Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ah canım ne kadar dolmuşsun ve üzülmüşsün mesajından anladım evet kürtaja karşıyım ancak buna pişman olmanda bir şey sonuçta en azından yaptığının doğru olmadıgını biliyorsun evet keşke yapmasaydın ama o an demek ki o gaflete düştün nedenini bilmiyorum ama zorlamakta istemem söylemek zorunda değilsin canım ama asla bunu buna bağlama ve üzülme demek ki vakti ve saati var benim bir yakınımda ikinci bebeğini kızı 6 aylıkken aldırdı yetememe korkusu ile ondan sonra spiral taktırmıştı ve koskoca 1 yıl bebeği bir daha olmadı ama ondan sonra oldu ve şuanda 6 aylık oldu yeni doğum yaptıgı bebeği bu dünyada tek kürtaj olan sen değilsin dünya kadar olan insanlar var tekrardan kalıyorlar rabbim kul hakkı dışında bütün günahları affeder kulu gerçekten pişmansa içini ferah tut bir hata yapmışsın ama hatasız kul olmaz allahım illaki senin pişmanlığını görüyordur sende anne olacaksın normal olmasa bile tüp bebek yöntemleri falan denersiniz hiç bir şey imkansız değildir lütfen bozma moralini bak eşin yanında en önemlisi bu karısına çocuk olmuyor diye boşanan ağır laflar söyleyen insanlar var allah öyleleriyle karşılaştırmasın

Evet taş olsa çatladı valla her ay bekle babam bekleneyse son olsun da canım buna da razıyız artık ne diyeyim

Belki ikiz gebeliktir ikizde çok daha fazla ve hızlı bir yükseliş oluyormuş
Ayy Allahın gücüne gitmesin ağızdan çıkabilecek her laftan korkarım ben aslında daha 1 tanesinin olduğuna bile emin değiliz henüzde ikiz bebe zor ya. Mesajınızı okuyunca bile ihtimal varsa diye korktum Allah isteyene versin o şekilde.

Üzerinden çok zaman geçti ama ikiside cok net kırmızıyı bunu hatırlıyorum sadece
anladım bakalım beklicez artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…