Ailem tarafında darp edildim bana travma oldu

Yasin kücük. Annen baban muhtemelen tüm o yazdiklarini gercek hayatda da yaptigini zannediyorlar. Yapmadigini nerden bilsinler. Sahsen dövmezdim, ama böyle durumlarda sadece cevap olarak akillarina dayak gelmis demek ki, cünkü cogunluk da öyle büyütüldü. Ailenizle hic konustunuz mu ondan bu yana?

İnsanların ilgisinin hoşuna gitmesini anlıyorum. Ailenin yaptıklarını da tasvip etmiyorum kesinlikle. İlgiyi bu yollarla ararsan sana zarar verecek insanlarla karşılaşırsın. Çok kısa zamanlarda kendini içinden çıkamayacağın belaların içinde bulabilirsin. Derslerine odaklanmaya çalış, iyi arkadaşlar edin onlarla vakit geçir. Yaşın daha küçük hata yapman normal ama dozunu ayarlamak gerek. Anne babanın hataları var ama ömrünün sonuna kadar onlardan bu şekilde intikam almaya çalışarak bir yere varamazsın. Reşit olmuşsun, bazı öfkeleri ardında bırakıp yolunu çizmen gerek.

18 yaşındayım
Sanırım liseye gidiyorsun ya da mezunsun. Kendini derslerine vermeni ve üniversite kazanmanı tavsiye ederim şu durumda.
Yaptığın kötü bişey değil, ancak doğru bir şey de değil. Kesinlikle şiddet gerektirecek bişey değil.
Kendince eğlenmişsin, yaşın da küçük olduğu için bunu eğlence olarak görmen doğal.
Ailene göre dünyanın en kötü şeyini yapmışsın, ancak kendini bunları yaptığın için kesinlikle kötü hissetmemelisin.
Mantıklı bir şekilde baktığında gereksiz bir şey olduğunu sende anlarsın.
Eğer psikolog işe yaramadıysa bence başka bir psikolog deneyebilirsiniz. Ortalık biraz daha sakinleşene kadar da bence o tanıdığınızın yanında kalmak daha yararlı.

Konuştum evet. Özür dileyen taraf ben oldum onlar da tamam deyip geçtiler hiç özür vs birşey demediler bile

Doğrudur mezunum. Diğerlerine de yazdım benimle hiç ilgilenmediler çok sıkılıyordum başkalarının ilgisini çekiyordum eğlenmek istemiştim. Sanki herkes dört dörtlük tek yapan benim. Yorumlarda herkes üstüme geliyor beni anladığınız icin size teşekkür ederim

Bu arada siddetin hicbir seyi engelleyecegini sanmiyorum, dayaga da alışır çünkü insan:)

Olduğu gibi anlattım ne eksik ne fazla

İnşaallah dediğiniz gibi sadece yazışma ile sınırlı kalmıştır. Her canı sıkılan böyle uç noktada şeyler yapmıyor, yapsa bile bunu uzun sürdüremez. Hele cinsel içerikli, küfür konuşmalar yapmaz. Anne babanız yazmaları gördüğüne göre silmemişsiniz bu da sizin bu yaptıklarınızdan haz aldığımızı ve devam ettiğinizi gösteriyor.
Bu arada şiddete karşıyım ama gerektiğinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…