Aile grubunda görüldü

Nedense aklıma yaprak dökümü Ferhundenin Fikrete doğum gününde eski nişanlısından gelen mektubun okuması geldi. En az onun kadar yersiz 😂
Hayır şey var konu sahibi çok masum sormuş kıramadım ama gördüğüm en gereksiz aktivite ya 🤣🤣🤣 işsizlik gerçekten iyi ki benim yengem değil gördüğüm her ortamda hadi patlat bi şiir diye dalgasını geçerdim🤣🤣🤣

Eşim kardesleri anne babasının olduğu bir grup var bende bu gruptayim. Grupta genel anlamda anneleri çok aktif bir de küçük kardeşleri bir şey yazınca herkes cevaplıyor. Ancak ben mesaj atınca genelde görüldü atıyorlar ve ben buna bayağı kırılıyorum. Hatta bir kere kardeşlerine komik bir akrostiş yazmıştım ona da herkes görüldü atmıştı ve çok kırılmıştım. Annesi genelde bir şey öğrenmek isteyince veya bizimle ilgilili bir şeyi merak edince gruba yazıyor veya bulunduğu yerden fotoğraf atıp bizim de atmamizi istiyor onun dışında cevapladigim mesajlara ya görüldü atıyor ya da emohi atıyor. Esjm de sen çok abartıyorsun olabilir vs diyor. Ama yani bunu defalarca yaptılar ben de takmamaya çalışıyorum sizce bu takılması gereken bir konu mu ?
Gruptan çık, dert tasa kalmasın.

Hayır şey var konu sahibi çok masum sormuş kıramadım ama gördüğüm en gereksiz aktivite ya 🤣🤣🤣 işsizlik gerçekten iyi ki benim yengem değil gördüğüm her ortamda hadi patlat bi şiir diye dalgasını geçerdim🤣🤣🤣
Hani herkesin arkadaş ortamında makarası olan bir huyları vardır ya bu da onlardan biri arkadaşlarım vs onlara yazmamı isterler ve dalgasını geçeriz

Hani herkesin arkadaş ortamında makarası olan bir huyları vardır ya bu da onlardan biri arkadaşlarım vs onlara yazmamı isterler ve dalgasını geçeriz
Şimdi şöyle bir şey var ki onlar sizin arkadaşınız değil siz onların gerçek kızı gibi değilsiniz bunlar mecburi akraba olduğunuz için oynanan tiyatrolar siz sonradan o aile içine girmiş birisiniz ve eşinizle bağınız bittiğinde (umarım öyle bir şey başınıza gelmez) onlar için bir hiç olmaya devam edeceksiniz o yüzden fazla samimiyet ya da samimi bir ortam zorunlu nezaket dışında birbirinize bir borcunuz yok beklentinizi asgariye çekin ve asla takmayın onları grubu da gerçekten boşverin

Şimdi şöyle bir şey var ki onlar sizin arkadaşınız değil siz onların gerçek kızı gibi değilsiniz bunlar mecburi akraba olduğunuz için oynanan tiyatrolar siz sonradan o aile içine girmiş birisiniz ve eşinizle bağınız bittiğinde (umarım öyle bir şey başınıza gelmez) onlar için bir hiç olmaya devam edeceksiniz o yüzden fazla samimiyet ya da samimi bir ortam zorunlu nezaket dışında birbirinize bir borcunuz yok beklentinizi asgariye çekin ve asla takmayın onları grubu da gerçekten boşverin
Kayın aileden arkadaş mı hhshsh aboww

Ben insan ilişkilerinde gerçekten değer veren biriyim dolayısıyla karşı tarafında öyle olduğunu düşünüyorum. Bir de aile içine girince uzun vadeli ilişki oluyor ya hani o yüzden öyle olamayacağını umut ediyorum. Ancak dediğiniz gibi de olabilir ve beklentiyi asgariye çekmek ve sallamamak en mantıklısı. Teşekkür ederim, iyi geceler

ama o insanlar arkadaşınız değil ki.
ne cevap vereceklerini bilememişlerdir o yüzden birşey yazmamışlardır. bende olsam birşey yazmazdım ne alaka diye de düşünürdüm.
sizde görev insanı gibi her yazana cevap vermeyin özellikle size birşey sorulduğunda cevaplayın geçin.

Eşim kardesleri anne babasının olduğu bir grup var bende bu gruptayim. Grupta genel anlamda anneleri çok aktif bir de küçük kardeşleri bir şey yazınca herkes cevaplıyor. Ancak ben mesaj atınca genelde görüldü atıyorlar ve ben buna bayağı kırılıyorum. Hatta bir kere kardeşlerine komik bir akrostiş yazmıştım ona da herkes görüldü atmıştı ve çok kırılmıştım. Annesi genelde bir şey öğrenmek isteyince veya bizimle ilgilili bir şeyi merak edince gruba yazıyor veya bulunduğu yerden fotoğraf atıp bizim de atmamizi istiyor onun dışında cevapladigim mesajlara ya görüldü atıyor ya da emohi atıyor. Esjm de sen çok abartıyorsun olabilir vs diyor. Ama yani bunu defalarca yaptılar ben de takmamaya çalışıyorum sizce bu takılması gereken bir konu mu ?
✔️✔️

Grubu nasıl sessize alabiliriz? Ben arsivliyorum. Bunun dışında bi yol mu sessize almak?
Telefonunuzu bilmiyorum ama sessize almak istediğiniz grubu ya da kişiyi açıyorsunuz sohbet kısmından.
Sonra bildirimler kısmından sessiz var onu işaretlediğinizde artık whatsuptan ekranınıza o kişinin mesajları düşmüyor.
Anca whatsupı açarsanız görebiliyorsunuz.

Ahahah bizde de var böyle aile grubu cuma mesajları vs beğendi atıp geçiyorum gelin olarak bebeklerini atanlar maşallah bayramlarda iyi bayramlar,, bana bir şey diyene cevap veriyorum o kadar herkes görüldü yiyor bizim grupta hiç sorun etmedim bende beni ilgilendirmeyen şeylere görüldü atarım gelin olarak ama yeri geldi mi canım cicim de yaparım ciddiye alıncak bir şey değil yani grup alt tarafı 🫢🫢🫢🫢

X