Aile aşk korku ne yapmaliyim..

Karşıma biri çıktı deyince ben de diyordum ki 3 ay da nasıl hemen biri çıkmış. Meğer nette rastlamislar😂 Bacım nette elini sallasan 500 ü. Adam seni Almanya'ya uçuş bileti olarak kullanmak istemiştir. Görmediğin bir insan nasıl melek oluyor? Nasıl bir dediğini iki etmiyor? Mesela sana internette sörf yaptırarak mı gönlünü ediyor 😏

bu almanyadaki türk kızları niye ve nasıl bu kadar saf kalabiliyor anlayamıyorum.
Ya öyle demek istemedim ama kafaları basmıyor resmen ya , orda mis gibi hayatları var yap kariyerini, dolaş ülke ülke kafana göre de birini bulursan evlen . Türkiye'den koca transfer etme aşklarını anlamıyorum. Konu sahibine sorsak kaç ülke gezmiştir merak ediyorum

Yüzyüze görüşmediğiniz birisi için kesin yargılarınız olmasın.
Ayrılık çok taze bence annenizin bu anlamda kızacağını düşünüyorsanız hak veririm.

Merhabalar arkadaslar. Ben 24 yaşında bir genc kızım. Benim ciddi bir bucuk senelik bir ilişkim oldu olmadı ve ayrıldık ayrılalı 3 ay oldu. Ve ben çok üzüldüm cok agladım allaha sığındım icime huzur versin diye ve hep dua ettim allahım hayirlisi neyse o olsun kalbime göre verr diye. O 3 ay içinde karşıma başkası çıktı. Ve beni cok seviyor deger veriyor bir dedigimi iki dahi etmiyor sanki melek gibi birisi. Kismet nasip diyorum belkide allahtan cikti karşıma bilmiyorum. Asıl konuya gelirsek ben qlmanyada yasiyorum ve o türkiyede. Yakinda iznim var ve yüz yüze görüsmek istiyorum fakat anneme nasil anlaticam bilmiyorum. Biliyorum ki ters bakicak izin vermicek biliyorum bana bir sürü hakaret edicek. Kızıcak hepsinin farkindayim. Ve ben ne yapicam bilmiyorum lütfen beni yargilamayın genc bir arkadasiniz olarak sizlerden akil tavsiye istiyorum.. simdiden teşekkür ederim
Hiç yüzyüze gelmeden nasıl emin konuşuyorsun herif evli bile olabilir.

Git tanış elbette ama ailene söyle kızsada o annen senin kötülüğünü istemez.

Çok baglanıyorsunuz ilişkilerde biraz özgüvenli olun ve karşı tarafa hissetirin 3 ayda hayatınızın merkezine koymuşsunuz.

Belkide ayrılık açısından aşık oldugunuzu zannediyorsunuz belkide gerçekten iyi biridir veya Almanya vizesi peşindedir

Du bist mein Visum 🥲

Çocuk oyuncagı değil bu işler ama işe ilk olarak annenle konuşmakla başla

Yiğenim de aynısını yaptı iki hafta sonra düğünü var. Yalvardık yakardık vazgeçmedi. Resmen büyülenmiş gibi. Damat müsfettesi kesinlikle Almanya hevesi bedava hayat ve geçmişinde ki pislikleri daha rahat sürdürmek için kullanıyor kızı. Gelde anlat olmadı olmadı. İçim acıyor.

Seninki daha yolun başı kızım etme eyleme. Bırak evlilik okadar da önemli değil. Zamanı gelince Allah hayırlısını çıkarsın karşına. Mesleği olan çalışkan iyi kalpli merhametli ailene uygun. O çıkar karşına sen arama. Sen yaşamana bak

Merhabalar arkadaslar. Ben 24 yaşında bir genc kızım. Benim ciddi bir bucuk senelik bir ilişkim oldu olmadı ve ayrıldık ayrılalı 3 ay oldu. Ve ben çok üzüldüm cok agladım allaha sığındım icime huzur versin diye ve hep dua ettim allahım hayirlisi neyse o olsun kalbime göre verr diye. O 3 ay içinde karşıma başkası çıktı. Ve beni cok seviyor deger veriyor bir dedigimi iki dahi etmiyor sanki melek gibi birisi. Kismet nasip diyorum belkide allahtan cikti karşıma bilmiyorum. Asıl konuya gelirsek ben qlmanyada yasiyorum ve o türkiyede. Yakinda iznim var ve yüz yüze görüsmek istiyorum fakat anneme nasil anlaticam bilmiyorum. Biliyorum ki ters bakicak izin vermicek biliyorum bana bir sürü hakaret edicek. Kızıcak hepsinin farkindayim. Ve ben ne yapicam bilmiyorum lütfen beni yargilamayın genc bir arkadasiniz olarak sizlerden akil tavsiye istiyorum.. simdiden teşekkür ederim
Nerden biliyorsun bu adamin sirf almanyaya gelmek için sana oyun oynamadiğini?
Sana tavsiyem almanyada birini bul .
Evlenecek olursan bütün işler senin üstünde olur .
Yani belediye işleri,doktoru, iş bulma,ev,aliş veriş herşeye sen bakman gerekir .
Ileride burnout yaşarsin.Cocukla evlenmiş gibi olursun ,sen ona bakarsin birde o gelir seni eleştirir.Her tatilde ailesinin yaninda olmak ister ,tabi gurbette .

Birde nasil oluyorda insan 3 ay ayrilik sürecinde başkasina aşik oluyor?
Biraz kendine zaman ver .

