Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızz bizde tatile gidicez sen ne zöaann cektırdın aaaaa dusuk mu aksıne herkes deneyşn hemen diyor herkes hsg den sonra kalmıs kimden duysam
doktorum istedi canım 1 ay korun dedi sonra kendiliğinden olcak 2. ay dedi ilk ay ilaçtan kaynaklı düşük olabilir dedi bakalım adet olunca gidicem 1 haftaya olcam zaten iğneyle de destekleriz dedi

Daha erken canım 17-18 en geç 19 agustosta regl olmam gerekiyor yani en az bir haftam var. Beklemem gerek senin belirtiler ne zaman başlamıştı şimdi iki günün var sanırım bat için
Bi haftadır böyleyim ben, son iki gündür daha da artmıştı gaz olayı, neyse 2-3gün sonra bak canım o zaman sen teste

Kızlar ateş ölçümü hakkında bi kaç yerde yazı okudum ama tam hatırlamıyorum. Hamile birinin ateşi kaç oluyo bileniniz var mı?
örnek vereyim;
regl iken ateşin 36,5 - 36,6 arasında gidip gelsin.
yumurtlama gününde ateş ani düşer 35,7 , ertesi gün tekrar artar 36,5- 36,6 diyelim.
adet günü yaklaştıkça eğer ''hamileysen ısın artan'' düzeyde kalır, eğer ''hamile değilsen ısın düşer'' ve regl başlar.

Anladımm çok teşekkür ederim

Kızlar benim adetim duphaston kullanıyorum onun sayesinde geliyor iki aydır. İlaç kullanmama rağmen 34-35 günde bir oluyorum. Döngümün 26. Günündeyim arada kasık hissiyatı göğüslerim aşırı sızlıyo ve uçları morarmış. Ve havalardan da olabilir ama ateş cıkıyo vücudumdan. Korona oldum bugün karantinamın son günü midem bulantım arada bel agrım oluyo ama onları gebeliğe yoramıyorum. Nasip olmasın ama 13.adetim olacak aylardır hüsran. Eşimde sperm sıkıntısı çıktı bir ay promen kullandı varikosel ultrasonuna girdi henüz ikinci sperm testi vermedi o yüzden değerler düzeldi mi bi fikrim yok. Hamile kalmak benim içinde zor düzenli bi adetim yumurtlamam yok. Ama insan yine de bişeylere umut bağlıyor. Nedense bu ay diğer aylara nazaran daha çok hamile gibiyim. İçimi dökmek istedim okuyup yorum yapan olursa sevinirim :)

Bi haftadır böyleyim ben, son iki gündür daha da artmıştı gaz olayı, neyse 2-3gün sonra bak canım o zaman sen teste
Aynen biraz daha bekleyeyim ilk gebelikten biliyorum hep oyun oynuyor vücut sonra hüsran. Yine aynı olmasın hayırlısı en azından pazartesiyi beklemeliyim

Merhaba histeroskopiden sonra rahim ağzı yetmezliği gibi bir durum yaşadınız mı ? Benim doktorum histeroskopi olduğum için serklaj olmam gerektiğini söyledi de kafam çok karışık , i

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…