Bölgesel İncelme Ah bu göbeek :(

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

cobanyildizi_esra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2010
262
2
Selam kızlaaar. Benim sorunum bel bölgemle ilgili :KK43: kızlar ne kadar zayıflarsam zayıflayayım can simidi ve göbeğimi eritemiyorum bi türlüü benim bölgesel incelmeye ihtiyacım var zayıfladıgım zaman kalcam ve bacaklarımdan da gidiyor ben bunu istemiyorum sadece göbeğim ve yanlarım gitsin istiyorum ne yapabilirim?

bendede aynı sorun var işimde sürekli oturuyorum göbek yaptım :KK43: nasıl eritcem bilmem şimdiden böle göbek yaptım daha çocuk falan olursa aman düşünmek istemiyorum mekik çekmeye başlıcam kilomda sorunum yok gayet iyi ama göbeğimle başım dertte ...

sana dün öğrendiğim tarifi vereyim göbek eritiyomuş.
4 lahana yaprağı
1 demet maydonoz
1 adet limon
yarım litre su
lahana yapraklarını 4 dk kaynat sonra maydonozu kat 4 dk daha kaynat ateşten al ve ılıyınca 1 lomonu sık aç veya tok iç tatlım :) 3 hafta uygulayın yazıyodu denicem bende bu hafta :)

bendede aynı sorun var işimde sürekli oturuyorum göbek yaptım :KK43: nasıl eritcem bilmem şimdiden böle göbek yaptım daha çocuk falan olursa aman düşünmek istemiyorum mekik çekmeye başlıcam kilomda sorunum yok gayet iyi ama göbeğimle başım dertte ...

mekik falan cek diyolar ama ugrasamıyorum onla da yaa bide bel bölgemde bi sürü catlak var of basım dertte anlayacagın :S

sana dün öğrendiğim tarifi vereyim göbek eritiyomuş.
4 lahana yaprağı
1 demet maydonoz
1 adet limon
yarım litre su
lahana yapraklarını 4 dk kaynat sonra maydonozu kat 4 dk daha kaynat ateşten al ve ılıyınca 1 lomonu sık aç veya tok iç tatlım :) 3 hafta uygulayın yazıyodu denicem bende bu hafta :)

Ayy bende denemeye baslayayım hemenn :) cok tesekkür ederm :*

dene tatlım bendede var çatlak :KK43: bi ara baya kilom vardı verince çatladı göbişim onun içinde kese yapın sonrada krem sürmeliymiş bence hem mekik hem kese göbişleri toparlayabiliriz biraz :)

Ayni sorun bende de var. Ben bi cok egzersiz denedim ama usengec biri oldugum için hepsi yarıda kaldı. Zayıfım ama ah su göbek olmazsa sorun yok. Neysesi sihirli bi dokunuş buldum. Elektro-masaj!
suan iki seans yaptım toplam 10 seans yapicam. Bakalım ins ise yarar.

iyimiş tatlım ben mekikle eritebileceğimize inanıyorum üşenmeyelim ve yapalım dümdüz karın istiyorum artık :) hem elektrik hem mekikle çok güzel sonuç alabilirsin canım...

dene tatlım bendede var çatlak :KK43: bi ara baya kilom vardı verince çatladı göbişim onun içinde kese yapın sonrada krem sürmeliymiş bence hem mekik hem kese göbişleri toparlayabiliriz biraz :)
Ben cocukken cok zayıftım ta o zamanlar varmıs göbüşüm kalıtsal bi şey herhalde gitmiyor yahuu :) göbek neyse deeee yanlar felaket cirkin duruyor giydiğinde yakısmıyo :S

Ayni sorun bende de var. Ben bi cok egzersiz denedim ama usengec biri oldugum için hepsi yarıda kaldı. Zayıfım ama ah su göbek olmazsa sorun yok. Neysesi sihirli bi dokunuş buldum. Elektro-masaj!

Bende cok üşengecim iradesizim ne diyet yapabilirim ne öyle mekikle ugrasabilirim . Benimde elektro masaj tarzı bi şeye ihtiyacım var anlasılann. umarım işe yarar tatlım :))

evet o yanlar çıkıyo ne giysem :KK43: ay bu ara iyice taktım kafama bide mevsimsel herlade doğru düzgün yemiyorum kilo aldım dikkat te ediyorum biran önce harekete geçmeliyim :)

elektro masaj nasıl bısey acarmısınız bıraz?

bol bol ye ve bel çalışması yap demişti birisi ozaman alça kalıyomuş çalışmadan dolayı bel eriyomuş nekadar doğru bilemem

elektro masaj nasıl bısey acarmısınız bıraz?
Elektro masaj kasları hızlı bi sekilde çalıştırmaya yardım ediyor. Yani mesela elektro masaj 40 dakikası 2 3 saat spor demek.
Hic bi yan etkisi kesinlikle yoktur. Yağlar hızla eriyo ve kaslar çalışıyor. Böyle bel için kemerler var evde yapılıyor ben onları pek bilmiyorum. Benim gittiğim yer özel bi klinik ve orda bir çokk kilolu bayanlar geliyo ve gercekten ise yariyo. Birazcık pahalı ama bazen güzellik için değiyor.
Bende cok üşengecim iradesizim ne diyet yapabilirim ne öyle mekikle ugrasabilirim . Benimde elektro masaj tarzı bi şeye ihtiyacım var anlasılann. umarım işe yarar tatlım :))
10 seansım bitince ise yaradimi söylicem:)

merhabalar hatunlar bu konudan bende muzdaribim hemde fena bi şekilde yanlız bi ürün buldum etkisi süpermiş burdan sitenin adını veremiyorum ama isteyenler bana özelden ulaşsın ismini vereyim reklam gibi oldu ama satışla ilgim yok 90 kilo ve üzeri berbaer zayıflıyorun eski müdavimlerindenim yanlış anlaşılmasın :KK9::KK9::KK9::KK9:neyse kolay gelsinnn

Selam kızlaaar. Benim sorunum bel bölgemle ilgili :KK43: kızlar ne kadar zayıflarsam zayıflayayım can simidi ve göbeğimi eritemiyorum bi türlüü benim bölgesel incelmeye ihtiyacım var zayıfladıgım zaman kalcam ve bacaklarımdan da gidiyor ben bunu istemiyorum sadece göbeğim ve yanlarım gitsin istiyorum ne yapabilirim?

Uzman kisiye yaptırılan el masajı, mekik veya sadece oradaki yağı aldırmak çözüm olabilir

göbek zayıflamayla eritilebilen bir bölge değil beden kitle endeksim 20 iken de göbeğim vardı 18.5 ken de. Ne kadar kilo versen de gitmiyor kimisinde de sanırım yapısal oluyor.

Aslında göbek için yapılabilecek en güzel şey pilates olsa gerek alt karın üst karın mide yanlar pilatesle çok rahat halledebilir. Keşke istikrarlı olsam ve şu pilatesi huy edinsem

X