Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İyi geceler kızlar ilk defa içimi dökmek istedim bu gece ilk defa eşimle çocuk mevzusunu konuştuk biz 2013 yılından beri birlikteyiz 2021 yılından beride evliyiz biraz zor oldu evlenmsmiz ailevi sebepler maddi imkansızlık falan filan ama ben ilk defa eşimde birine ait hissettim kendimi 2018 yılında nişanlandık 2019 yılında hamile olduğumu öğrendim ama bazı sebeplerden dolayı evli olmadığımız için ağlaya ağlaya kürtaj olmak zorunda kaldım. Yıl 2022 ben o zamanki kişiyle şuan evliyim ilk defa bu gece bizim neden çocuğumuz olmuyor diye soru bana ilk defa bu kadar çok yandı içim ilk defa bu kadar çok üzüldüm ama eşimi çok iyi tanıyorum nasıl merhametli bir insan olduğunu çok iyi biliyorum o zamanlar kürtaj olmayı ben istemiştim ona kalsaydı bunu yaptırmayacağınıda çok iyi biliyorum bu akşam ki konuşmamızda sorun sendede olsa bendede olsa ben hep yanındayım sen olsaydında böyle düşünürdün evlat edinilmeyi bekleyen yüzlerce çocuk var olmazsada evlat ediniriz dediğinde bana olan sevgisini birkez daha anladım. Ama benim atlatamadığım bir konu var “kürtaj” şuan bunları yazarken bile tir tir titreyerek yazıyorum ben bunu böyle olmasını o bebeği yok etmeyi hiç ama hiç istemezdim cahillikmi dersiniz ne dersiniz bilmiyorum herşeyide hak ettiğimi düşünüyorum ama o ladar pişmanımki size bunu anlatamam sürekli tövbe ediyorum ama bu yaptığımın ( yaptığımızın ) savunulur bir tarafı olmadığını düşünüyorum. Allahtan tek istediğim bizi beni afffemesi. Bunu neden buraya yazdım bilmiyorum ama yıllarca bunun yükünü taşıdım ilk defa birine birilerine iç döktüm bu beni yükümü asla hafifletmiyor ben yıllarca bu sepebten anksiyeteler yaşadım şuandada düşündüğüm ben bunu yaptım allahta bana o duyguyu yaşatmıyor ben anne olmayacağım düşüncesi o kadar zor bir durumdayım ki bunu kimse nasıl anlatsam bilemiyorum hep dua ediyor tövbe ediyorjm allah beni , bizi affetsin bu anlattıklarımda bu foruma giren herkese bi ders olsun ne olursa olsun ne şartlarda olursa olsun hiç bir cana kıymayın pişmanlığı o vicdan yükü çok ağır oluyor
Ah canım ne kadar dolmuşsun ve üzülmüşsün mesajından anladım evet kürtaja karşıyım ancak buna pişman olmanda bir şey sonuçta en azından yaptığının doğru olmadıgını biliyorsun evet keşke yapmasaydın ama o an demek ki o gaflete düştün nedenini bilmiyorum ama zorlamakta istemem söylemek zorunda değilsin canım ama asla bunu buna bağlama ve üzülme demek ki vakti ve saati var benim bir yakınımda ikinci bebeğini kızı 6 aylıkken aldırdı yetememe korkusu ile ondan sonra spiral taktırmıştı ve koskoca 1 yıl bebeği bir daha olmadı ama ondan sonra oldu ve şuanda 6 aylık oldu yeni doğum yaptıgı bebeği bu dünyada tek kürtaj olan sen değilsin dünya kadar olan insanlar var tekrardan kalıyorlar rabbim kul hakkı dışında bütün günahları affeder kulu gerçekten pişmansa içini ferah tut bir hata yapmışsın ama hatasız kul olmaz allahım illaki senin pişmanlığını görüyordur sende anne olacaksın normal olmasa bile tüp bebek yöntemleri falan denersiniz hiç bir şey imkansız değildir lütfen bozma moralini bak eşin yanında en önemlisi bu karısına çocuk olmuyor diye boşanan ağır laflar söyleyen insanlar var allah öyleleriyle karşılaştırmasın🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Hahahaha normalde bende sabırsızım aşkım ama artık sıkıldım beklemekten en iyisi dedim şuan bekleyeyim tek seferde sonuç alayım yeter dedim bi silik cizgi bekle bi beta yükselmeyi bekle beklemekle geçiyor ömrümüz en iyisi geç öğrenmek😀😀😂😂
Evet taş olsa çatladı valla her ay bekle babam bekle😂😂😂neyse son olsun da canım buna da razıyız artık ne diyeyim 😂😂

Günaydın kizlarr🙂üstteki dün yaptığım alttaki on dakika önce yaptım ne dersiniz çizgi bir tık kalınlaşmış sanki demi 🙂

Eklentiler

• IMG_20220811_063847.jpg
    IMG_20220811_063847.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 95
Belki ikiz gebeliktir ikizde çok daha fazla ve hızlı bir yükseliş oluyormuş
Ayy Allahın gücüne gitmesin ağızdan çıkabilecek her laftan korkarım ben aslında daha 1 tanesinin olduğuna bile emin değiliz henüzde ikiz bebe zor ya. Mesajınızı okuyunca bile ihtimal varsa diye korktum:KK43: Allah isteyene versin o şekilde.

Kızlar selam ovulasyon testine bı bakabilir misiniz kafam karıştı baya , testi yaparken sıvı alımına vs dikkat ederek yaptım , 30 temmuzda da akıntım da değişiklik oldu ve şu bı kaç gündür çok kasik ağrım var özellikle sağ kasigim çok agriyo ve akıntım da yine değişti ben 30 temmuzda da ve 8 Ağustos tada yumurtlama olarak yorumladım ama tam anlayamadim ilk defa bu ay yapıyorum , son resimdeki testi yaptıktan 10 dk sonra falan çektim

Üzerinden çok zaman geçti ama ikiside cok net kırmızıyı bunu hatırlıyorum sadece
anladım bakalım beklicez artık :)

X