Aile aşk korku ne yapmaliyim..

Anonymkullanici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2022
4
0
25
Merhabalar arkadaslar. Ben 24 yaşında bir genc kızım. Benim ciddi bir bucuk senelik bir ilişkim oldu olmadı ve ayrıldık ayrılalı 3 ay oldu. Ve ben çok üzüldüm cok agladım allaha sığındım icime huzur versin diye ve hep dua ettim allahım hayirlisi neyse o olsun kalbime göre verr diye. O 3 ay içinde karşıma başkası çıktı. Ve beni cok seviyor deger veriyor bir dedigimi iki dahi etmiyor sanki melek gibi birisi. Kismet nasip diyorum belkide allahtan cikti karşıma bilmiyorum. Asıl konuya gelirsek ben qlmanyada yasiyorum ve o türkiyede. Yakinda iznim var ve yüz yüze görüsmek istiyorum fakat anneme nasil anlaticam bilmiyorum. Biliyorum ki ters bakicak izin vermicek biliyorum bana bir sürü hakaret edicek. Kızıcak hepsinin farkindayim. Ve ben ne yapicam bilmiyorum lütfen beni yargilamayın genc bir arkadasiniz olarak sizlerden akil tavsiye istiyorum.. simdiden teşekkür ederim

Merhabalar arkadaslar. Ben 24 yaşında bir genc kızım. Benim ciddi bir bucuk senelik bir ilişkim oldu olmadı ve ayrıldık ayrılalı 3 ay oldu. Ve ben çok üzüldüm cok agladım allaha sığındım icime huzur versin diye ve hep dua ettim allahım hayirlisi neyse o olsun kalbime göre verr diye. O 3 ay içinde karşıma başkası çıktı. Ve beni cok seviyor deger veriyor bir dedigimi iki dahi etmiyor sanki melek gibi birisi. Kismet nasip diyorum belkide allahtan cikti karşıma bilmiyorum. Asıl konuya gelirsek ben qlmanyada yasiyorum ve o türkiyede. Yakinda iznim var ve yüz yüze görüsmek istiyorum fakat anneme nasil anlaticam bilmiyorum. Biliyorum ki ters bakicak izin vermicek biliyorum bana bir sürü hakaret edicek. Kızıcak hepsinin farkindayim. Ve ben ne yapicam bilmiyorum lütfen beni yargilamayın genc bir arkadasiniz olarak sizlerden akil tavsiye istiyorum.. simdiden teşekkür ederim
Peki Annen niye kızar bu duruma

Yüz yüze görmediğiniz , internetten tanıştığınız adamın ; sizi çok sevdiğinden ve size çok değer verdiğinden nasıl bu kadar eminsiniz ?

Hiç yüz yüze görüşmediğiniz bu melek; bir dediğinizi 2 dahi etmeden tam olarak ne yapıyor ? Whatsapp mesajlarına hızlı mı dönüyor mesela ?

Adamın size anlattıklarının doğruluğunu kontrol etme imkanınız var mı ? Adamın sizin dışınızda , resmi ve gayri resmi hiç bir ilişkisi olmadığından emin misiniz ?

Hiç görmediğiniz biri için , izin döneminizde normalde gelmeyecekseniz ; Türkiye'ye gelmek başlı başına büyük bir risk.

Aradan hic süre gecmedi ve yeni biriyle tanistigim için belki doğru degil belki haklıdır ama ben kendimi bilen biriyim ne yapmaliyim bilmiyorum kafam inanilmaz karışık anneme yalan söylemek kandirmak istemiyorum ama öteki türlü de izin vermez biliyorum
Annene bi müddet söyleme en azından çocukdan emin olana kadar. Turkiyede akraban varsa onları ziyarete gelirsin hemde çocukla tanışırsın 🙏🏻 Zaten bencede tam emin olmadan annene anlatmaaa

Yüz yüze görmediğiniz , internetten tanıştığınız adamın ; sizi çok sevdiğinden ve size çok değer verdiğinden nasıl bu kadar eminsiniz ?

Hiç yüz yüze görüşmediğiniz bu melek , bir dediğinizi 2 dahi etmeden ne yapıyor ? Whatsapp mesajlarına hızlı mı dönüyor mesela ?

Adamın size anlattıklarının doğruluğunu kontrol etme imkanınız var mı ? Adamın sizin dışınızda , resmi ve gayri resmi hiç bir ilişkisi olmadığından emin misiniz ?

Hiç görmediğiniz biri için izin döneminizde normalde gelmeyecekseniz Türkiye'ye gelmek başlı başına büyük bir risk.
Evet haklısınız fakat görüsmeden nasıl tanışabilirim peki başka beklemelimiyim veya ne yapmaliyim bende bilmiyorum

Annene bi müddet söyleme en azından çocukdan emin olana kadar. Turkiyede akraban varsa onları ziyarete gelirsin hemde çocukla tanışırsın 🙏🏻 Zaten bencede tam emin olmadan annene anlatmaaa
Oda aklıma geldi sonuçta yüz yüze görüsücem ki anliyayim taniyayim nasıl bi insandır nedir anneme de ona göre derim diye ama bilemiyorum

Bu devirde internetten tanıştığınız kimseye ne güvenin, ne görüşün. Adamın normal olduğu nerden belli? Allah korusun neler neler.okuyoruz? Uzak durun bence. Bir kendi kafanızı.toplayin. 3 ay çok kısa bir süre yeni bir ilişki için ki sizinkine ilişki değil, konuşmak denir.
Şahsi görüşüm, yüz yüze görüşmediğiniz kimseyle hele hele netten kimseyle muhattab olmayın.

İyi davranır tabi
Evlenip sayende Almanya'ya gelecek
Kullanacak seni

Neden Almanya'da yaşayan birileri ile görüsmüyorsun? İnternetten tanıştınız ve adam sizi bilet olarak görüyor. Almanya'da yaşayan tüm tanıdıklarım daha çabuk inaniyor her şeye nedense
Türk tipi çakallığı öğrenmeden büyüyorlar çünkü 😂

X