Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Günaydın canım, bende negatifi görmekten korkuyorum yapmıyorum gecikmeyi bekleyelim canım Yada yoksa da bebiş bir an önce adet olsakta kafamız rahatlasa
Ben de korkuyorum da evde 7 tane testim vardı bugünü bekledim sabırla ama sonuçç ne yazık ki negatif. Bugün de ilginç bir şekilde hiç kasık ağrısı yok bekleyelimmm bakalım

Canım benim geçmiş olsun Ama sağlıklı bir gebelik değilmiş ki düşükle sonuçlanmış öyle düşün canım Rabbim hayırlısıyla ve sağlıklısıyla nasip etsin inşallah Durmak yok biz yılmayan durmayan kadınlar kulübünün azimli kadınlarıyız

Geçmişi bir kenara bırakıp bugüne ve yarına odaklanmalısın canım. Allah’ım affedicidir her en tövbeni et ama o geride kaldı biz kuluz hataya düşeriz beşeriz şaşarız ama doğruyu bulduktan, pişman olarak tövbe ettikten sonra içini ferah tut Rabbim affeder inşallah, sen kendini bu şekilde cezalandırıldığını düşünürsen zaten olmaz korktuğun başına gelir, çünkü olumsuzu çağırıyorsun olumsuz düşünüyorsun olumsuzlaştırıyorsun kendini toparlamalısın canım hayatta insanlar neler yapıyor neler görüyor bir günahımıza bir hatamıza takılı kalsaydık bu hayat geçmezdi Allah herşeye bir çare vermiş günah işleyen kuluna da tövbe vermiş affetmek için çok şükür Yoluna bak önüne bak canım güzel düşün güzel olsun.
Dünü dünde bırak ki yarına çiçeklerin açsın

Canım benim çok üzüldüm merak etme olacak inşallah nasılsın şimdi?
Sağol canım dün kabus gibiydi, şimdi ağrım hafif var ama şükürler olsun yine. Ruhen iyi değilim
Çok üzüldüm canım ne desem boş biliyorum ama senin iyiliğin, sağlığın en önemli şey.. üzülmeden olmaz ama umutsuzluk yok olacaksa en sağlıklı şekilde olsun
Tabii Allah dermansız dert vermesin, ilk kez kendiliğinden olmuştu ve ilk kez 7.haftaya kadar geldim bebeğimi gördüm ama kalp atışı yoktu. Akşamına kanama başladı zaten. Bi daha cesaret edebilir miyim gerçi onu da bilmiyorum. Doktorumun söylediğine göre muhakkak genetik bi problem var ve bu ancak tüp bebekle çözülebilir ama bizim öyle bi imkanımız yok. Yani maddi olarak karşılasak da başka şehire gidip gelmem gerekecek, o da imkansız. Her zaman duam aynı, sağlıksız olacaksa, umutlandırıp da geri alacaksa hiç vermesin daha iyi
Evet öyle kuzum ama hiç sağlıklı olamıyor işte tabii umut etmeye devam ama aynı şeyi bi daha yaşamaktan çok korkuyorum. Bu 3.kayıp oldu

Haklısın canım çok zorlu süreçler gebe kalmaya çalışmak ardından sağlıkla tutunmasını beklemek sağlıkla ilerlemesini ummak çok stresli malesef Allah biz kadınların yardımcısı olsun 3 Meleğin Cennette karşılayacak seni böyle düşün canım Rabbim bunu da herkese nasip etmez bak hayırlısıyla tez zamanda Allah nasip etsin gebe kalıp sağlıkla kucağına almayı canım

Kızlar bende dün simir aldırdım amh dusuk ama doktor yumurtaları begendı 15 mm dedi 12 ci gündü dün bugünden itibaren başlıyoruz çalışmalara hsg begendı inceledi , vitsmın verdi bana bugün ona başlıyorum

Dün leke geldi bugün tık yok bekliyorum bende ağrım felan yok hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…