Ağva yardım...

gocuksuzzeskimoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2011
127
0
Temmuz da ağva ya gitmek istiyoruz. Ev kiralamak yada pansiyonda kalmak istiyoruz. Ağva ya ilk defa gidicem. Nasıl bir yerdir önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliorum. Şimdiden teşekkürler

oncelıkle agva ınanılmaz guzel bıyer kızım dogmadan once her yaz 2 3 kere gıderdık 2 yıldır gıdemıyoruz malesef ancak hıc ev kıralamadım yada pansıyonda kalmadım otelde kalırsanız guzellıgının daha bı tadına varırsınız gıbıme gelıyor.. havuzundan yesılcayda tekne gezıntılerınden cay kenarında yemek yemek cay ıcmek vakıt oldurmek daha bı guzel.. ancak sunu soylıyım agva cok sessız sakın bıyerdır. gece aktıvıtesıne hıc rastlamadım okadar sakınkı ben 3 gunden fazla kaldıgımda sıkılıyorum yapıcak bısey kalmıyo cunku.. haftasonu tatılı ıcın ıdeal bence ama mutlaka gıdılıp gorulmesı gereken bı yer

Ben bi kaç kez gittim ve cok severim sakin biyer.Biz ev kiralamıştık güllü teyze die bayan vardı.2 oda bi salon mutfagında biz yapardık yemeklerimizi cok eglenceliydi Ama yerin ismini unuttum :/ internetten araştırmak istersen bi bakarım fotograflarda cıkmıştı sanırım pansiyonun ismi

Merhaba kızlar.
Bizde Temmuz'da Ağva'ya gitmek istiyoruz. Ama nerede kalsak, neresi daha iyidir hiçbir fikrim yok.
Tavsiyeleriniz olursa çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkürler.

Merhaba durusuuuu,

Ağva bölgesinde size önerebileceğimiz iki tesisimiz mevcuttur. Bunlar: Kurfal Otel ve Tranquilla Nehir Evi'dir.
Gitmek istediğiniz tarihlerde otellerin fiyat bilgileri aşağıda belirtilmiştir. Hafta sonu ve hafta içi olarak fiyatlar değişmektedir.
Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kurfal Otel
Hafta İçi Standart Oda İki Kişilik Odada (Kişi Başı) Yarım Pansiyon Fiyatı: 120,00 TL yerine 108,00 TL
Hafta Sonu Standart Oda İki Kişilik Odada (Kişi Başı) Yarım Pansiyon Fiyatı: 137,78 TL yerine 124,00 TL

Tranquilla Nehir Evi
Hafta İçi Standart Oda İki Kişilik Odada (Kişi Başı) Yarım Pansiyon Fiyatı: 140,00 TL yerine 126,00 TL
Hafta Sonu Standart Oda İki Kişilik Odada (Kişi Başı) Yarım Pansiyon Fiyatı: 175,56 TL yerine 158,00 TL

Saygılarımızla
TUR ON9 Ailesi

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Adres: Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sok. No:15/A Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19

Merhaba,Tranquilla Nehir Evi'yle görüştüm. Hafta içi standart oda fiyatlarının 220TL haftasonu standart oda fiyatlarının 250TL olarak söyledirler.

Burada verilmiş olan bilgiyi kendilerine ilettiğimde hiçbir tur şirketi vb. ile çalışmadıklarını ,bu şekilde başka arayanlarında olduğunu ama sadece kendilerinin vermiş olduğu fiyatların geçerli olduğunu belirttiler.

Sizlerle de paylaşmak istedim.

sevgilerle...

kişi başımı 220 dediler yoksa 2 kişilik fiyatımı :26:

Riverside'i önerebilirim Şubatta haftasonu 2 gün kaldım, çok memnun kaldım. Havuzu da var, yaz için daha uygun olur bence.

Merhabalar red_wine,

Öncelikle cevabımızın gecikmesinin sebebi Tranquilla Nehir Evi yetkililerine ulaşamamızdır ancak kendileriyle bugün görüşebildik. Tranquilla Nehir Evi yetkililerinin bize söyledikleri şu şekildedir: "Hiçbir tur şirketiyle çalışmıyoruz diye bir ifade kullanmadık çünkü bildiğiniz gibi sizinle de (yani Tur on9) başka tur şirketleriyle de çalışmaktayız."

Ayrıca yukarıda size verilen fiyatları ilettik kendilerine, böyle bir fiyat vermişsiniz "Hafta içi standart oda fiyatlarının 220TL haftasonu standart oda fiyatlarının 250TL olarak söyledirler" dediğimizde ilettikleri cevap şu şekildedir: "Belirttiğiniz fiyatları vermiş olma imkanımız yoktur Hafta sonu diye belirtilen fiyat (250 TL) hafta içi iki katlı olan odalarımızın başlangıç fiyatlarıdır." dediler.

Sizden ricamız Tranquilla Nehir Evi'nden kiminle görüştüğünüzü belirtebilir misiniz çünkü size verilen bilgiler tamamıyla yanlıştır.

Saygılarımızla
TUR ON9 Ailesi

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19

merhaba,

mesajınızı görünce bende şimdi birkaç kez aradım ama henüz ulaşamadım.
öncesinde de 1 ay önce aramış olduğum için kiminle görüştüğümü hatırlamıyorum ama sizin görüşmenizde yetkililer o şekilde belirttilerse görüştüğüm görevli yanlış bilgi vermiş oluyor. oysaki ben vermiş olduğunuz bilgiyi kendilerine özellikle ilettim.belki telefona çıkan görevlinin bilgisi yoktu bilemiyorum ama gerçektende önceki mesajımda yazmış olduğum şekilde bir cevap aldım.
yinede vakit ayırıp ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

sevgiler....

Merhaba red_wine,

Bizim de tahminiz telefonda görüştüğünüz görevlinin size yanlış bilgi verdiği yönündeydi ki nitekim öyle olmuş.

Saygılarımızla
TUR ON9 Ailesi

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19[/QUOTE]

Ağva benim çok sevdiğim bir yer bayılıyorum adeta cennetten bir köşe:)
Otel olarak paradise hotel var, allahım o nasıl güzel bir yer. Arkası orman önü yemyeşil bir dere. Az ötesi incecik kum plaj..
Bir havuzu var yaz için. Müthiş huzurlu. Yemekler yarım pansiyondu, kahvaltı ve akşam yemeği. İnanılmaz lezzetli ve tertemizdi. Bir kez oğlum da vardı gittiğimizde, bahçedeki mini kümesi ve havuzunda çok eğlendi.
Bir de bölgeye yakın kamping alanı var seferoğulları kamping. Yok böyle bir güzellik. 20-30 tl verip alana giriyorsun bizim kendi çadırımız vardı, ormanlık alanda kuruyorsun. Duşu vs var. Mangal yapacaksan mangalı yakıp veriyorlar etini kendin temin ediyorsun yada onlar da satıyor.. Kamp alanının arkası kocamaaan bir plaj çok huzurlu. Kuş cıvıltıları orman sesleri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…