Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar sabah atmıştım size idrar testini. akşam kan verdim 70 çıktı kan sonucum da hala inanamıyorum eşime söylemedim yarın doğum günü süpriz yapacağım birde zor tutuyorum kendimi sizinle paylaşmak istedim 😇
Ayyy gözün aydın canım benim çok sevindim yaaa rabbim sağlıcakla kucaklamayi nasip eylesin🥰

Kızlar size bişi dicem benim adetin 14 cu gundeyim ve önümüzdeki 4 günü yumurtlama olarak gösteriyor takvim ve sabah beri sol kasıkta sancı var sadece adetten bu yana 2 kez ilişki oldu sizce gün aşırı mi devam edeyim

Tatlim sen hangi ürünleri kaç gündür kullaniyorsun?ne kadar süredir evlisin?
4 yıldır evliyim 8 aydır çocuk düşünüyoruz bir sorun var mı bilmiyorum bildiğim kadarıyla en son yoktu ama 7 ay olmayınca denemek istedim. Bu ay başladım kullanmayaca Mfk aylık temel eş paketi(panacea,bee,fodega) ek olarak kendim için advictor adendo eşim için azoperm aldık canım

Kızlarrr ben comfort erken test kullandım ilişkiden 9 gün sonra negatif çıktı tabi ben meraktan içini açtım bir baktım t çizgisi yani 2. Çizgi geride kalmış ama belirginde test bozuktur demi birde acaba pozitifmidir? Bu arada test ilişkiden 5 gün sonraydı

Merhaba iyi akşamlar bayanlar acaba varmı bisey bu ay klomen kullandım ve yumurta takibi yapıldı doktor 14unde test yap dedi bu aksam bunu yaptim sizce varmi acaba

Eklentiler

• IMG-20220815-WA0000.jpeg
    IMG-20220815-WA0000.jpeg
    38,5 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG-20220815-WA0002.jpeg
    IMG-20220815-WA0002.jpeg
    39,5 KB · Görüntüleme: 48
X