Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnstada Mehmet Fatih karslı diye bir doktor var canım Antakya’da idi şimdi Ankara’ya geçiyor klinik açtı. Takviyeleri falan var kaç defa tüp bebek denemesi başarısız olmuş, aşılama başarısız olmuş, sebepsiz yere yıllarca bebek sahibi olamayan kadınları doğal yol ile gebe kalmasını sağlıyor
Himm teşekkür ederim hemen bakicam sayfasina

4 yıldır evliyim 8 aydır çocuk düşünüyoruz bir sorun var mı bilmiyorum bildiğim kadarıyla en son yoktu ama 7 ay olmayınca denemek istedim. Bu ay başladım kullanmayaca Mfk aylık temel eş paketi(panacea,bee,fodega) ek olarak kendim için advictor adendo eşim için azoperm aldık canım
Aha anladim canim inşaallah ilk aydan kaliriz ikimizde😍 kaç gündür içiyorsun?şimdi adetin kaçinci günü? nasıl belirtiler, değişiklikler var?

Devam et 21 gün dd önemliymiş
Hadi ya şuan 14 cu gundeyim anam ben bu 3 gün ful time devam edem sonra gün aşırı devam edemmmm ah şu basima gelenler 2 ay köye gittim millet beynimi yedi tek çocukla kaldın ilk çocuk kız olunca kısır olunuyomus 5 sene içinde bidaha yapsaymisim çok tembwlmisimmmmm fenalık geldi banaaa ins bian evvel mujdemi alırım. Ha bide bana tek çocuk yeter yapma daha dediler benim 14 yıllık evli görümcem var 2 ay önce Nisan'da ikiz bebek düşürdü 4 buçuk aylıktı bana kaynanam sen dur önce o yapsın sen sonra yaparsın dedi agirima gitti bu söz sonra o görümcem de sana tek çocuk yeter dedi oysa ben tek çocuğa karşıyım yanlizlik kadar kötü bişi yok şu hayatta kızıma ayaktas olur kardeşi neden bu sene ilk kez bana karşı böyle oldular anlayışsız orayı anlayamadim normalde böyle bir sorun hiç yaşamadım onlara sorsanız şaka yaptikar ama benim canım yandı😔ve ben son sözlerden sonra kendimden baskasini düşünmem gerektiğini anladım

Aynen kan kesinlestirir zaten varsa cok düşük cikar deger doktorun verdiği tarihe göre 2gun gecti ve erken gebelik testi olduğu halde silik böyle çıktı
Ben bu uygulamayı yıllardır kullaniyorum ve genelde bu erken gebelik testleri hep böyle silik yani bence pek işe yaramıyor bunlar kaset testte belkide daha iyi çıkar canım değerin düşük ciksa bile üzülme oğlumda 48 gibi bir değerle öğrendim suan 4 yasinda 🥰 insallah sağlıcakla kavuşursun minigine

Canım bende advictor kullanıyorum öyle bir sorunum yok hatta tam tersi aç karnı alıyoruz Ya iştahımı kapatıyor tatlımırizlerim olurdu onlar yok daha hafif hissediyorum kendimi bence sen diğer seçeceğiz düşün😍🤲🏻🫢
Evet advictor bana da çok iyi geldi,tatli krizlerim yok oldu,iştahim kapandi resmen, az yiyorum kendimi rahat hiss ediyorum,bende insulin direnci biraz yüksek o yüzden eş paketi ile beraber advictor da içiyorum
Regln 19cu günü bitdi 20ye geçtim))29temmuzdan kullaniyorum ilaçları çok ama çok umutluyum inşaallah ilk ayda gebelik olacağına inaniyorum

Ben bu uygulamayı yıllardır kullaniyorum ve genelde bu erken gebelik testleri hep böyle silik yani bence pek işe yaramıyor bunlar kaset testte belkide daha iyi çıkar canım değerin düşük ciksa bile üzülme oğlumda 48 gibi bir değerle öğrendim suan 4 yasinda 🥰 insallah sağlıcakla kavuşursun minigine
Amin inşallah yanıltıcı değildir ya ben daha çok belirtilerimden eminim bide yumurta kontrolüne gittim bi hafta doktor tavsiyesiyle beraberlik oldu yani ondan ümitliyim biraz

Aha anladim canim inşaallah ilk aydan kaliriz ikimizde😍 kaç gündür içiyorsun?şimdi adetin kaçinci günü? nasıl belirtiler, değişiklikler var?
İnşallah canım inşallah🤲🏻😍😍 12 gün oldu kullanalı canım tam adet bitimi elime ulaştı hemen kullanmaya başladım bugün adetimin 18. Günü değerlendirmeler devam nasip bakalım sen neler kullanıyorsun

