Ağva Hakkında Bilgiler

BenAskMelegi

ol DE olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
1.893
1
38
KIZLAR EŞİMLE İLK EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZDE NASİP OLURSA AĞVA YA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM İSTANBULDA OTURANLAR BİLİR 2SAAT UZAKLIKTA HEM YAKIN OLMASI SEBEBİYLE HEMDE HAFTA SONU TATİLİNİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ AMA PEK BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİM BİÇOK YERDE OKUDUM AMA GERÇEKLİK PAYI DÜŞÜNDÜRÜYO BENİ GİDENLER BİLENLER PAYLAŞALIM MI???

KIZLAR EŞİMLE İLK EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZDE NASİP OLURSA AĞVA YA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM İSTANBULDA OTURANLAR BİLİR 2SAAT UZAKLIKTA HEM YAKIN OLMASI SEBEBİYLE HEMDE HAFTA SONU TATİLİNİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ AMA PEK BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİM BİÇOK YERDE OKUDUM AMA GERÇEKLİK PAYI DÜŞÜNDÜRÜYO BENİ GİDENLER BİLENLER PAYLAŞALIM MI???

mrb canım. ben ramazan bayramında gittim.bandırmada oturuyorum kayınvlidemler istanbulda. onlar çok methettikleri için gittik ama hüsrana uğradım. çok hoş bi yer deil. bizim buralarda daha güsel yerler var. biraz restore edilse daha güsel olabilir. o kadar yolu boşuna gittik. 2 araba gittik hepside pişman oldu. karar senin sevgilera.s.

aşk_meleği valla ben günü birlik gittim ağva ya beğendim de! sana ağva nın içine girmeden önce(şile ağva yolu üzerinde) bungalow odaları olan orman içinde çok hoş salaş bi yer tavsiye edebilirim arabanızda varsa sahile inip denize girmenizde kolay olur. tarzınıza uyarmı bilmem ama ben çok beğenmiştim istersen bi yerlerde broşürü olacaktı sana msj atabilirim tlf nosunu adresini filan kendinde araştırırsına.s.

ben ağvalıyım arkadaşlar cuma akşamından çıkın 2 gün sakin bişekilde vakit geçirin pazar günü akşam dönüş yorgunluk yaratıyor biraz ama olsun

merhaba ben geçen sene iki günlüğüne agvaya gitmiştim.çok güzel çok şirin bi tatil köyü çok kalabalık deil ve en çok ağvaya giderken yollarına bayıldım yollar süper ormanlıkların arasından geçiyosun.agva yıda çok beğendim tavsiye ederim çok dinlendirici ve huzur verici bi yer.

arkadaşlar ben de annemle gitmek istiyorum bir hafta sonu, çok merak ediyor orayı. Ancak otellerin fiyatları çok pahalı diye duymuştum, daha uygun fiyatlı motel-pansiyon tipi yerler biliyor musunuz? a.s.

bu arada arabamız yok:1no2: yani otobüsle gideceğiz.:enbuyukkk:

arkadaşlar ben de annemle gitmek istiyorum bir hafta sonu, çok merak ediyor orayı. Ancak otellerin fiyatları çok pahalı diye duymuştum, daha uygun fiyatlı motel-pansiyon tipi yerler biliyor musunuz? a.s.

bu arada arabamız yok:1no2: yani otobüsle gideceğiz.:enbuyukkk:

aynne canım bizde 3 arkadaş vede 3 cocuk haftaya gitmeyi düşünüyoruz agvayı düşündük yakın oldugu için bide şehir merkezi plaja yakın benim 1 yaşında bebgim var onunla zor olur düşünçesiylşe plajyakın bir ev tutmak istiyoruz ama hiç bir yer bulamadım net den bilmedigim için istemiyorum bilen varsa arkadaşlar söylesin lütfen riça ediyorum

aynne canım bizde 3 arkadaş vede 3 cocuk haftaya gitmeyi düşünüyoruz agvayı düşündük yakın oldugu için bide şehir merkezi plaja yakın benim 1 yaşında bebgim var onunla zor olur düşünçesiylşe plajyakın bir ev tutmak istiyoruz ama hiç bir yer bulamadım net den bilmedigim için istemiyorum bilen varsa arkadaşlar söylesin lütfen riça ediyorum

evet, insan bilmediği yere gözü kapalı cesaret edemiyor, özellikle çocuk ya da yaşlı varsa yanınızda. Aman annem duymasın yaşlı dediğimi:eek:

