Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Eylül topigi açan arkadaşlarım her kim ise beni etiketleyebilir mi çünkü bu aydan geçti net artık netleşti hamile kalan tüm anneler rabbim sağlıcakla kucaklamayi nasip etsin sizlere tek duam bu hayırlı evlatlar la taclandirsin hepimizi rabbim Eylül ayına kalan bizleri de hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde hamile kalıp anne olmayı nasip etsin bizlere mutlu olun umudunuzu kaybetmeyin rabbim neylerse güzel eyler bilirim ki hepimiz eninde sonunda muradına ericez çünkü sabrımızı mukafaati elbet verilecektir kız yada erkek farketmez hayırlı evlat versin bizlere kızımda hayırlısını erkeginde hayırlısını .... 1 ay boyunca burda çok güzel dostluklar kurduk kızlar ben temelli gitmiyorum he sizleri takip edicem çok mutluyum sizler adına Allah kalbimden geçenleri biliyor hepiniz duakarimdasiniz İnşaAllah 🤲 gerçekte de karşılaşma şansımız olur birgün bir yerde muhakkak🤗🤲🥰😘sizleri tanimiyorum ama çok sevdim 🥰

İnssss kuzum inssss amh yumurta rezervi demek kuzum yumurta kalıtem guzel catlıyor felan ama gecen ay değerimin düştüğünü ogrenmısıtm ve yıkılmıştım sımdı cıkmıs ve bu değer kolay kolay çıkan bi
Değer değil sok ben iptsllllllll😂😂😂😂😂
Tatil yaradı tatil🤣🤣🤣 çok sevindim canım bir sorun yok yoka devam inşallah tez zamanda güzel haberler ver bize🤲🏻😍🥰

Kızlar adetim 4 gün gecikti test negatif sizce neden olabilir? Geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim onunla ilgili olabilir mi
Benimde öyle maalesef 4 gün bugün 5 olacak kan da verdim çıkmadı ilk kez yaşıyorum korona geçirmiş olabilirim şüphem var belki ondan dolayıdır diye düşündüm bende

🤣
En umutsuz anlarda gelir tüm güzellikler 😁 tam öyle olmuş bu haber
Hiç yaptırmadım tahlil gidince doktor 1 yıl olmadı diye gönderiyor. Perşembeye randevu aldım artık bir yılı geçti diyip hsg ve tahlil isteyeceğim. Ama inşallah pozitife dönmüştür de gerek kalmaz gitmeme 🤭
Bende öyle yaptım 😂 1 yıl olmadan sıkıntı olmaz gidin sonra gelin dedi bende zaten 1 yıl olmak üzere dedim. Tüm testleri yaptılar bitek 21.gün testi kaldı oda ay ortasında

Kızlar adetim 4 gün gecikti test negatif sizce neden olabilir? Geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim onunla ilgili olabilir mi
Kusura bakmayın kimyasal gebelik geçirdikten sonra kontrole gittiniz mi ben de aynı şekilde kimyasal gebelik geçirdim doktorum gel dedi bende çok ama çok üzgün olduğum için gitmedim 5 ay oldu o yüzden sordum kusura bakmayın

Kusura bakmayın kimyasal gebelik geçirdikten sonra kontrole gittiniz mi ben de aynı şekilde kimyasal gebelik geçirdim doktorum gel dedi bende çok ama çok üzgün olduğum için gitmedim 5 ay oldu o yüzden sordum kusura bakmayın
Kimyasal gebelikte kanamam başladı ertesi gün kan verdim değer 4kere düşmüş zaten sonrasındada doktora gittim alttan muayene etti ama gitmek zorunda değilsiniz vücut zaten kanamayla atıyor kimyasal gebelikte

Kimyasal gebelik kanama ile atılıyor canım merak etme. Bende geçirdim beta düşünce gitmedim daha kanama devam etti bir süre sonra herşey normale döndü

Bende öyle yaptım 😂 1 yıl olmadan sıkıntı olmaz gidin sonra gelin dedi bende zaten 1 yıl olmak üzere dedim. Tüm testleri yaptılar bitek 21.gün testi kaldı oda ay ortasında
21.gün testi nedir? Bakalım benim nasıl olacak randevum sabah ama hala adet de olmadım. İnşallah testlere filmlere gerek kalmamıştır ara ara tatlı bir adet ağrısı yokluyor sonra geçiyor. İnşallah olmam.