Neden Almanya'da yaşayan birileri ile görüsmüyorsun? İnternetten tanıştınız ve adam sizi bilet olarak görüyor. Almanya'da yaşayan tüm tanıdıklarım daha çabuk inaniyor her şeye nedense
Niye biliyormusun?
Burdaki türkler zamana uymuyor gelişmiyor.Çoğu çok baskin kizin erkek arkadaşi olmasina karşi .
Bekaret konusu daha vahim .
El ne der ,türkiyedeki akrabalar ne der derdi burda daha büyük olduğu için genel olarak istemiyorlar.
Türkiyeden birini bulursa sanki aha memlekettimden diye yapişiyorlar.

Niye biliyormusun?
Burdaki türkler zamana uymuyor gelişmiyor.Çoğu çok baskin kizin erkek arkadaşi olmasina karşi .
Bekaret konusu daha vahim .
El ne der ,türkiyedeki akrabalar ne der derdi burda daha büyük olduğu için genel olarak istemiyorlar.
Türkiyeden birini bulursa sanki aha memlekettimden diye yapişiyorlar.
Türkiye'de bile devlet hakları korumazken genç kadınlar baskıcı ailelerden kurtulup yeni yollar çiziyor. Genele vurmak sağlıklı olmasa da tüm çevremdeki Almanya'da yaşayan tanıdıkların kızları küçük yaşlarda bir Türk bulup evlendi. Bir tane de bilmem ne alanında kariyer yaptı , sırt çantası ile ülke ülke gezdi yok . Aileyi dinlemek zorundalar mı ya aklım almıyor o kadar imkan içinde çok üzücü

O kadar medeniyetin içinde nasıl bu kadar medeniyetsiz kalabiliyorsunuz aklım almıyor. Trafikte bile gurbetciler hyvn gibi araba kullanıyor. Avrupa medeni değil de biz mi bilmiyoruz hayırdır ya

Her dediğimi yapıyor derken siz almanyada o türkiyede nasıl her dediğinizi yapıyor?Daha üç ay olmuş anladığım kadarıyla sadece sanalda görüşmüşsünüz yanınızda olmadan onu iyice tanımadan her dediğinizi yaptığını bilemezsiniz.Sanal alemde sizin için neyapabilirki bu adam🙄başka biriyle daha çok taze biten bir ilişkiniz var ne çabuk bu ilişkiye adapte olabildiniz ? çok hızlı kararlar alıyorsunuz normal düşünmediğinizi düşünüyorum Annenize şimdiden diyecekleri konusunda hak veriyorum😏🤔🤣

Buradaki erkekler yurt dışına çıkmak için her türlü dolabı çeviriyor. Burada da bununla ilgili konular var. Adama güvenme dolandırılıyor olma ihtimalin çok yüksek. Yüz yüze tanışıp gerçek bir ilişki yaşamadığın kimseye güvenmemelisin. İzninde türkiyeye gelsen adamı ne kadar tanıyacaksın. Bence peşin peşin vazgeç bu işten. Ne aldığın riske ne ailenle aranın bozulmasına değmez

Türkiye'de bile devlet hakları korumazken genç kadınlar baskıcı ailelerden kurtulup yeni yollar çiziyor. Genele vurmak sağlıklı olmasa da tüm çevremdeki Almanya'da yaşayan tanıdıkların kızları küçük yaşlarda bir Türk bulup evlendi. Bir tane de bilmem ne alanında kariyer yaptı , sırt çantası ile ülke ülke gezdi yok . Aileyi dinlemek zorundalar mı ya aklım almıyor o kadar imkan içinde çok üzücü
Ya söleyimi bende onlardanim🤪
Benim zamanimda daha zordu , evleneli 20 sene oluyor ,ne internet vardi ne bilgi alani.
Zorluklarini bildiğim için konuşuyorum .
Insan burda sanki kendini daha yalniz his ediyor .Etrafta yalniz yaşayan gezen kizlarin hepsi nedense yabanci(alman).
Onlar alman yapar eder ,biz başkayiz namusumuz dinimiz var.
Malesef çoğu böyle düşünüyor.

Yüzünü görmediğiniz adam size çok aşıktır eminim...

Almanya biletisiniz onun için %90 ihtimalle.

Bende onu yazacaktim. Almanyada yasayan biri olarak cok pasaport olarak görüldügümüzü söyleyebilirim. Kizimiz dünyadan bi haber galiba. Ben bu konuda annesini desteklerim

Aferin kızım, internette ne olduğu belli olmayan adamların iki güzel lafına kanın böyle.Avrupanin ortasında,çölde bedevi gibi yaşayın.Gezmek, görmek ufkunu genişletmek varken, kendinizi bilinmez sulara atın.İlişki tecrübeniz varken deneyimleri unutup saf saf adamların ağına takılıp durun,aklı kiraya verin.Öyle yaşayın.

Aferin kızım, internette ne olduğu belli olmayan adamların iki güzel lafına kanın böyle.Avrupanin ortasında,çölde bedevi gibi yaşayın.Gezmek, görmek ufkunu genişletmek varken, kendinizi bilinmez sulara atın.İlişki tecrübeniz varken deneyimleri unutup saf saf adamların ağına takılıp durun,aklı kiraya verin.Öyle yaşayın.

Örnek veriyim kizimiz icin. Türkiyede ismi lazim degil bir sehirde kimligimi yeniledim. Islemleri yapan memur ertesi gün akrabagim yanina geldi "O kizi yegenim icin istiyoruz" diye :KK70: :KK70: süper karakterim icindir. Adam bes dakikada anlamis :KK70:

X