aile problemi

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
39
arkadaslar merhaba kendi ailem cok yakinda oturuyor ve yaklasik annem hergun bide anahtarida var evin ve hergun geldiginde sorunlar yasiyorum annemle neler yaptiniz esinle yani nalayacagim ailemin icindeki herseyi ogrenmek istiyor.eger gelmesede telefon aciyor ne yaptiniz diye benim bide 6 aylik kizim var ve bana dedilerki babamla ikisi tek toruma geliyorum bu eve size degil.tama ona bisey demedik.ve iki gun once esimle babam ve erkek kardesimin arasinda sorun olmus esim babamgilin isinde calisiyor ve esim herseyi anlatti.yanliz bugun annme geldi esim anlatiginin tam tersini ve eksik anlatti ben ne yapacagimi bilmeiyorum.acaba annemmi hakli esimi sasirdim.gerci babam anneme oyle anlatmis ben esime guveniyorum bu zaman kadar ne yalani ned e baska seyi oldu ama annemgil kabulenemiyor yani babami hakli cikariyorlar.lutfen yridmic olun iyce arada kalidime sim ve ailem ben her zaman esimin yanindayim aslinda cunku annem evlenbdikten sonra bizden gittin degilsin deidler ama inanki mutlu olamiyoruz hergun ailemzin icindeler.yardimci olursaniz fikir veriseniz yada bu kimin hakli oldugu konusunda biseyler soylerseniz sevinirim sagolun

Ailenizle oturun konuşun sizin mutluluğunuz için gerekli tedbirleri almak durumundalar.
Aralarında sorun olursada siz yapıcı yönde hareket edin hangisi haklıydı ona göre taraf tutayım diye düşünmeyin. İşiniz zor kolay gelsin

cnm öncelikle çok iyi anlayamadım karışık olmuş yazın.anladığım kadarıyla ailenin çok yakın olması sorun.tek bildiğim herkes yerini bilecek.kalplerini kırmadan bu durumun evliliğinizde sorun yarattığını anlatın.bazen anne babalarmız duygusal davranıp çok doğru olmayan davranışlarda bulunabiliyorlar,konuşun derim ben güzel güzel ama

selamlar
benimde kızkardeşim bizim yan apartmanda oturuyor,kayınvalidesiyle biz aynı apartmandayız :S şu anda kardeşim daha zor durumda ama kardeşim benim ailemle kocası kayınvalidesiyle oturup konuştular,hayatlarına karışmamarı hakkında ve ilk fırsatta burdan başka bir semte taşınmayı düşünüyorlar.aileler çok önemli ama unutmanması gereken birşey varki artık sizlerde bir ailesiniz.Türk aile yapısında bu tarz örneklere sıkça rastlamaktayız ve evliliklerin çoguda buna benzer sebeplerden dolayı bitebiliyor.benim size tavsiyem yakın oturmaktan bir an önce vazgeçin ve eşinde ailenin yanında çalışmak zorunda değilse başka bir iş bakın....Allah yardımcınız olsun...

bence esin ciksin babanin isinden cünkü bu tip sorunlar devamli olur...
en iyisi bu yoksa hep onlarin arasinda kalacaksin...
mutlu olman icin ne gerekli oldugunu biliyorsan o zaman cekinmeden, düsünmeden bir an evvel onu yap...

bu ev anahtarı verme işine karşıyım evladım olsa da evlendirsem anahtar verse almam...çok çok zorunlu durumlarda belki.artık bi yuvan var yasanan olaylar seni cok ezmiyorsa büyüklerin bilmesi şart değildir...mesafe koymalısın.

sagolun canlarim iste babamla kardesim ve esim kavga etmisler esim hepsini anlatti yanliz babam baska anlatmis anme esim bana baska kimin dogru dedigini anlamiyorum evet anahtar isi iyid egil zatene sim o isten cikacak ama annem gelmis cikmasin diyor su bu simdi niye oyle oldu anlamiyorum zaten ama ben ilk defa duyuyorum bir anne herseyi ogrenmek zorundami ailemin hakinda saygimiz hic yitirmedik buyugumuz ddik ama omuyor ama uzaklasmayi bizde dusunuyorz birz zaman ihtiyacimiz var

evet canim arada kaldim zaten babamla esim daha yeni is yerinde konusmuslar ve ben annemle kavga etmistim esime de biliyordu . babama anlatmis ve ordan annemin kulagina gitmis ben cok caresizim ne yapacgimi bilemiyorum iyki varsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…