Ailemle ilgili sorunlarim beni bi okuyun lutfen. Yorumlariniza ihtiyacim var.

Sen bence harika bir eşsin. Eş böyle olmalı. Eşini bırakıp gitmek haftalarca kalmak hiç hoş değil. Ayrıca böyle aile olmaz bence.

Sen aileni de kırma ama kesinlikle ailede kalma eşin olmadan.
Cok tesekkur ederm canm benm. Umarim oyleymdir iyi bi evlatta olmak istyrm ama keske beklentileri beni ve cekrdek ailemi yipratmicak seyler olsa..

Siz net olursanız onlar da zamanla sınırlarını öğrenecekler.

3 ayda biri 6 ayda bire çekip 10 gün kalıp döneceksiniz.

Gittiğiniz yerde huzur da yoksa boşuna evliliginizi bulandirmayin.

Eşinizin bir tas yemeğini de düşünmeyin. Gerektiğinde kendine yetmeli.
Evde evcil yetiştirmiyoruz.

Demem o ki , herkesin yolu olmayin ,merdiveni olmayın.

Ruhunuz tükenir.

Hayatımızın her alanında enerji sömüren, ajitasyon yapan, bencilce davranan kişilerle karşılaşabiliriz.Hatta bu kişiler çok yakınımızda olabilirler.Sınırları siz çizmelisiniz. Kimseye gereğinden fazla değer vermemek, size negatif etki yapan insanları etrafınızdan uzak tutmak, onların etkisinde kalmamakta sizin göreviniz.Sizi sıkıntıya düşürecek konularda hayır diyebilmelisiniz. Hep sizden fedakarlık yapmanızı bekleyen, sizin ihtiyacınız olunca size bahanelerle gelen hiç kimse için parmağınızı dahi kaldırmamakla başlayın. Çok düşünceli ve fedakar gibi davranmayın. Hep öyle olmanız beklenir ve bu durum sizi yıpratır.

Tabi ki kimsenin ne yolu ne merdiveni olmak istiyorum. Esim zaten 1 kere bile bana bu konuyla ilgili ters yorum yapmamistir. Yeri gelir uyandigimda kahvaltim hazir olur yeri gelir cam siler yeri gelir elektrik supurgsinin sesine uyanirim. Zor ve yorucu sartlar altinda calismasina ragmen gelir bir de cocugumun karnini doyurur ilgilenir. Yani anlatilmaz aslinda yasanir dedikleri turden bi esim var beni mutlu etmeye programlanmis gibi. E smdi karsimdaki kisi beni bu kadar onemsiyorsa bende onun midesine gireni onemserm zaten benim gibi yemek yapma becerisi yok hep kahvaltilik ya da dsardan idare ediyor. Yazik yani. Her geldigimde zayflamis oluyor. Biz olmadgmz icn bazen yemek yiyesi gelmiyor istahim yok deyip gecstryr anliyrm. Aileme gereken seyleri soyleyecegm zaten. Kendimi tuketmekten biktim onceligim evladimdr. Yorum icn tesekkurler canim 😊😊😊

Hayatımızın her alanında enerji sömüren, ajitasyon yapan, bencilce davranan kişilerle karşılaşabiliriz.Hatta bu kişiler çok yakınımızda olabilirler.Sınırları siz çizmelisiniz. Kimseye gereğinden fazla değer vermemek, size negatif etki yapan insanları etrafınızdan uzak tutmak, onların etkisinde kalmamakta sizin göreviniz.Sizi sıkıntıya düşürecek konularda hayır diyebilmelisiniz. Hep sizden fedakarlık yapmanızı bekleyen, sizin ihtiyacınız olunca size bahanelerle gelen hiç kimse için parmağınızı dahi kaldırmamakla başlayın. Çok düşünceli ve fedakar gibi davranmayın. Hep öyle olmanız beklenir ve bu durum sizi yıpratır.
Tamda suan o pozsyndaym canm

X