmaya hakkım yok baba olmak seninde hakkın dediğimde sensiz hiç birşeyin anlamı yok benim çocuklarımın annesi sen olmalısın diyen,olmuyorsa hayırlısı buymuş buda bizim bu dünyadaki sınavımızmış diyen ,her doktra gidişimde benimle gelen ,dünyanın en iyi adamı o benim kocam...

arkadaşlar bu ay 5 tane yumurtam olmuş :KK64:ilkkez beştane ...çat.iğnemi oldum bugün bakalım hayırlısı artık dualarınızı eksik etmeyin

arkadaşlar bu ay 5 tane yumurtam olmuş :KK64:ilkkez beştane ...çat.iğnemi oldum bugün bakalım hayırlısı artık dualarınızı eksik etmeyin

Bonbonşekeri merhabalr seni serephone daha doğrusu klomen grubundanda tanıyorum daha önceki aylar yazışıyorduk ordan..çok şükür bnim tedavim cevap verdi sonunda ve şu an 14 haftalık hamileyim..darısı başına arkadaşım..5 yumurta gayet güzel:nazar: hadi ikiz olur inşallah...
Bu arada sen hala tolga beye gidiyıorsun demi??özeline mi gidiyorsun??ücret ne veriyorsun??
bende doktorumu değiştirmek istiyorum tedavimi olurken başka bi şehirdeydim şimdi ankaraya taşındım ve doktor arıyorum..Bi doktora gittim ama çok paracı geldi..ne bileyim tolga beye baya iyi yorum var ama son zamanlarda biraz yoğunluktan ve ilgisizlikten sikayet almış..ne diyorsun hala memnunmusun doktorundan..bana fikir verebilirmisn..muayenede de kalabalık oluyormu??tehlilerini akayda mı yaptırıyorsun??istersen özelden msj yaz..

Ayrıntılı ultrason gebeliğin belirli bir haftasında yapılan detaylı bir inceleme(ben 23. haftada yaptırmıştım) Bu ultrason incelemesinde kalbinden, iç organlarına, ellerine parmaklarına vb. tüm organlara bakılıyor. Bu sebeple diğer muayenelerden uzun sürüyor. Dışarıdaözel olarak sadece ayrıntılı ultrason yapan doktorlar var ki Ankara'da çok ünlü birkaç isim ve bunlar 300-700 arasında ücret alıyorlar diye duymuştum. Tolga Bey kendi muayenehanesinde bu detayda bir inceleme yapıyor ben de kendisine güvendiğimden dışarıya gitmeye gerek görmedim. (250 tl)
Bu arada hastanede muayene yapmıyor artık, tüp bebek merkezinde çalışıyor sadece. Bana kendisi de doğuma gireceğini söylemişti, randevu alırken hastanedekiler de aynı şeyi söylediler.
Yarın ilk kez onun yerine gelen Coşkun Bey ile randevum var, bakalım nasıl olacak..

coşkun beye göründünmü acaba nasıl ilk izlenimin.

her adet günümden sonra doktora gitmekten ,ağlama krizlerine girmekten, ben ağlarken eşimide ağlatmaktan, artık etrafımdakilerin bebek yokmu sorularına cevap vermekten nefrett ediyorum:KK43:evet olmuyor ,sorun bende demek istiyorum ama diyemiyorum...ama şu konuda okadar şanslıyımki dünyanın en şanslı kadınıyım , bu kadar mükemmel güzellikte bir kalbi olan adamla evliyim ...ben ağlarken ağlayan ben gülerken gülen...ya hiç olmazsa dediğimde sen sağlıklısın ya sen hep benim yanımda olda boşver olmasın diyen ,kendini üzme bak etrafına olsa bi dert olmasa bi dert diyen allah herşeyin hayırlısı versin hayırsız olacaksa istemem diyen (bu arada deli gibi çocuk seven kocam)olmazsa ya ya beni bırakırsan dediğimde saçmalama ölene kadar beraberiz biz diyen,sana bunu yapmaya hakkım yok baba olmak seninde hakkın dediğimde sensiz hiç birşeyin anlamı yok benim çocuklarımın annesi sen olmalısın diyen,olmuyorsa hayırlısı buymuş buda bizim bu dünyadaki sınavımızmış diyen ,her doktra gidişimde benimle gelen ,dünyanın en iyi adamı o benim kocam...

Yazdıklarını okuyunca sanki kendimi gördüm..Ben de tam 3 sene her ay beklemekten,ağlamaktan,umut etmekten yorulmuştum.Doktor doktor gezmekten,tedavilerden ilaçlardan her ay yine olmadı diye kahretmekten de yorulmuştum,öyle ki bütün bunlardan yorgun düşmekten de,hep başa dönmekten de yorulmuştum.Öyle yorgundum ki ellerimi açıp Allaha dua decek gücü bile bulamıyordum kendimde.Yaşamayan bilemez..2 kez başarısız aşılama ve 1 kez tüp bebek denemesinden sonra,tam da umudumun tükendiği bir anda hamile olduğumu öğrendim,hem de hiç tedavi felan olmadan...Bebekler geleceği zamanı kendileri seçiyorlar.Senin bebeğinin de geleceği bir zamanı var buna emin ol..Olmaz diye bir şey yok,mutlaka bir gün olacak,buna inanman yeterli.Stres yaptıkça da olmuyor,ben artık bebek düşüncesini kafamdan attığım bir zamanda oldu..bebek düşüncesin kafandan atman mümkün değil,sadece zamana bırak,birgün mutlaka olacak diye düşün..bebeğim şimdi 2 aylık oldu,inşallah bu duyguyu sen de yaşayacaksın...

coşkun beye göründünmü acaba nasıl ilk izlenimin.[/QUOTE

Coşkun Bey'e gittim , kendisi insan olarak iyi ve ilgili biri.. Ama açık konuşmak gerekirse Tolga Bey'den sonra olmuyor. Bir de ben şimdi 28 haftalıkım ve gebeliğimde su azlığı problemi çıktı. Akay'ın imkanları ve doktorun yeterliliği soru işareti yarattı. Sorunun nedenini araştırabilmek için Zekai Tahir Burak'a gitmek zorunda kaldım. Orada yapılan incelemelerin hiçbiri Akay'da yapılmadı hatta Coşkun Bey tarafından bahsi bile geçmedi. Ayrıca bir sorun olmasına rağmen Tolga Bey'in durumdan haberdar edildiğini hiç zannetmiyorum. Halbuki kendisi bakmasa bile sorunlu durumlarda haberdar edileceğini ve ilgileneceğini söylemişti. Kendimi yüzüstü bırakılmış gibi hissediyorum, muayenehaneden sıra alıp muayene olabildiğiniz sürece Tolga Bey'in hastasısınız, herhangi bir nedenle ara kontrol hastanede yapılırsa(benim şeker yüklemesi de vardı bu sebeple hastaneye zaten gitmem gerekiyordu) ve sorun çıkarsa bittiniz.:KK50:

X