Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Adet belirtilerin var mı ?
adet belirtim genelde 2-3 gün önceden oluyor. bugün tam bir hafta var.
ama bu dönem çok fazla bel ağrım var (oturarak çalışıyorum) , kasıkta ara ara iğne batması(bu olmaz normalde), çok fazla karın şişliğim var, göğüslerde bir değişiklik yok :) Bir de bu sabah sanki kasıklarımda bir fazlalık hissettim. daha önce idrar yolu enfeksiyonu olmuştum bir kaç defa ona da yormuyor değilim kasıklardaki durumu.

Selam canim öncelikle içinden geçenler hayırlısı ile gerçek olur inşallah. Benim döngülerim normal olduğu için kullandığın ilaç ve sürecinde ilgili malesef bilgim yok. Adetine de 8-10 gün kalmış biraz daha beklersen test yapabilirsin Ovulasyon takibi yaptın mı bu ay

Geçtiğimiz aylarda yapmıştım ama hiç pik göremedim moralimi bozuyo ovulasyon testleri o yüzden yapmıyorum. Zaten düzenli bi cinsel hayatımız var yumurtlama olıyosa denk geliyordur

Geçtiğimiz aylarda yapmıştım ama hiç pik göremedim moralimi bozuyo ovulasyon testleri o yüzden yapmıyorum. Zaten düzenli bi cinsel hayatımız var yumurtlama olıyosa denk geliyordur
Evet mutlaka ama her ay yumurtlama görmeyebiliriz. İki ay düzenli kullandn mi ovulasyonu? Açıkçası biz 1.5 senedir deneyince düzenli ilişki diye bişey kalmıyor gerçi 3 aydır çatlatma iğne tedavisi görüyorum ama onun dışında hep ovulasyon ile takip edip o günleri degerlendirmistik

İki ay düzenli kullandım adet olana kadar devam ettim hiç pik olmamıştı. Benimde 1 sene oldu ama yaşlarımız genç olduğu için 2 günde bir en fazla 3 günde bir denkleşiyoruz

3 4 gün kala erken gebelik testi yapın isterseniz

Ben duphastonu yerleşme için kullanıyorum 8 aydır deniyoruz, kötü oluyor ama süreçmiş bu yeni öğrendik biz de. Eğer bu ay olmaz ise rahim filmi sperm testi falan yapacağız. Ben de o yüzden bu aydan ümitliyim. Siz baya uğraşmışsınız bence bu sürecin sonuna yaklaşmışsınız inşallah bu ay olur

3 ağustostaki yumurtlama için mi gebeliği şimdi yaptınız ? Çıkar mı öyle acaba benim de öyle yapmaya korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…