Et Yemekleri Airfryer ile Ev yapımı Nugget - Philips HD 9650/90 XXL Airfyer Sponsorluğunda

Nevreste kalbim yerinde kalsın, normalde yaptığım sıradan şeylerde bile yarışmada yap derlerse elim ayağıma girer, tencere kapağını kafama takar gezerim, bana bu heyecan asırlık yeter ama gerçekten başta sana ve yarışmalara katılan arkadaşlara helal olsun

Çok teşekkür ederiz ablacım seninde emeğine sağlık

Elinizd sağlık.

Eline emeğine sağlık ablacım başarılar diliyorum

Ellerinize sağlık. Nugget daha mantıklı olmuş böyle. Ocakta çok yağ çekiyor, midemi bulandırıyordu. Ben böyle büssürü yerim bee (yemek sonrası göbek)

Yaaaaaa inanmiyorum Sen delisin munecan inanmiyorum sen tarif mi yaptın yaaaa,oyy seni yicemmmm senin sunumunu sevsinler emi, pamuk kadin yemek listesi tehdit iceriyorsa insanlar yarismaya girmeye korkmaz inş
Ah kuzucum sorma gaza getirdi Nevreste :))) Editör hanım yarışmaların olmazsa olmazı Nevreste, kuru kafada ne böyle demedi ben de bari kendi imzamı atarak yarışayım dedim

Ellerinize sağlık. Nugget daha mantıklı olmuş böyle. Ocakta çok yağ çekiyor, midemi bulandırıyordu. Ben böyle büssürü yerim bee (yemek sonrası göbek)
Evet, nugget hele de hazırları yağda kızarınca ağır oluyor hakikaten, bu tarifle yaparsanız çok hafif, tabii herkesin damak zevki ama isteyen baharatlardan sevmediklerini çıkarabilir içine koyulan yağ miktarını da azaltıp çoğaltabilir.

Ayfer yok ama fırında denerim. Tutmazsa tarif, fırına suç atarım

Ellerine sağlık mune ablaa ne güzel gözüküyorr bol şans

Ayfer yok ama fırında denerim. Tutmazsa tarif, fırına suç atarım
O zaman size şöyle bir dipnot geçeyim ordinary, airfryerların 180 derecesi fırının yaklaşık 200 derecesine denk geliyor, süreyi veya dereceyi siz bu bilgiye göre ayarlayın, fırının turbosu da aktif olsun, mesela fırında kek pişirirken 180 derecede pişiriyordum ama airfryerı ilk kullanmaya başladığımda fırına gitti aklım, 180 dereceyle kek pişirmeye kalkınca altını üstünü yaktım içi çiğ kaldı, airfryerda içi dışı pişmiş kek yapmak istiyorsanız ideal sıcaklık 150 derece, bu da fırının 180 derecesine tekabül ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…