Aile tanismasi nasil ne zaman olmalii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

roseroze

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2024
2
-1
29
Kizlar bir sey sormak istiyorum. Erkek arkadasimla ailelerimiz tanisti yani anneler. Daha sonra kendisi babamla tanisti bundan sonraki surec nasil ilerliyor. Erkek arkadasim bir sey soylemiyor konuyu acmiyor ben ne diyebilirim nasil sorabilirim ne yapmaliyim

Arkası gelmeyecek böyle askıda kalacaksa ailenin tanışmasının manası yok başa bela. Çünkü kız tarafı bekleyecek bir ciddi adım. Hele de yaşınız işiniz tamamsa sıra ile organize gitmesi gerekiyor.
Sonuçta ileri dönük düşünüyorsan müstakbel kocan olarak gördüğün adamla açık açık her şeyi konuşabilmelisin. Satranç oynar gibi hamle peşinde koşarak bu iş yürümez. Sor ben ne zaman tanışıyorum babanla diye

Ben tum ailesiyle tanistim aslinda onun konusmamasi bu surecle ilgili aslinda art niyetteh degil fakat ailem is ciddi oldugu icin beklemeye girdi. Ben nasil sorabilirim onu bilemiyorum

Açık bir şekilde konuşun bence. Belki evlenmek istemiyor olabilir. En azından bunu bir an önce duymak hakkınız, ona göre davranırsınız. Belki de sizden bir adım bekliyor da olabilir. Bunu biz bilemeyiz.

Ben tum ailesiyle tanistim aslinda onun konusmamasi bu surecle ilgili aslinda art niyetteh degil fakat ailem is ciddi oldugu icin beklemeye girdi. Ben nasil sorabilirim onu bilemiyorum
Ailen, benim ailemle tanışmaya ne zaman geliyor diye sor.
İki seçenek var ya erkek arkadaşın uyuşuk iteklemek gerekiyor veya maddi durum bekliyor vs
Ya da ailesi senden haz etmedi istemiyorlar gelmeyi. O da aranız bozulmasın diye konuşmuyor. Evlenmek de istemiyor olabilir
Çok komplike bir durum yok aslında.
Kimse kimseyi oyalamasın sor pat diye, sebeplerini açıklasın sen de ona göre aksiyon alırsın. Sen ne diye ailenle o taraf arasında kalasın ki

Kısa vadede (1-2 sene) evlilik düşünmüyorsanız bu toplara girmeyin. Yoksa aileniz beklentiye girecek ve bu sefer üzerinizde baskı oluşacak. Ve freya_ nın da dediği gibi bu adamla evlenecekseniz hamle yaparak ilerlemeye çalışmak sizi yorar her şeyi açık açık konuşun

e bilmiyor muydunuz anneler tanisinca islerin ciddiye binecegini, ailenizin beklentiye girecegini.
neden bastan konusmadiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…