Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar ben dün düşük yaptım 5 haftalıktı. Malesef bana çarpı ❌ atn çok üzgünüm.
merhaba düşüğü nasıl atlattınız acaba bende 5+3 üm bugün önce leke geldi sonra hafif açık kırmızı renkte minik pıhtı şeklinde kanamam oluyor. yarın doktora gidcem acaba düşük böyle mi oluyor yanma batma hissi var

selam kızlar...
uygulamaya göre bata 6 gün var ama nasıl sabretcem bilmiyorum çok merak ediyorum oldu mu ne oldu diye.
erken test yapsam bile çıkmaz şimdiden.bi de üşütmüşüm nasıl karın ağrım var, kendi kendime sürekli yoksa yerleşme mi acaba diyip duruyorum :KK70:

merhaba düşüğü nasıl atlattınız acaba bende 5+3 üm bugün önce leke geldi sonra hafif açık kırmızı renkte minik pıhtı şeklinde kanamam oluyor. yarın doktora gidcem acaba düşük böyle mi oluyor yanma batma hissi var
Ben keseyi görmemiştim yani doktora gidecektim 5. Hafta oldu. Regli ağrısı gibi ağrım oldu tuvalete gittim idrarla beraber akmaya başladı kan sonra tabi kanın rengi çok koyuydu anladım düştüğünü. Kadın doğuma gittim acil şekilde o da kimyasal gebelik oluşmuş ve vücut atmış dedi. Şunu öğrendim erken sevinmek çok can acıtıyor bu yüzden erken gebelik testi yapmamaya karar verdim. 🤗 Heyşey nasip

Sen keseyi görebildim mi peki
Bende seninle aynı şeyleri yaşadım. 5+4 de alttan muane etti kese yok adet olacaksın kimyasal gibi görünüyor dedi.Sat 11 ağustor Betalarım 14 eylülde 41, 16 eylülde 41, 19 eylülde de 53 çıktı.23 eylülde tekrar gel dış gebelik mi diye bakalım tehlikeli olabilir dedi. kimyasalsa atarsın adetim şu an zaten atılır heralde 5-6 günde bakıcaz durumlara

Bende seninle aynı şeyleri yaşadım. 5+4 de alttan muane etti kese yok adet olacaksın kimyasal gibi görünüyor dedi.Sat 11 ağustor Betalarım 14 eylülde 41, 16 eylülde 41, 19 eylülde de 53 çıktı.23 eylülde tekrar gel dış gebelik mi diye bakalım tehlikeli olabilir dedi. kimyasalsa atarsın adetim şu an zaten atılır heralde 5-6 günde bakıcaz durumlara
Canım takma hiç kimyasal gebelik herkesin başına geliyor. Takılacak bir durum değil erken öğrenince biraz böyle hayal kırıklığı oluyor o yüzden ben reglimi en az 5 gün gecikmesini bekleyeceğim test için ❤ inşallah doğru zamanda ve sağlıkla gelsin bebeklerimiz denemeye devam

DF8A2449-E3F2-491F-A1C4-919B4AEF40FA.jpeg

Kızlar ikinci çizgiyi gören varmı

Allah sabır versin cennet kuşun var şefaatçi olsun inşallah sizinkide çok güzel ve anlamlı olmuş 😍
Artık benimde bi cennet kuşumvar bebeğimi ilk öğrendiğimde sizlerle heyecanlı bi şekilde paylaşmıştım heyecanım üzüntü ile sonlandı bebeğimin kalbi durdu perşembe günü aynı bedenden ayrıldık Rabbim kimseyeyasatmasin 😞😞😞😞

Artık benimde bi cennet kuşumvar bebeğimi ilk öğrendiğimde sizlerle heyecanlı bi şekilde paylaşmıştım heyecanım üzüntü ile sonlandı bebeğimin kalbi durdu perşembe günü aynı bedenden ayrıldık Rabbim kimseyeyasatmasin 😞😞😞😞
Cok cok üzüldüm bende yaşadım yaklaşık 4 ay önce inşallah bizim burda bir laf vardır düşüğün eli içinde olur derler oraya kardeşine bırakırmış bende bekliyorum umarım bu beklemelerimiz son bulur hayırlısıyla hamile kalırız tekrardan😞😞

Cok cok üzüldüm bende yaşadım yaklaşık 4 ay önce inşallah bizim burda bir laf vardır düşüğün eli içinde olur derler oraya kardeşine bırakırmış bende bekliyorum umarım bu beklemelerimiz son bulur hayırlısıyla hamile kalırız tekrardan😞😞
Listede adımı her gördüğümde heyecanım artıyordu şimdi göremeyince tekrar kötü oldum inşallah rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin bize çok üzülüyorum 😞😞🤲🏻🤲🏻

Listede adımı her gördüğümde heyecanım artıyordu şimdi göremeyince tekrar kötü oldum inşallah rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin bize çok üzülüyorum 😞😞🤲🏻🤲🏻
Bende çok üzülmüştüm cok ağlamıştım hala aklıam geldikçe gözüm doluyor ve genetik teste yollamıştım ben sağlıklı olduğunu öğrenmiştim dışla nedenlerden dolayı düşmüştü inşallah

Hayır canım adetlerimde asla şaşma uzama kısalma olmazdı yalnızca adetin tam 14. Günü kanama olurdu ama böyle bazen pembe bazen kahverengi akıntı şeklinde 3-4 gün sürerdi
Çok geçmiş olsun sanırım aynu durumdayız reglm 15 gün gecikti ve ay ortası 3-5 gün kahverengi lekelenmem oldu doktora gittim rahim duvarım kalın ve polipten şüphelendi tarlusal verdi regl olup gidicem o zaman bakacakmış emin olmak için sonra alacak.
Nasıl bir süreç patolojilik durum oluyor mu kötü çıkma ihtimali vs doktor hiç öyle bişeyden bahsetmedi ama bu şekilde hamile kalmak zor olur dedi süreciniz hakkında bilgi cverirseniz çok sevinirim

X