Hadi ya şuan 14 cu gundeyim anam ben bu 3 gün ful time devam edem sonra gün aşırı devam edemmmm ah şu basima gelenler 2 ay köye gittim millet beynimi yedi tek çocukla kaldın ilk çocuk kız olunca kısır olunuyomus 5 sene içinde bidaha yapsaymisim çok tembwlmisimmmmm fenalık geldi banaaa ins bian evvel mujdemi alırım. Ha bide bana tek çocuk yeter yapma daha dediler benim 14 yıllık evli görümcem var 2 ay önce Nisan'da ikiz bebek düşürdü 4 buçuk aylıktı bana kaynanam sen dur önce o yapsın sen sonra yaparsın dedi agirima gitti bu söz sonra o görümcem de sana tek çocuk yeter dedi oysa ben tek çocuğa karşıyım yanlizlik kadar kötü bişi yok şu hayatta kızıma ayaktas olur kardeşi neden bu sene ilk kez bana karşı böyle oldular anlayışsız orayı anlayamadim normalde böyle bir sorun hiç yaşamadım onlara sorsanız şaka yaptikar ama benim canım yandı😔ve ben son sözlerden sonra kendimden baskasini düşünmem gerektiğini anladım
Ayyy ne kadar saçmalamışlar ilk kız olunca kısır mı olunuyor benimki erkek oldu ilk hadi buna ne diyecekler 😠 boşver canım takma kimseyigörümcene gelince başka hiç çocuğu yok mu 14 yıldır eğer öyleyse anlayışla karşıla derim dilerim en kısa zamanda bebiş haberini alırsın💕

Kızlar aslında ben eylüle geçtim de büroya da okumadan geçemiyorum 😁😁🙈 bide bana yardım eder misiniz
şimdi benimki bi iki güne koyulaşır
Bu ovülasyon ile Prof olanlar yardım edebilir mi😅 gün aşırı dediğiniz şey nedir bide 3232 meselesini de anladım fakat mesela biz ekşınları genelde gece yarısı yapıyoruz 🙈 mesela 14 ü 15 e beağlayan gece oldu ona göre şimdi nasıl bi yol izlesem
Not( haziranda yumurtlama haftasını full değerlendirmiştim)
Ve sizce hangi günler gerçekten altın vuruş olur 🤩

Eklentiler

• F0343750-D43D-480F-BB46-0593F4B50A2D.jpeg
    F0343750-D43D-480F-BB46-0593F4B50A2D.jpeg
    158,2 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar dün ovulasyon testim pozitif çıktı bugün ise çatlamış mıyım
Eğer öyleyse nasıl devam edeyim
Dünü ondan önceki iki günü değerlendirdim
Bugüne gerek var mı ?
image.jpg

Ayyy ne kadar saçmalamışlar ilk kız olunca kısır mı olunuyor benimki erkek oldu ilk hadi buna ne diyecekler 😠 boşver canım takma kimseyigörümcene gelince başka hiç çocuğu yok mu 14 yıldır eğer öyleyse anlayışla karşıla derim dilerim en kısa zamanda bebiş haberini alırsın💕
Evet 3 düşüğü oldu 4 bebek kaybetti ve ben çok anlayış gösterdim yani nasıl desem hep yanındaydım bu zor süreçlerinde asla yanlız bırakmadım onu biran bile 7 yıllık evliyim 3 u benden sonra oldu dusukleri hatta hamileliği boyunca da bizleydi bu şekilde konusmamaliydi ne kadar çok istediğimi biliyordu. Sen beni bakacaksın ben dogurayim gibi konuşması haksızlık degilmiydi gene hamile olsa bende aynı anda hmile olsam kendime nasıl bakiyorsam onada aynı şekilde bakarım keşke tekrar hamile olduğunu duysam inan bana el bebek gül bebek bakarım ona ben ama kırıcı olmamaliydi yanlış anlaşılmak istemem gerçeği Allah biliyor nasılsa üzerine nasıl titredigimide biliyo insnain canını yakan şey en sevdiği sen gelen sözler oluyor maalesef tek dileğim duam herkes hayaline kavuşsun kimseye haksızlık olmasın yani ben hiç bencil olmadım mesela hep en son plana kendimi attım bana yapılan onca bencilliği rağmen canımı acıttı sözleri herkes kırdı beni bense gık demedim 😔

X