kızlar ağvayı tavsiye ederim çok güzel otobusle gittiğiniz zaman arabadan indiğinizde pansiyon sahipleri orada bulunurlar ve kalıcak yer arayıp aramadığınızı sorarlar biz yaşlı bi amcanın pansiyonunda kalmıştık

bir arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak ağva turu hediye ettim. beraber gezdik. yürüyüş turuna katıldık. çok büyük beklentileri belki karşılamıyor ama her gün şehir gürültüsünde yaşayan birini birgünlük bile olsa rahatlatıyor. şilede gölün kenarında çok hoş oteller vardı. ramazan bayramı tatilinde birkaç arkadaş kafamızı dinlemek için tekrar gitmeyi düşünüyoruz. ama ekim ayında havası nasıldır acaba? üşürmüyüz?

arkadaslar be gıttım 2 gece kaldım hemdehava baya sogyktu:KK43: ama o somınenın atesı ve ortamın sıcaklıgı superdı fıyatlar cok uygun degıl amam bırazcık unutmak ıstıyorsanız herseyı mukkemmel bı yer bız sevgılımle kurfalı butık otele gıttık.cok sıcak karsılandık ayyyyy cok guseldı ya bu kıs yıne gderım kurfalı otelı sıddetle tavsıye ediyorum

arkadaşlar,
bayram tatilinde Ağva'ya gidebiliriz belki diye düşündük. Ancak yörenin internet sitesinde çok lüks otellerin bilgileri var. Birkaç tanesi daha uygun gibi ama hiç gitmediğimiz için güvenemiyoruz. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.a.s. :enbuyukkk:

Son düzenleme:
haftaya 17 aralıkta eşimle evlilik yıldönümümüz ve ben ağvada şömineli odası olan harika bir otel buldum
hem yakın hem çok güzel bir yer
odada hem açık jakuzi var(çok ilginç)hem de şöminesi sayesinde bu kış mevsiminde çok romantik bir gece geçireceğimize eminim:eek:
ayrıca nehirin karşısında güzel bir manzarası da var
tavsiye ederim
işte gideceğimiz yerden birkaç karea.s.

24991925fg5.jpg

71944803gz4.jpg

38fw3.jpg

23ye5.jpg

Son düzenleme:
CANIM bu oda özellikle şömineli olduğu için ayrı bir ücret ödeniyor
adam başı 100 lira
sabah kahvaltısı ve akşam yemeği veriyor
ama şöminsei olmayan odalar 70 lira sanırım

sevgili talin,umarım çok güzel bir balayı :asigim: şey yani yıl dönümü geçirirsin eşinle a.s. bir çoğumuza güzel bir fikir olacak bence bu.kaydirigubbakcemile2

merhaba ya burası çok hoşuma gitti ama hangi otel adınıda söylersen bi bakalım inşlh bizde eşimle gideriz

bizde 3 günlük balayı tatilimizi ağvada geçirdik. gerçekten güzel ve görülmeye değer bir yer.
nehirdeki gezintiler, yeşillik içindeki yürüyüşler, bisiklet turları, hamakta öğlen uykularıu çok keyifli. genel olarak çok sessiz ve huzurlu bir yer.

yalnız kalacağınız yere çok iyi karar verin. ben netteki yorumlara aldanıp gizemli nehir diye bir otelde rezervazyon yaptırdım. otelde geçen her anımız burnumuzdan geldi desem yeridir. doğru dürüst kahvaltı bile yapamadık.
temizlik açısından güzeldi ama:KK43:(( bungalov odada kaldık 200tl geceliğine verdik ama menüsü ve insanlara davranışları çok kötüydü. zaten her şey eksta diyip bir de güzel kazık yedik. buza bile dünyanın parasını verdik.onlar yüzünden balayımı sorunlu hatırlayabilirim:KK43:((((
neyse ağvaya geri dönelim, denizi biraz fazla dalgalı olduğu için havuzlu otelleri tercih etmeniz sizin için daha güzel olur.

Ağva tatile gitmek isteyip de çok zamanı olmayanlar için özellikle şehre yakın olması olması bakımından iyi bir haftasonu alternatifidir. Şehir yaşantısından uzaklaşmak, kafa dinlemek ve huzursa aradığınız, tam sizlik bir yer olabilir. Ben özellikle Aya Nikola butik oteli çok beğenirim. Fiyatları biraz pahalıdır ama keyifli bir yerdir.

X