Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba kendi belirtilerime bakınırken gördüm mesajınızı. Hamile misiniz? Aynı durumlar bende var. Klomen verdi doktorum bu ay üstüne beş gün değerlendirme ve iki gün sonrasında kasıklarım ağrımaya başladı. Geceleri inanılmaz fenalık geçirecek derecede terliyorum. Ayakta durduumda belim kopuyor. Kasıklarım ağrıyor koltuğa otururken bile yavaş oturuyorum. Duygularım bi değişik. 11 gün var adetime daha yani adet ağrısı olmadığı kesin.

Merhaba evet hamileyim ama ağustos ayında değil temmuz ayında en son temmuzun 24 unde adet gördüm bidahada görmedim hamile kaldım üstüne doktorada sordum belirtileri flan bebek hazırlığı yapılıyormuş rahimde o yüzden bi kaç ay öncesinde böyle gecikmeler ağrılar falan olabilirmiş bu sefer adet gününe 3 gün kala öğrendim hamileliğimi çok hissediyodum 3 gün öncesinde test yaptım ve pozitif cıktı darısı başına insallah

bende öyleyim aşırı yorgun ve uykusuz geceleride çok zor uyuyorum
Twrle
Aminnn inşTeşekkür ederim cevabınız için.

Selam yazdığın yazıyı okudum da ben 28 Kasım'da çatlatma iğnesi yaptım yumurtalıklarım da güzel gelişmişti bugün 11.gunum herkes leke görmüş ben hiç bişey görmedim belirtiler de sadece kasik ağrılarım var bide sanki adet olmuşum da adetimin bitme zmni gelmiş gibi sancılarım var bı ara midem bulaniyordu şimdi fazla olmuyo...leke çok mu önemli

Hayır hiç önemli değil ve aslında sadece kadınların yüzde yirmi beşinde falan görülüyormuş, herkeste olacak diye bir şey yok yani aslında çoğu kadın da lekelenme görmeden hamile kalıyor zaten. Hiçbir belirti olmasına da gerek yok, belirti zaten erken dönemde ortaya çıkan bir şey değil pek daha ileriki haftalarda yaşanıyor çoğu. Hamilesindir umarım

İnşallah isteyen herkes hamile kalır umarım cnmben folik asit ve progestan kullanıyorum yumurtalarim da biri 19 biri 22 mm di doktor bunlar en iyileri diğerleri de çok iyi gelişmiş dedi hayırlısı inşallah bı yararı olur 2 yıllık evliyim bı düşüğüm oldu ondan sonra çok istemeye başladım

Olur inşallah neden olmasın olumlu düşün çok kafaya takıp stres yapmamaya çalış vakti saati gelince olacak zaten öyle düşün ne kadar rahat olursan o kadar iyi bu süreçte canım Allah gönlüne göre versin inşallah

Sonuç ne oldu?

Merhabaa biz baska bir konuda konusmustuk yanlis hatirlamiyorsam kullanici adiniz cok tanidik geliyo simdi benimde suna hanımda takibim yapılıyor yorumunuzu gorunce yazmak istedim cok mutlunoldum doktoru boyle övmenize icim rahatladi

Merhabaa biz baska bir konuda konusmustuk yanlis hatirlamiyorsam kullanici adiniz cok tanidik geliyo simdi benimde suna hanımda takibim yapılıyor yorumunuzu gorunce yazmak istedim cok mutlunoldum doktoru boyle övmenize icim rahatladi
Evet suna hoca iyidir inşallah bir an önce sonuç alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…