Airiz ozon tedavili ped

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
7.711
3.724
Kızlar bu pedden kullanan varmı veya önceden kullananlar yorumlayabilirim lütfen mentollü olduğundan rahimdeki mikropları söküyormuş nekadar doğru gerçekten faydalımı bilgi verirmişiz pkoluyum bana yararmı? önümüzdeki sene rahim filmi çekilecem sonrasında kullanmayı düşünüyorum..

Ozonlu dediğiniz hangisi bilmiyorum. Ben günlük olanlardan kullanmıştım iyi geldi diye düşünüyorum.

Bende kullanmak istiyorum siz kullandınız mı memnun kaldınız mı?

Bende kullanmak istiyorum siz kullandınız mı memnun kaldınız mı?
Henüz alamadım yurtdışında yaşıyorum burda yok maalesef inşallah Türkiye geldiğimde alırım.. kadın doğum uzmanı önermişti ama inanıp almamıştım keşke alsaydım bi kaç kışının yorumunu okudum Trendyolda memnun kalanlar var

Ben kullanıyorum, sırf diğer pedlere oranla daha zararsız diye aldim , pedi takınca o mentolü hissediyorsun tek yaşadığım fark bu , bir de bu son ay böyle parça parça kanamam oldu , artık mentolden dolayı mi bilmem , satan kişiler kısırlık, miyom , kistlere iyi geldiğini söylüyor

Ay süpersin iyiki yazdın bence o söküyor temizliyor içini ondan ben de mentollü olduğunu duydum biraz tereddüt ettim ama memnun kalanlar olduğu için pişmanda oldum bende pko var heralde iyi gelir adetler düzensiz diye

Bende de kist var o yüzden de aldım, yani parça parça biseyler geldi umarım işe yaramıştır, henüz doktora da gitmedim , ayrıca hayıt macunu da aldım onu da kullanıyorum bakalım nolacak

Bende de kist var o yüzden de aldım, yani parça parça biseyler geldi umarım işe yaramıştır, henüz doktora da gitmedim , ayrıca hayıt macunu da aldım onu da kullanıyorum bakalım nolacak
Onlar pko iyi gelmiyor haberin olsun canım hayıt.. iyi yapmışsın senin ped paketi ne renkte acaba belki Amazon’da bulabilirim mentollü ya belli bi rengi varmi üstünde

Yillarca Cin’de yasadim. Bu marka ve bundan bir tik daha iyi oldugunu bildigim baska bir marka ped kullandim. “Bunlar pedse Turkiyedekiler ne?” dedim hep. Kendi kullandigim pedi Aliexpress’den siparis ediyorum.

Mentol hissi ilk kez kullananlar icin 1 saat kadar rahatsiz edici olabilir. Ama kullanim acisindan cok cok rahat ve adet sancima son veriyor.

Yalniz bendeki myomlarda ise yaramadi, genelikle birlikte myomum 15 cm’e ulasti.

Son düzenleme:
Eklemek istedigim bir sey var; bu pedler Cin’de tercih edilmiyor; yaygin bir sekilde “kisir yapacagi” inanci var. Lakin bunun sehir efsanesi olduguna inaniyorum. Cinli doktor arkadaslarim komplo teorilerine inanlarin soylentisi oldugunu, kullanabilecegimi soylemisti. Cin’de Avrupa’dan ithal pedler tercih ediliyor. Geneli O.B. kullaniyor.

Onlar pko iyi gelmiyor haberin olsun canım hayıt.. iyi yapmışsın senin ped paketi ne renkte acaba belki Amazon’da bulabilirim mentollü ya belli bi rengi varmi üstünde
Benim gümüş renkli ve beyaz tonlarda , trendyoldan da alabilirsin, bu arada bende pko yok sadece tembellik ve kist var

Teşekkür ederim yorum için peki miyomun 15 cm ulaşması neyden kaynaklandığını doktor söyledi mi?

Miyom bendede vardı afedersiniz tam rahim duvarında girişinde ve sizinki kadar olmasada rahat 6 -7 cm kadardı ve doktorum doğum kontrol hapı verdi ve şeker hamur bi süre kesmemi istedi miyomlar şekerden ve karbonhidrat’tan beslenip büyüp veya çoğalabilirler bu süreçte miyomun 1 ayda ilaçla birlikte eridiğini yani küçüldüğünü gördüm bir kaç milimetreye düştü ve kayboldu.. pedlerden kesinlikle almak istiyorum ama Almanya’da yok maalesef aliexpressede pek güvenmiyorum açıkçası always tarzı pedlerden nefret ettim artık başka marka kullanıyordum buram buram parfüm kokusu geliyor çok zararlı..

Gebelikten dolayi buyudu. Dogum sonrasi kuculse de eski boyutlarina hala gelmedi.

Cin’de yasadigim ve hayatim Cin’e dair oldugu icin her seylerine guvenirim.

Gebelikten dolayi buyudu. Dogum sonrasi kuculse de eski boyutlarina hala gelmedi.

Cin’de yasadigim ve hayatim Cin’e dair oldugu icin her seylerine guvenirim.
yaa çok güzel haber bu şuan gebemisin hala? Ve ped yardımcı oldu sanırım gebelik için Kız Çin’de ne işin var senin bu arada napıyorsun orda

yaa çok güzel haber bu şuan gebemisin hala? Ve ped yardımcı oldu sanırım gebelik için Kız Çin’de ne işin var senin bu arada napıyorsun orda
27 ay evvel dogum yaptim.

Pedleri kullaniminin rahatligindan dolayi ve regl sancisini dindirmek icin kullaniyorum. Baska ozel gerekcesi yoktu.

Okudum, calistim, 25 yildir bir ayagim orada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…