Ailem var mi yok mu sadece fiziki olarak mi var ?

Minimini22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
981
797
Merhabalar
Sanirim ben hem manipule ediliyorum hem mutsuzum hem de hizmetciyim
Arkadaslar meslegim var gidecek yerim isten dolayi olabilir.
gecen is arkadasim dedi senin yerinde olsam kadin sığınma evine giderdim annen hic iyi bir sey icin aramiyor ya bagriyor ya da evin sorunlari ile telefonda ariyor.
Soyle bizim bir evimiz yok manevi yakinlik duydugum birinin evindeyim annem ve ben
Sebebi babadan kalan borclar
Suan manevi kaldigim eve de borcum var babadan kalan borçlar sebebi ile

Sorun1 annem sevmiyor belli ediyor bazen gitmemi istiyor yanindann

Sorun2 is disinda surekli evde temizlik yapiyorum yapacaksin tabi modu var bir eksik varsa otel modundalar

Sorun3 evden cikarsam kotu bır sey olsa yanimda olmazlar nikah düğünde olsa olmazlar suan yanimdalar mi bilmiyorum

Sorun4 manipule ediliyorum galiba kafam karisik

Sorun 5 ayrilirsam surekli odeme yap diyecekler suanda oduyorum ama ihtiyacım da yok kira yiyecek yakacak gıbı ozaman olabilir

Guzel kardesim napmayi dusunuyorsun diyenler icin bir yer buldum meslegim deneyimim var lojman sagliyor.
Gidebilirim?
Sizce ne yapmak mantıklı?

He bu arada kendi evim diyorlar kendi evim oldugu icin temizlik yapinca hizmetci oluyormusum
Bu arada ozel hayat yok eve gidince uyumak dinlenmek yok gece uyuyabilirim
Kafa arkadas sevgili yok

Kırıcı olmadan, bulduğun iş hayatın sana sunduğu güzel bir imkanmış gibi söyleyerek gidebilirsin ama burada da şu soru geliyor aklıma, annende seninle gelmek istemeyecek mi?

Tam olarak anlayamadım neden oradasınız, koşullar nedir ama bu kadar mutsuzsanız ve bir şansınız varsa gidin tabi ki.

Tam olarak anlayamadım neden oradasınız, koşullar nedir ama bu kadar mutsuzsanız ve bir şansınız varsa gidin tabi ki.
Maddi manevi yardim eden aile diyelim.
Sonuc ozel hayati kalmayan surekli temizlik yapan ben hakaret edilen ben
Maddi manevi borclu kalan ben

Kaç yaşındasın, koşarak git hiç durma anneni de yanına alma, istemem yan cebime koy yapacak buraya daha sonra yaz evet istedi gelmek diye fikir değiştirirse

28

o istemezken ben dusunuyorum napsam diye
Buna sen dur demedikçe maddi ve manevi eziyeti katlanarak devam edecek, yaşın büyükmüş biraz dişini göster artık, anneyse anne, tuna tünerin kendi ailen tarafından kullanılmak isimli videosunu izlemeni tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…