Aile grubunda görüldü

suigenerisim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
183
68
Eşim kardesleri anne babasının olduğu bir grup var bende bu gruptayim. Grupta genel anlamda anneleri çok aktif bir de küçük kardeşleri bir şey yazınca herkes cevaplıyor. Ancak ben mesaj atınca genelde görüldü atıyorlar ve ben buna bayağı kırılıyorum. Hatta bir kere kardeşlerine komik bir akrostiş yazmıştım ona da herkes görüldü atmıştı ve çok kırılmıştım. Annesi genelde bir şey öğrenmek isteyince veya bizimle ilgilili bir şeyi merak edince gruba yazıyor veya bulunduğu yerden fotoğraf atıp bizim de atmamizi istiyor onun dışında cevapladigim mesajlara ya görüldü atıyor ya da emohi atıyor. Esjm de sen çok abartıyorsun olabilir vs diyor. Ama yani bunu defalarca yaptılar ben de takmamaya çalışıyorum sizce bu takılması gereken bir konu mu ?

Amin teşekkür ederim, tek derdim bu değil ve çok küçük bir konu farkındayım ama böyle küçük konulara takilabiliyorum maalesef
Senin yerinde olsam gruba yazamayacak kadar kendime meşgale bulurum. Bir güzel de sessize alırım. Ooooh değmesinler keyfime.

Kız yazma zaten ne bu samimiyet boşver. Akrostiş kısmına biraz güldüm kusura bakma yani ben olsam random atar geçerdim ben de, ne diyeceklerini bilememişlerdir
Özelden ne geyiğini yapmışlardır ama Hshshsh

Son düzenleme:
Aile sizi ghostlamış.

Yani bilemedim görüldü yemek kötü ama biri bana adımla ilgili komik bir akrostiş atsa onu yerin dibine sokarım e bu kişi yengemse kavga etmek o an işime gelmiyorsa mecbur görüldü atarım niye böyle boş işlere çaba harcıyorsunuz

Nedense aklıma yaprak dökümü Ferhundenin Fikrete doğum gününde eski nişanlısından gelen mektubu okuması geldi. En az onun kadar yersiz

O gruba neden girdiniz ki ? Kendi aile grubunda bile olabilir bu durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…