Ahmet Yıldızbakan

Nurellac

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2021
98
17
33
Merhaba mersin medikal parkta kadın dogumcu Ahmet Yıldızbakana doğal tedavi olan var mı pcos var bende acaba bu yaptığı tedavi ne oluyor yardımcı olur musunuz

Bende başladım. Şimdilk soğun kürünü hayıt otu tohum çayını yap dedi. 2 hafta boyunca yap dedi bakalım. Hormonlarım bozuk diye verdi

Bende çok merak edıyorum tedavısı nasıl ucretı ne kadar
Bana çok saçma geldi ben şehir dışından gelecem dedim bana gelme dedi bir numara verdi onu ara sana ilaçları versin dedi eee muayne edilmedim hastalığımi bilmiyor neye göre alacam çok garip bı olaydı bence gidilecek bir doktor değil

Size tavsiyem tamamlayıcı sağlık sigortası yapın. En azından tahliller ve muayeneler ücretsiz oluyor. Sadece girişte devlet katkısı 15 tl ödüyorsunuz

Size tavsiyem tamamlayıcı sağlık sigortası yapın. En azından tahliller ve muayeneler ücretsiz oluyor. Sadece girişte devlet katkısı 15 tl ödüyorsunuz
Tamamlayivi saglik sigortasi infertilite tanisinda gecmiyor malesef ben ozelde amh fsh baktirmak istedim karsilamadi ucretini odemeniz lazim dediler baska bir tani girildiginde oluyordur

Yas ne mutlu adınıza sevindim. Peki hiç mi yararı olmadı bnde yeni başladmda 🥹
Ben o doğal tedavi yöntemlerini yapmadım canım, bidaki ay başlarım diyordum.
Saraçoğlu brokoli kürü yapmıştım o ay bilmem belki faydası olmuştur

X