Ah be kayınvalide!

ay ayni benimkiii
ama kusura bakmayin o kadar komik anlattiniz ki resmen is yerinde gülme krizlerine girdim cünkü ayni benim kaynanami anlatmissiniz.
Siz sirf iyi oldukca onlar size iyi davranicak diye düsünüyorum... Bir hatanizi görünce patavatsizlikta yapar bu kv. Bence siz mesafenizi koruyun kesinlikle....
ve cok merak ettim hangi lafi yüzünden bu kadar tartistiniz ki? Esinizede tembih edin her javgada ev terk edilmez ...

Size emir vermesi ve karışması dışında ben kötü bi özellik göremedim. Özgüveni yerinde bi kadın ve belli ki kendine değer veriyo ne güzel.
Zaten akrabaların eşler arasındaki soruna karışmaması lazım bence beklenti içine girmeniz yanlış.
Arayıpta özür dilemeyin ama haddini bilsin azıcık

ah şöyle kaynanan gibi bir karakterde bir kadın olsaydım keşke..bazen kızarım gıcık olurum böylelerine ama ara sırada imrenirim..civelek civelek..hayat dolu..eğer bir kaza olmazsa bu tür insanlar çooooook uzun ömürlü olur..

canim bende kv ile perisi uyusmayan ve pek sevmeyen birisi olarak bu yorumu yapiyorum
bir insan bir insani sevmediginde yemek yiymesi sap sap, yuruyusu lap lap gelirmis.. sende sevmedigin icin her hereketi batiyor sana hak veriyorum

dogrusu bumudur bilmem ama bende aramazdim
esinede kirginligindan bahsedebilirsin sadece, geriside mesafe

Ben seviyorum böyle kuyruğunu dimdik tutan,dışarıya asla falso vermeyen kadınları.Kendiyle barışık kendini seven.Rahatsızsan tavırlarından,onun kaş göz işaretlerine aldrımayacaksın.Ve sana bi dipnot,eşinle ailesi yüzünden kavga etme.Kavganı eşinin ailesi de olsa,dışarıya yansıtma ve başkalrının sizi barıştırmasını bekleme.

Bu hanimin üzerine niye bu kadar gidildi hamileymis birde cok suçlamayalım.
Kayinvalidenizi kiskandiginizi dusunmedim sadece çok betimleme yapmis ayrintili anlatmissiniz.
Mutfakta aşci yatakta... lafini yanlis anlayacak bir durum yok kulaga kaba gelebilir ama halk arasinda boyle bir tanimlama var.
Bence siz kaynananizi bosverin arayip aglamanizda cok yanlis olmus. Obdan medet ummusunuz fakat adim atmamis. O yuzden sizde kendi meselenizi kendiniz cozmeye calisin.

Anlattiklariniz tamamen kayimvalidenizin kisisel ozellikleri ve ben bunlarda size karsi bir art niyet goremedim. Ama bence siz bu yapida bir insan olmayip cevrenizden boyle birsey gormediginiz icin kayinvalodeniz size absurt geliyor ve her davranisi batiyor size. Ettigi laf ve tartisma konusu neydi bilmiyoruz ama madem o kimseye hic firsat vermiyor sizde ona firsat vermeyin. Cunku anlattiginiz karakterdeki insanlar kendisinden baska kimseyi dusunmez ve sallamaz. Siz de sadece esinizi ve kendinizi dusunun ve onu sallamayin.

Kayınvalideniz kendince doğru olanı yapıyor size ne nasıl oturup kalktığından? Ne güzel hep neşeli görünüyor kimsenin ağzına laf vermiyor. Sizin ilişkinize evinize,evliliğinize karısmadığı,oğlunu üzerinize kışkırtmadığı sürece bir sorun yok bence. Sizde herşeyine bu kadar takmayın derim.

bence Siz takilmayacak seylere takili kalmissiniz. Bakimli olsun, kokos olsun sizene :) size ne zarari varki? Arama konusuna gelince sizin aramaniz gerekiyor. Ozur bekliyorsaniz daha cok beklersiniz bence. Arayip hesap sorar azarlar Gibi konusan sizsiniz.

Aynı benim kv anlatmış sin eksiksiz...ama ben bayılıyorum kvdeme.Yanliz o ...noktadan sonraki yakıştırmayı saymiyorum.Hic hoş bulmadim

ben kayınvalidene bayıldım keşke ben de öyle olabilsem
şu yaşımda 70lik kadınlar gibi özensiz, cilvesiz, huysuz, hantal bi kadın oldum çıktım valla
bi de hep neşeli görünmesi bence çok iyi bi özellik ne güzel pozitif bi kadın demek ki hem de millete laf vermiyor helal olsun valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…