21.gün testi nedir? Bakalım benim nasıl olacak randevum sabah ama hala adet de olmadım. İnşallah testlere filmlere gerek kalmamıştır ara ara tatlı bir adet ağrısı yokluyor sonra geçiyor. İnşallah olmam.
İnşallah olmazsın canım. Yumurta rezervi için yapılan bir testmiş galiba bende internetten baktım. Ben normal kadın hastalıklarına gittim amh bakmadılar tüm testleri yapmıyorlar serbest3 serbest4 hiç birine bakmadılar. 1 yıl olmadan gerek yok diyorlr. Bende infertiliteye randevu aldım 1 yıldır olmuyor dedim napayım artık kafama takıldı hormonlarımın nasıl olduğu çocuk yapmaya odaklanamıyordum kafamda hep bu sorular vardı. Şimdi tüm hormonlara bakıldı amh de baktılar yani kısaca rahatladım. Devam randevusuna gitmeyi düşünmüyorum. 5 ay oldu ben deniyorum 1 yıl olmazsa tekrar giderim artık.

Daha önce düşük yaptım eski yaşadığım gebelik belirtilerin hiçbirini yaşamadım sadece dunden beri kasık ağrım vardı adetim 2 gün gecikince test yaptım ve pozitif çıktı Allah isteyen herkese nasip etsin ben hiç beklemiyordum
Ben bunu görememişim yaaa☺️ çok sevindim canım Allah sağlıcakla tutunup dünyaya gelmesini nasip etsin🤲🏻🧿🌸🥰

Gebelik yok cuma günü 0.1 di şimdi 0.2 gebelik yok antibiyotik vs kullancam tam teskilli tedavi olcam diğer kulağa da sıçramış hakkımda hayırlı olan buymuş allahtan gelene boynum kıldan ince kuzum e artık önümüzdeki maçlara bakcaz🤣🤣🤣🤣napalim gene herifim işine. Yaradı bu neysee adet olayım hormon tahlili yapilcak doktor ona göre bir plan cizcek yol cizcek
Aşko benimde kulaklarım öyle her mevsim geçişinde içi şişer antibiyotik veriyorlardı şişlik iniyordu ama iltihap içeri akıyordu işitme kaybı yaşıyordum 3 kere kulağım yıkatıldı en son bir doktora denk geldim bana aksef adında antibiyotik yazdı o kesin çözümüm oldu artık ne zaman olsa onu içiyorum iki üç güne ne şişme ne ağrı ne tıkanıklık hiç bişey kalmıyor. benimki 5-6 sene önce soğuk aldıktan sonra oldu ilk defa ama Allah kimsenin başına vermesin çok zor kulak ağrısı, ondan sonra sürekli tekrarladı ben yüzerken kulak tıkacı kullanıyorum korkuma😀 ama doktor sudan temizlikten yada soğuktan değil artık kronikleşmiş her mevsim geçişinde tekrarlar dedi cidden de öyle oluyor malesef

İnşallah olmazsın canım. Yumurta rezervi için yapılan bir testmiş galiba bende internetten baktım. Ben normal kadın hastalıklarına gittim amh bakmadılar tüm testleri yapmıyorlar serbest3 serbest4 hiç birine bakmadılar. 1 yıl olmadan gerek yok diyorlr. Bende infertiliteye randevu aldım 1 yıldır olmuyor dedim napayım artık kafama takıldı hormonlarımın nasıl olduğu çocuk yapmaya odaklanamıyordum kafamda hep bu sorular vardı. Şimdi tüm hormonlara bakıldı amh de baktılar yani kısaca rahatladım. Devam randevusuna gitmeyi düşünmüyorum. 5 ay oldu ben deniyorum 1 yıl olmazsa tekrar giderim artık.
Bizim de 5 ay olu ben dr infertiliteye aldım 🤭 aslında biraz mecburen aldım normal jinekoloji de randevu bulamadığım için ama sonra buna alma çok mantıklı geldi

Kimyasal gebelikte kanamam başladı ertesi gün kan verdim değer 4kere düşmüş zaten sonrasındada doktora gittim alttan muayene etti ama gitmek zorunda değilsiniz vücut zaten kanamayla atıyor kimyasal gebelikte
Çok teşekkür ederim gitmediğim için kendimi biraz kötü hissediyordum aceba ne gibi tahliller fln mi yapacak di diye rabbim bir daha yaşatmasın

Kimyasal gebelik kanama ile atılıyor canım merak etme. Bende geçirdim beta düşünce gitmedim daha kanama devam etti bir süre sonra herşey normale döndü
5 ay oldu keşke gitseydim deyip durdum bilki araştırma fln yapılır diye mi çağırdılar deyip düşündüm evet dediğin gibi kanamadan sonra herşey normale döndü

20220901_081208.jpg
beklediğim sonuç benimle. Hamileyim vee adetime 1 hafta kala yaşadığım uyku hali ve halsizlikten 8 gün kala silik çizgiden pozitifleşen ve 3 gündür pozitif çıkan ovülasyon testlerimden umudum baya bir yeşermişti. Allah isteyen herkese nasip etsin ve nasip olduğunda da sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 😍

X