Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hayır hayır hiç korkmayın patolojiye filan gitmiyor yüzünüzdeki ben gibi düşünün et beni yumurta uyarıcı ilaçlar kullanıyorsanız onlar büyütüyor benimkini onlar büyütmüştü hsg çekildim polip 1.8 cm olmuştu ve kahverengi akıntılarım çoğalmıştı 20 dk lık bi işlemle aldırdım polibi ardından 2 gün kahverengi akıntım oldu ağrım bile olmadı ev taşıyordum o sırada cok iş tutmama rağmen bi sıkıntı yaşamadım histerekopiden 2 ay sonrada hamile kaldım zaten hiç korkmayın çok basit bi operasyon

Nasıl içimi rahatlattınız anlatamam <3
İlaç kullanmıyorum ama bir hormonel dengesizlik oldu sanırım. Reglm de gecikti çünkü. İnsan operasyon falan denince bir düşünüyor.
Sizin de bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun inşallah :) kaç aylık şimdi

Ben hamile kaldıktan 2 ay sonra düşük yaptm ne yazıkki şimdi tekrar uğraşıyorum

Benimde Şuan adetime 4 gün var ama nasıl midem yanıyor. Kesin reflü oldum dedim ama sonradan acaba mı dedim ? Kam vermek için erken olduğunu düşünüyorum ama midem feci

Benimde Şuan adetime 4 gün var ama nasıl midem yanıyor. Kesin reflü oldum dedim ama sonradan acaba mı dedim ? Kam vermek için erken olduğunu düşünüyorum ama midem feci
Erken gebelik testi yapabilir sin canım.ben Eylül'de kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdu Allah kimsenin basina vermesin cok zor mus. Şimdi yine hamile kalmaya çalışıyorum adetime 6 gün var mide sıkıntım yine ayni inşallah vardır.rabbim sağlıklı evlatlar versin hepimize

Ben çok özür dilerim gerçekten bilmiyordum. Rabbim rahmet eylesin meleğine. Korkuyorum negatiflerden sonra test yapmaya. Perşembeye kadar bekleyip öyle test vermeye gideceğim direkt. Hakkımızda hayırlısı olsun

Hayırlısı olsun da inşallah. Rabbim size de istediğiniz zaman da , aratmadan nasip eylesin inşallah İnşallah haber vereceğim
Erken gebelik hayali cizgi çıkmıştı gecen cuma kan verdim 0,45 cikti cok erken verdim tabi kani.dun yine yaptım yine hayalî bugün akşam tekrar yapacam kaç gündür âdet ağrım var ilk gebeliğim de de böyle olmuştu.insalkah bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…