Ailem tarafında darp edildim bana travma oldu

Hay yaşayın..

Yahu , hiçbir davranış şiddetin bahanesi olamaz. Sadece korkunç bir cehalet var burda. Böyle bir ortamda yetişen bir genç kızdan ne kadar sağlıklı davranması beklenebilir....

Eve döndüm zaten olay eylül ayında oldu

Psikolojik destek alma imkaniniz varsa alin. Aileniz muhtemelen kendilerine göre dogru hareket ettiklerini düsünüyorlar. Siddetin haklilik payi var demiyorum yalnis anlasilmasin. Ama bundan sonra kendiniz icin daha saglikli kararlar almaniz lazim. Internetde kime bulasabilecegini bilmiyorsun. Benim eski is arkadasim böyle konularda ustaydi. Istese birilerinin adresini cihazlara girip bulabilecek kapasitede. Yalnis kisiye bulassan basin belaya girebilir

Senin bu yaptığını okuduğum lisede bir kız yapıyordu. Bu eğlenceli gelecek, ya da şakasına yapılan bir şey değil. Çok hastalıklı bir davranış. O erkekler yazdığın okulundan yaşıtın biri değil, internetten rastgele hacı amca yaşında ne olduğu belirsiz kişiler, kimisinin yanına toplu taşımada yaklaşmazsun yanına oturmaya tenezzül etmezsin. İnşallah tüm iletişimin yazıyla kalmıştır, kendine dair fotoğraf göndermedin. Kim bilir kaç zamandır yapıyorsun üstelik.

Kendin için en doğrusu psikiyatriden randevu alman.

Annenle babanın bu yaptıklarını fark edince çıldırması doğal bir tepki. Ama sana şiddet göstermeleri yanlış.

Yani şimdi insanları işletecek kadar aklı başında olan insanın da yediği dayak bu kadar travma yaratmaz dürüst olalım.
Dayağa kesinlikle karşıyım çok daha farklı olmalıydı yaklaşım.
Bunu yapan kişinin de bu ilk vukuatı değildir. Anne babalar da insan sabrını zorlamamak lazım.

İşte bu cümle sizi fazlasıyla açıklıyor. Anne, babanıza sabırla diliyorum.

Niye travma olamazmış ben robot muyum insan değil miyim

ya çok da küçüksün.

Bak bu yaptığın çok tehlikeli senin geyik diye konustuğun adamların hiç biri normal değil, normal olsa bu tarz konuşmalara girmezler.
Takık olanlari senin kim olduğunu dahi bulup musallat olur.
Acı bi tecrübe yaşamışsın.

Olay daha çok yeni, atlatırsın zamanla…
Neler unutulup gidiyor hiç bir olayın acısı eskisi gibi kalmıyor…
Kendine meşgale bul.
Bu olay aklına geldiginde şu teknigi uygula içinden anlamsız kelimeler söyle…

Şiddetin her türlüsüne karşıyım, daha yoğun psikolojik destek almalısın.
Ayrıca umarım bundan sonra 18 yaşında genç kızlar gibi kendi yaşıtlarınla, daha duygusal konularda konuşmalar yaparsın. Çünkü gerçekten boş muhabbet yani

O üslubunu bir düzelt önce. Haddini bil. Yaptığı rezillikler sonrası Yediği onca dayağın bile aklını başına getirmediği insana kelime harcayacak değilim. Terbiyesizlik yapma insanlara burada
Sen kalk beni sinir et yok bilmem kulübü işletiyormuşum bilmem neymiş sonra ben sinir olunca bana terbiyesiz de oldu cnm ya sen haddini bil insanı delirtmeyin

Denerim sagolun

Şiddete karşıyım o başka ama sütten çıkmış ak kaşık gibi konu açmanız çok saçma, kendi yaptıklarınızı da aklınızdan çıkarmayın. Sonucunda dayak yediniz diye değil ama yanlış yaptığınızı anladınız diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…