Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bana ne doktorun ne hag çekenler demdi aksıne ben kendim yapmadım hsg den sonra korktugım ıcın pinpirikşşktrn yanı :)
ya ihtimal artıyor ya hsg den sonra o yüzden sakıncası yoksa kaçırmak istemem o ihtimali
Acısından falan da çok tedirgin olmuyorum Allah göstermesin dış gebelikteki acıları bir daha yaşamaktansa o acıyı çekeyim acaba kapalı mı düşüncesinden kurtulayım istiyorum. Adetten kaç gün sonra çekmişlerdi seninkini

Benim de bugün gecikmenin 3. Günü ne testte bir şey var nede gelen giden ilk kez gecikme yaşıyorum sizin olur muydu arada
mevsim geçişinde özellikle 4-5 en fazla oda gecikme yaşamaya başlamıştım hep geç çatlama yaşanıyor mevsim geçişlerinde ama mesela benim şuan 17 gün gecikti ve bu hiç normal değil. Test yaptım negatif çıktı ama doktorum ona çok inanma geç çatlamadan fark edemeyebiliriz dedi sağlık ocağında sabah erkenden kan verdim yarın çıkacak sonuçlar canım. Sende bekle bir hafta daha negatifi çok görünce insan psikolojik olarak da adet göremiyor

Ya Kızlar bir şey soracağım benim beta 0.1 çıktı ama sabah gelen leke durdu ne gelen var ne giden ağrı falan da geçti sizce pozitife dönme ihtimali var mı geç döllenmeyle falan böyle bir şey başına gelen oldu mu ?

Hayırlı olsun canım Rabbim sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah yiyecek ekmeği varsa bir şekilde geliyorlar dünyaya canım İmkansız diye birşey yok işte canım
Teşekkür ederim. Allah razı olsun. Evet ya Allah nasip edince yapacak bir şey yok. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ben adet bitti ertesi günü çektirdim yumurtlamadan once çekilmesi gerekıyor mus canım ona göre git sende

Kızlar pazar günü bu iki çizgi gayet belirgindi ben o günleri değerlendirdim bugünde böyle çıkıyo ne anlama geliyor bu bilen var mı ?

Eklentiler

• EC5F6B72-2846-49FB-9539-F8FD145C39FF.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 29
Hayır canım yapmadım pazar günü o koyu iki çizgiyi gördükten sonra değerlendirdim şimdi bidaha bugün yaptım işte o iki gün şeffaf akıntım geldi şuan akıntımda gitti
Canım pik gördükten sonra silikleşene kadar teste devam et. Bugün yaptığın test zaten silik çıkar üzerinden zaman geçmiş. Umarım hamile haberini alırız ama olmazsa eğer silikleşene kadar testi bırakma ve değerlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…