Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben de korkuyorum da evde 7 tane testim vardı bugünü bekledim sabırla ama sonuçç ne yazık ki negatif. Bugün de ilginç bir şekilde hiç kasık ağrısı yok 🙄 bekleyelimmm bakalım🌸
Hiç üzülme canım sağlık olsun yeter ki ❤️ Bir kaç gün sonra beraber yaparız yine belki daha değer yükselmemiştir belli olmaz iyi düşünelim 😍🌸

Galiba herşeyimiz aynı seninle canım sadece leke gelmedi bende bugün de ağrım kesildi bakalım ne sonuç çıkacak inşallah leke yerleşme lekesidir ya 🤲🏻 Bugün olmayacağız gibi geliyor bana
İnşallah bakalım ama sanmıyorum çok umutlanmiyorum benimki gelir 😕 seninki gelmesiin inşallah 🙏🏼

İnşallah bakalım ama sanmıyorum çok umutlanmiyorum benimki gelir 😕 seninki gelmesiin inşallah 🙏🏼
Ben salı günü negatifi gördüğüm gün ümidimi kestim canım şuan aslında regl olsamda diğer ay daha iyi değerlendirsem diye düşünüyorum 😂😂 bakalım hayırlısı inşallah canım regl gelmeden ümitler kesilmesin yine de belli olmaz 😍

Ben salı günü negatifi gördüğüm gün ümidimi kestim canım şuan aslında regl olsamda diğer ay daha iyi değerlendirsem diye düşünüyorum 😂😂 bakalım hayırlısı inşallah canım regl gelmeden ümitler kesilmesin yine de belli olmaz 😍
Bende de doktora kosacam fenalık geçiriyorum varsa çıksın yoksa gelsin modundayim 😂

Canım kızlar günaydın. Dün düşük yaptım, sancılarla kıvranıp durdum. Yine nasip değilmiş 😔 kaldığımız yerden devam, sizi takipteyim hala. Eylülde kalanlarla birlikteyiz yine. @dceke @Veziir @ad000 M midnattsol Childdevelopment Childdevelopment @Mucizemmm16
Yaa çok üzüldüm geçmiş olsun canim nasipte yokmus demek ki. Dün bir arkadaşım 28 haftalık bebeği karnında öldü. Erken doğum dediler ameliyat a aldılar çok üzüldü herkes taziyesi falan yapıldı doğuma çok yakındı. Problemli gebeliklerin erken sonuçlanması kötünün iyisi yaaa cok umutlanmadan hayaller kurmadan bitiyor sağlık olsun

Ayy Allahın gücüne gitmesin ağızdan çıkabilecek her laftan korkarım ben aslında daha 1 tanesinin olduğuna bile emin değiliz henüzde ikiz bebe zor ya. Mesajınızı okuyunca bile ihtimal varsa diye korktum:KK43: Allah isteyene versin o şekilde.
Rabbim hayırlısını versin bende salı günü beta verdim 14.99 çıktı bugün kontrol bakayım dedi 8.38 çıktı aynı zamanda kanamam başları kimyasal gebelik oldu

miraclebeyb miraclebeyb M midnattsol kızlar ya ben bu zamana kadar ki adetlerimde hiç göğüs ağrısı yada sızısı çekmedim o yüzden şimdide yok benim hep kasık ağrım oldu ama burada okuduğum kadarıyla hamilelikte göğüs ağrısı oluyormuş belirti olarak. Ben anlamadım bu işi acaba benim göğüslerde mi bi sıkıntı var 😄😄

Kızlar bat ayın 16’sı. Üç gündür bel ağrım vardı. Arada bir özellikle geceleri pelvik ağrılarım oluyor karnım kasıklarım ağrıyor. İlk gebelikte de bu kadar yoğun ağrım bel ağrım olmuştu fıtıktan şüphelenmiştim. Sonra gebe olduğum ortaya çıktı. Tabi tam bat günüydü o zaman. Sonra olumsuz sonuçlandı gebeliğim. Bu sefer bel ağrım başladığında adetime 8 gün vardı. Ondan bi emin olamadım. Prodoctor marka erken gebelik testi vardı evde şimdi yaptım onu. Böyle bi ikinci çizgi oluştu. İlki kadar koyu değil ama içinden çıkan kağıtta öyle bi şey olması gerektiği de yazmıyor. Erken gebelik testlerinde de böyle oluyor mu? Yoksa kopkoyu olması gerekir miydi? 5 gün var bata. Yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• 71A49801-6AA1-409D-BF40-4D31B8B4E48C.jpeg
    71A49801-6AA1-409D-BF40-4D31B8B4E48C.jpeg
    43 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar bat ayın 16’sı. Üç gündür bel ağrım vardı. Arada bir özellikle geceleri pelvik ağrılarım oluyor karnım kasıklarım ağrıyor. İlk gebelikte de bu kadar yoğun ağrım bel ağrım olmuştu fıtıktan şüphelenmiştim. Sonra gebe olduğum ortaya çıktı. Tabi tam bat günüydü o zaman. Sonra olumsuz sonuçlandı gebeliğim. Bu sefer bel ağrım başladığında adetime 8 gün vardı. Ondan bi emin olamadım. Prodoctor marka erken gebelik testi vardı evde şimdi yaptım onu. Böyle bi ikinci çizgi oluştu. İlki kadar koyu değil ama içinden çıkan kağıtta öyle bi şey olması gerektiği de yazmıyor. Erken gebelik testlerinde de böyle oluyor mu? Yoksa kopkoyu olması gerekir miydi? 5 gün var bata. Yardımcı olur musunuz?
Silik çizgi de pozitif sayılıyor 🥰 hamilesiniz sanırım kan verin bence

X