Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Benimki de öyleydi ama ağrıdı ya daha doğrusu o ilacı verince basınç hissi bana ne yaptı tansiyonumu mu düşürdü fırlattı mı nolduysa ben kendimden geçip bayılmışım bı anda ayılmayla ağrı hissettim o da aşırı güçlü bir ağrı değildi sonuydu bence bir dakika kadar sonra bitti dedi ve rahatladım
Inş şifaya vesile olsun canım, zorlu yollar.

Ben denedim onu kuzum denedikten 1 ay sonra art arda yarım saat arayla 4 nöbet geçirdim yani fayda etmedi nöbete hayırlısı Allah'tan ne diyim sebepsiz nöbet geçiriyorum ama sık sık değil belki senede 1 kez yada bazen 2 bilemedin 3 sene de bir sebebi yok işte doktorlar bile hayret ediyo bu ilaçlarla da beyni dinlendirdikleirni nöbeti engellemek için kullanmam gerektigi vs her neyse Allah'tan gelene boynum kıldan ince 🥰 hamdolsun her halimize bendne kötüleri de var sukursuzluk yapamam Allah büyük 🤲
Yaaa rabbim şifa versin inşallah derdi veren dermanını da verir muhakkak belki zaman içinde kendiliğinden geçer 🤲🌸

Evet tesadüfen 8 gün kala yaptım yanındaki çizgi belirgin olunca 2 3 gün arayla yaptım dün adet günümdü dün,salı ve pazartesi ovülasyonu kıpkırmızı pik şeklinde gördüm sonra şüphelendim normalde 1 veya 2 gün en fazla yumurtlamam olurdu.
Şimdi kan mi geldi hay Allah 😔 vardır bunda da bir hayır

Ishal yine oldu mu, kabızlık olur deniyor genelde.
Akıntı olduysa ne zaman başladı ne renk?

Tek taraflı belden vuran sol kasık ağrın adete kaç gün kala başladı?
Ovulasyon testlerin varsa atar mısın?

Uykuya zor dalma havalardan diye sanıyor insan, sıcak uyutmuyor.
Ovülasyon testlerim buraya atılmıyor. Dosya çok büyük diyor. İshal yine oldu. Akıntım yok gelince de su gibi geliyo ufak ufak.
Adete 4 5 gün kala ağrım başladı.

Bat günüm birşey gören var mı

Eklentiler

• BF58D641-B17B-4F43-AD62-FEBA10A89BA9.jpeg
    BF58D641-B17B-4F43-AD62-FEBA10A89BA9.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 58
Günaydın kızlar az evvel tırnak kadar kahverengi bir leke geldi ama karnımdaki ağrılara bakılırsa adet sökülecek gibi duruyor iyilikperisi92 iyilikperisi92 Demgey3 Demgey3 @mavilihayat00
Ya canım o kadar az geldiyse yerleşme de olabilir 🤭 inşallah yerleşmedir 🤲🏻 Adetle belirtilerin aynı olduğu söyleniyor o yüzden belki bebiş ağrısıdır onlar 😍 Test yapacak mısın canım

X