Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Sizi çok iyi anlıyorum bizimde ikinci denememiz ve adet olduğumu görünce gözlerim doldu. Üstelik çocuk fikrine çok zor ikna olmuştım ama adet olunca aslında ne kadar istediğimin farkına vardım ben de sizin gibi olmayacak sanki diye düşündüm kısa bir sürede olsa. Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Bugün doktora gittim çocuk düşünmeye başladım diye. Ultrason çekti bir sorun yok dedi başka test yapmadı. Daha yeni korunmaya başlamışsın 1 sene dene ondan sonra gerekirse başka tetkikler yaparız dedi. Sizin gittiğiniz doktorlar da böyle mi yaptı bana ilgisizlik gibi geldi

Genelde ultrasonla bakıyorlar ama folik asit başlatması gerekirdi tahlillerinize göre de diğer vitaminleri

Kızlarrrrr
catlamadan sonra ilişkiye girmenin bi zararı var mı dün 7. Gündü dayanamadım ilişki oldu embriyonun tutunmasını engeller mi embiryoyu dışarı atar mı

Kızlarrrrr
catlamadan sonra ilişkiye girmenin bi zararı var mı dün 7. Gündü dayanamadım ilişki oldu embriyonun tutunmasını engeller mi embiryoyu dışarı atar mı
Hayır canım böyle bir şey olması mümkün değil penis ancak vajinadan girince rahim ağzına kadar ulaşabilir ama döllenme olduysa tüplerden gelen embriyo rahimin yukarı taraflarnda tutunur yani nerden baksan 5-6 cm arada fark olur

Kızlarrrrr
Mesela gebelikte ilk üç ay ilişki yasaklarlar ama sebebi penisin embriyoya değeceğinden değil kadında orgazm olma ihtimalinde rahim kasılır bu kasılmadan kaynaklı embriyo dışarı atılabilen ihtimaline Karşı yasaklarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…